Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zkuste Twisto: Pro nové uživatele máme kredity v hodnotě až 1000 Kč

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Lenka

Manžel se registroval také hned po půlnoci a dostal 240kreditu je to divné nevěřím ze je to fér a dostal někdo více kreditu

Filip Havlík

48 v pořadí..
Taky jen 240 👀

Simona Musílková

Dobrý den, Twisto jsem zakládala přes doporučený odkaz na slevomatu. 21.3.za mnou přijel kurýr, aby si overil občanský průkaz, , žádnou smlouvu jsem nepodepsala, nic mi nepředal, odchazela jsem ze schůzky s prázdnýma rukama a pak mi přišel potvrzovací mail, že můj účet Twisto aktivovalo, ale není v něm žádná zmínka o připsání kreditů na můj účet u Slevomatu?Jsem věrným zákazníkem Slevomatu statusu Gold a očekávala bych korektní jednání.Děkuji za odpověď.Musílková

Twisto

Dobrý den, ano kurýr si pouze vyfotí občanský průkaz a vy se podepíšete kurýrovi na tabletu. Tím je celý proces hotový. E-mail s kredity vám přijde samostatně po zpracování. Napište mi prosím na e-mail martin.stastny@twisto.cz pod jakým e-mailem jste se registrovala a já ověřím co se stalo. Děkujeme

Jakub Pešina

Dobry den, registraci jsem provedl v 00:01 a email s potvrzenim mi dosel 00:03. Nyni mi prisel potvrzovaci email ze jsem byl 111. a tudiz dostanu 240 kreditu.. neverim, ze by tolik lidi provedlo registraci rychleji nez ja.. bylo to 21. Tudiz moc lidi o tom jeste nevedelo.. je tu nekdo kdo dostal vice kreditu?

Michaela

Dobry den, stale mi neprisel mail od slevomatu týkajíci se kreditu za registraci. Dekuji.

Twisto

Dobrý večer Michaelo, napište mi prosím na e-mail martin.stastny@twisto.cz a podíváme se na to :) Děkuji

Markéta Heinrichová

Právě mě přišel email že dostanu 240 kreditů, že jsem byla 43 v pořadí, chci se zeptat, je tu vůbec někdo, kdo dostal víc než těch 240? Připsány mě zatím nebyli ale nějak nevěřím že vůbec bude někdo kdo dostane víc. Založila jsem si to hned, jak to začalo, dá se říct co to sem dali a došel email o této akci, do pár minut hned ráno, tak se mě nechce věřit že ihned po spuštění se registrovalo najednou tolik lidí. Tak se ptám, zda se najde někdo, kdo dostane víc než to nejméně co jde?

Twisto

Dobrý den, akce byla spuštěna hned po půlnoci, takže bylo před Vámi pár rychlejších :) Děkujeme

Lukáš Gabriel

Dobry den je to cca 3 dny kdy jsem si twisto zalozil ale kredity se zatim zde na slevomatu zadne nepripsaly :/

Twisto

Dobrý den, váš účet byl ověřen ve čtvrtek 22. března. Kredity se připisují do 2 pracovních dnů od schválení účtu. Kredity vám budou v pondělí připsány :) Děkujeme

Hana Nováková

Dobrý den, včera za mnou přijel kurýr, aby si overil občanský průkaz, nic mi nepředal, žádnou smlouvu jsem s vámi nepodepsala, nic mi nepředal, odchazela jsem ze schůzky s kurýrem s prázdnýma ruakam. Navíc zminil, ze mi v pondělí přiveze kartu, o kterou jsem nestala, a nezádala jsem o ni, nehodlám ji využívat, přemýšlím nad zrušením služby, nejsem spokojena.

Twisto

Dobrý den, ano kurýr si vyfotí občanský průkaz a vy se podepíšete kurýrovi na tabletu. Tím je celý proces hotový. Pokud jste nebyla s něčím spokojena, ozvěte se nám prosím na email dotaz@twisto.cz
Děkujeme

Markéta Blechová

Nepíšete zde pravdu, jsem věrným klientem obojího, jenže od Twista se nyní dočkávám jen toho, že mě zahrnují maily, abych si zřídila jejich kartu a pak se teprve mohla zúčastnit nějaké soutěže. Bez karty už jako bych nebyla zákazníkem, když nakupuji jen na Slevomatu a jiných internetových obchodech. A když už to tu jedna slečna nakousla – vyhrál jste někdo na Kolotoči více než 20 Kč?

Slevomat.cz

Dobrý den, Markéto, my i Twisto si ceníme každého zákazníka a karta je jen dalším krůčkem ve vývoji, třeba ji jednou také vyzkoušíte. :-) Co se týče kolotoče, tak odpověď nevím, nicméně jestli Vás to potěší, tak já tam vždycky vyhraji „štěstí v lásce“. :-) Krásný den, Míša

Kateřina

Dobrý den, Twisto jsem zakládala 20.3. přes doporučený odkaz na slevomatu. Přišel mi z twista e-mail, ze ověření dokladů proběhlo v pořádku. Ale kredity nikde a ani nepřišel e-mail s informací, že kredity budou připsány.

Twisto

Dobrý večer Kateřino, napište mi prosím na e-mail martin.stastny@twisto.cz a podíváme se na to :) Děkuji

Markéta Heinrichová

Dobrý den, účet už mám ověřený ale kredity se žádný nepřičetli a to nejen na slevomatu ale ani u Vás. Před registrací bylo psáno že dostanu 200 u vás a až 1000 na slevomat a dostala jsem jen 50 k vám, na slevomat pro jistotu nic, tak začínám mít trochu pochybnosti zda nešlo jen o podvod dostat všechny údaje i s ofocenou občankou a rodným číslem protože pán při ověřování přes kurýra mi ofocoval občanku z obou stran. Kvůli tomu jsem to neposílala online a přesto kurýr si to ofotil. Takže ve výsledku jsem přišla o všechny své údaje a nedostala vůbec nic, tak nevím zda mám twisto věřit a zkusit používat nebo ho raději rovnou nezrušit zavčas

Twisto

Dobrý den Markéto, v rámci této akce obdržíte na Twisto účet 50 Kč a kredity až 1000 na Slevomatu. V systému vidím, že jste se registrovala 20. března a pokud jste zvolila registraci pomocí kurýra, ověření účtu proběhlo nejdříve až následující den. Po ověření účtu jsou kredity na váš účet na Slevomatu připsány do 2 pracovních dnů. Podvodu se bát nemusíte :) Děkujeme

Markéta Urešová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kredity na twistu mám z dřívější registrace, platí pouze 2 měsíce? Je nějaký limit za kolik musím nakoupit, aby se daly kredity na nákup využít? (Např. pokud koupím něco za 3000 mohu využít kredity za 300)
Nebo lze využít na cokoli?
Děkuji za odpověď.

Twisto

Dobrý den, kredity na Twisto účtu nemáte omezené. Kredity můžete využít k uhrazení vašeho vyúčtování, to znamená že když nakoupíte například za 3000 Kč za celý měsíc, při platbě vyúčtování pak můžete kredity použít (to znamená že budete platit jen 2700 Kč). Děkujeme

Michal Steiner

Dobry den, mam dotaz k vysi pripsanych kreditu a rozhodne chvile pro poradi. Kdyz zvolim registraci pres kuryra, je rozhodnou chvili to kdyz vyplnim sve udaje, odkliknu ze chci dokoncit registraci pres kuryra, nebo je rozhodnym okamzikem okamzik kdy mne kuryr overi?

Twisto

Dobrý den, zvolit registraci přes kurýra bez obav můžete. Rozhodnou chvílí v pořadí je totiž čas dokončení registrace na stránkách :) Děkujeme

Tomáš Adlof

Dobrý den,

a jakou výhodu máte pro zákazníky, kteří jsou již registrování na twisto účtu, využívají ho, využívají slevomat, kolotoč jim nic moc nepřinese a jsou vámi dlouhodobými zákazníky? :)

Twisto

Dobrý den Tomáši, zrovna dnes jsme spustili pro Twisto zákazníky soutěž, vyhrát můžete například 2 vstupenky na koncert U2 v Berlíně včetně ubytování a cesty, 6× 8.000 Kč na letenky a dalších 80 cen v hodnotě 100 000 Kč.
Mimo jiné můžete využít například cashback na některých e-shopech, nebo pokud máte naší Twisto kartu, můžete využít cashback 3% z nákupu v zahraničí a také budete mít k dispozici cestovní pojištění od společnosti UNIQA pro celou vaši rodinu :)

Tomáš

Ano, máte úplnou pravdu Pavle. Slevomat už není, tak seriózní, jak býval. Aspoň mně to tak přijde – toto je toho dalším důkazem. Není to dotaz (spíše diskuze), takže můj příspěvek možná smažou. :( Přeji všem pěkný den. :) Tomáš

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši,

jedním z hlavních cílů Slevomatu je inspirace zákazníků. Veškeré nabídky se snažíme vybírat tak, aby naši zákazníci mohli zkoušet nové věci, poznávat nové podniky, zážitky a služby,.. zkrátka objevovat a žít bohatší život. V tomto případě služba Twisto jistě stojí za vyzkoušení a věříme, že tento způsob platby mnoha zákazníkům jejich nákupy ulehčí :) Velice si zakládáme na zpětné reakci od našich zákazníků, budeme tedy rádi za Váš názor na nás a když nám napíšete, proč Vám připadá, že nejsme seriózní. Napsat nám můžete na náš email: vip.podpora@slevomat.cz Děkujeme :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Pavel

Dobrý den. Nejřív jsem uvažoval, že bych nabídku využil, pročetl jsem Vaše podmínky a rozhodl jsem nabídku nevyužít, zjistil jsem ale:
 

  1. Že bych Vám za 240 – 1000 Kč prodal:

„jméno a příjmení, adresa bydliště, e‑mailová adresa, telefonní číslo, rodné číslo, datum narození, IP adresa, facebook ID, údaje o objednávkách, údaje z dokladů totožnosti, údaje uvedené ve smluvní dokumentaci, údaje, které získají charakter osobních údajů a údaje, které Správce oprávněně získal od třetích osob…“
 

  1. Za účelem:

„realizace práv a povinností ze smluvního vztahu, ohodnocení vaší úvěruschopnosti, fakturace, vzájemné komunikace a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení… Souhlas dále udělujete ke zpracovávání Osobních údajů včetně historie vašich nákupů za účelem vyhodnocování vaší bonity, rizikovosti a předání výsledků vyhodnocení třetím stranám, zejména následujícím subjektům, které jsou Společnosti známy: EOS KSI Česká republika, s.r.o., Nikita Engine s.r.o., Credit One, a.s, B4B INKASSO s.r.o., SOLUS, zájmové sdružení právnických osob a Credit Check, s.r.o.“ (o těchto 6 firmách ještě uslyšíte)
 

  1. Udělil bych výslovný souhlas:

„k pořizování a uchovávání kopií vašich dokladů totožnosti a jiných dokladů, které jste nám předložil(a) a které mohou obsahovat citlivé osobní údaje, zejm. občanského průkazu… a cestovního dokladu. Dále souhlasíte, abychom je (včetně osobních údajů v nich obsažených) použili (i opakovaně) za účelem ochrany vašich důležitých zájmů a našich práv…“
 

  1. Teď už to začíná být zajímavé :-)

„Tímto udělujete souhlas s předáváním Osobních údajů předány následujícím subjektům (6 výše uvedených firem)… a případně dalším třetím stranám.“
 

  1. A jako příjemný bonus:
„Zákazník souhlasí se zasíláním informací souvisejících se službami společnosti Twisto na elektronickou adresu zákazníka uvedenou při první a dalších objednávkách a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení společnosti Twisto na tuto adresu.“

Věřím, že jste natolik solidní, že to tu necháte, protože jsem opravdu jen v uvozovkách zkopíroval Vaše podmínky na které zde odkazujete, jen je potřeba se trochu proklikat. Přeji pěkný den. Pavel
Twisto

Dobrý den,

moc vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Samozřejmě chápeme, že může být nepříjemné předat nám veškeré údaje zmiňované v našich obchodních podmínkách, avšak máme k tomu zákonné důvody, které vám moc rád vysvětlím.

V první řadě bych rád zmínil, že osobní údaje, které nám založením Twisto účtu poskytnete jsou zašifrované v našem systému, tudíž není možné se k nim žádným způsobem dostat. Musíme je mít z důvodu, že právní stránkou spadá naše služba pod zákon o spotřebitelském úvěru, tudíž je pro nás nezbytné tyto údaje mít bezpečně v systému a zároveň tím ověřit vaši úvěruschopnost. Zároveň se nás dotýká zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, díky kterému je pro nás nezbytné tyto údaje po určitou dobu uchovávat.

Co se poskytování údajů třetím stranám týče, tak nutné informace předáváme pouze ve chvíli, kdy klient nesplní smluvní podmínky, či poruší splatnost a my jsme tímto nuceni kontaktovat zmiňované vymáhací společnosti, aby od klienta pohledávku vymohla. Společnosti jako Credit One, a.s. či Nikita s.r.o. využíváme k ověření bonity zákazníka, abychom jej zbytečně nepředlužili a nedostali jej do finančních obtíží. Pokud nedojde k porušení našich smluvních podmínek je účel uchovávání  veškerých údajů pouze archivní.

Souhlas se zasíláním informací souvisejících s našimi službami včetně obchodních sdělení, je důležitý hlavně pro klienta. Informujeme o novinkách, na kterých neustále pracujeme, jako je například Twisto karta s platebním náramkem a zároveň připomínáme splatnost veškerých objednávek, právě z toho důvodu, aby klient viděl,že jsme transparentní společnost a naším cílem je hlavně spokojenost zákazníka.


Rád bych se také vrátil k prvnímu bodu, který jste zmiňoval a tou je cena, za kterou vaše údaje poskytujete. Nejedná se pouze o částky 240 – 1000,–Kč, ale také o celou naši službu a všech výhod, které poskytuje. Po založení od nás dostanete kreditní rámec, který může dosáhnout až výše 25 000,–Kč jenž můžete využívat nejen u našich partnerských eshopů, ale také ve všech kamenných obchodech pomocí již zmiňované Twisto karty a náramku. Máme také k dispozici službu Snap, která vám dovolí vyfotit faktury za služby (vyúčtování telefonu, elektřina, plyn atd…) či objednávky u nepartnerských eshopů, jenž vám následně rádi proplatíme a přiřadíme do vašeho vyúčtování.

Díky naší kartě můžete využít cashback 3% z nákupu v zahraničí a také budete mít k dispozici cestovní pojištění od společnosti UNIQA pro celou vaši rodinu.

Všechny tyto výhody budete mít po založení vašeho účtu k dispozici včetně bonusu 240 – 1000,–Kč navíc. :)


Budeme rádi, když znovu zvážíte využívání našich služeb a zároveň vám znovu moc děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás nesmírně důležitá pro další zlepšení našich služeb

Tomáš Golan

Dobrý den, jaký moment je rozhodný pro určení pořadí registrovaného? Prvotní zaregistrování emailu, dokončení registrace nebo její zpracování?

Twisto

Dobrý den, rozhodný moment je dokončení registrace. Po zpracování by to nebylo fér, protože to nemůžete nijak ovlivnit :)

Alena

Dobrý den, založila jsem Twisto účet přes váš odkaz. Dnes mi přišel mail, že můj účet Twisto aktivovalo, ale není v něm žádná zmínka o připsání kreditů na můj účet u Slevomatu?

Twisto

Dobrý den, e-mail o výši kreditů obdržíte. Kredity jsou pak připsány do dvou pracovních dnů od schválení registrace. Děkujeme

Daniela

Dobrý den, nechápu,proč potřebujete znát rodné číslo? To už se dnes nedává na většinu smluv a už vůbec ne na smlouvu tohoto typu, když jde spíš o jakousi hru se získáním výhod.....přijde mi, že se snažíte ještě získat RČ a souhlas s os. údaji dokud to jde, než začne platit od konce května GDPR. Je to neseriózní.

Twisto

Dobrý den, tato povinnost pro nás vyplývá ze zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, s GDPR nemá nic společného a nijak se nesnažíme před jeho účinností tímto způsobem získat Vámi uvedené údaje. Děkujeme

Lenka Smejkalová

Dobry den,nejde mi pokracovat po nahrani dokladu dalsim krokem,co mam delat?Jaky je ucet Twisto,a jeho vyhody?A

Twisto

Dobrý den, pokud vám nejde pokračovat, kontaktujte nás prosím na e-mail dotaz@twisto.cz
Více informací o Twistu naleznete na našich stránkách www.twisto.cz. Děkujeme

Rostislav Zálešák

Zdravím. Je akce podmíněna používáním účtu, případně min. délkou používání. A když účet časem zruší, protože mě třeba tato služba neosloví, budu muset credity vrátit? Děkuji.

Twisto

Dobrý den, akce není podmíněna používáním účtu ani minimální délkou používání. Nicméně věříme, že když si účet založíte a vyzkoušíte, tak si ho oblíbíte stejně jako naši ostatní zákazníci a budete nadále využívat. Pokud byste ale nechtěl Twisto nadále využívat, účet je samozřejmě možné zrušit. Děkujeme

Jiřina Krejčíčková

Co to znamená Twisto jaký je rozdíl mezi registraci na slevomatu a twito a proč smlouva k čemu se díky ní zavzuji přesná definice tohoto nikde to nemáte vysvětleno a mně to zajímá jsem asi více nedůvěřivá ale jsem poučena životem že si potřebuji vše důkladně ověřit než něco podepíši doufám že to nevadí jsem jen obyčejná ženská předem moc děkuji a přeji vám pěkný den .

Twisto

Dobrý den, doporučujeme si pustit toto video, které Twisto jednoduše vysvětluje
https://www.youtube.com/watch?v=SWRTk1JicVg

Více informací o službě Twisto naleznete na našich stránkách https://www.twisto.cz/
Podmínky naleznete v registraci nebo například zde https://www.twisto.cz/podminky/

Věříme že si používaní Twista oblíbíte :)
Děkujeme

Jan Braun

Dobrý den,
Twisto jsem se rozhodnul založit právě včera. Znamená to, že mám smůlu, když jsem to neudělal přes tento odkaz?! Zatím se pořád mů účet ověřuje.

Twisto

Dobrý den Jane, určitě smůlu nemáte :-) kredity dostanete od nás i když jste se registroval včera skrz naše stránky. Jen Vás požádám o strpení, kolegové mají nyní mnoho požadavků a tak se zpracování registrace může na chvilku protáhnout. Moc děkujeme za pochopení a hezký den

Lukáš Budil

Za jak dlouho kredity připíšete? Již mám účet na Twisto schválený a kredity nevidím?

Twisto

Dobrý den, po ověření účtu ze strany Twista budou připsány kredity na váš účet na Slevomatu do dvou pracovních dnů. Výši kreditů se dozvíte e-mailem. Děkujeme

Lucka

To není fér- na Slevomatu jsem několik let a tak jednou za 14 dní mi laskavě dáte 10 kreditů!!!! Asi máte málo abonentů, tak je chytáte na takovouhle akci! Nelíbí se mi Váš přístup Lucka

Twisto

Dobrý den Lucko, toto akce společnosti Twisto a je určena pro uživatele, kteří si založí Twisto účet. Pokud účet nemáte, můžete tuto akci využít, účet si založit a kredity získat také. Děkujeme

Martina

Škoda ,ale rodné číslo přes internet nikdy nesděluji , je to zneužitelné.

Twisto

Dobrý den, rodné číslo po nás požadují zákony a bez něj účet založit nelze.

Eliška Mrhálková

Já si twisto kvůli tomuto principu založila a neobdržela jsem nic.

Twisto

Dobrý den Eliško. Pokud se jedná o některou z předchozích kampaní, napište mi na email martin.stastny@twisto.cz a celou věc napravíme :)

 Děkuji

Eva Cetkovská

nejde mi to pokračovat píše mi to adresu vybrat ze seznamu a dál to nejde
co s tím

Twisto

Dobrý den Evo. Napište nám prosím Vaši adresu na email: dotaz@twisto.cz a mrkneme na to. Děkujeme.

Markéta Bulantová

A pro věrné klienty nic? :(

Twisto

Dobrý den, myslíte věrné klienty Slevomatu nebo Twista? Zákazníci se založeným Twisto účtem se mohou účastnit soutěží, které jsou pro ně určené, nebo využívat například výhod cashbacku. Pokud budete mít nějaký další dotaz, můžete se na nás obrátit na e-mail dotaz@twisto.cz

Děkujeme

Petra Vodičková

Zdravim, jak se dozvim kolik jsem vyhrala kreditu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, výši kreditů se dozvíte na Vašem účtu na Slevomatu vpravo nahoře v ikoně „můj účet“. V záložce „Kredity“ se po rozkliknutí dostanete i do celé historie Vašich kreditů :-) krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru