Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Italské kvalitní pánve značky Moneta

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Tereza Formánková

Dobry den, chci se zeptat jestli pánve, ktere tu nabizite nemaji v sobe ani spetku teflonu. Dekuji Formánková

Eva

Dobrý den,
jaká je výška pánve na soté?

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Evo. Výška pánve na soté je cca 5 cm. Hezký den.

Dagmar Kulichová

Měla jsem přesně stejný dotaz jako paní Pavlína, týkající se pánve na soté.Na stránkách pánvičky&nože uvádíte, že není vhodný na indukci.Proto se ptám.Díky Dáša

Panvickyanoze.cz

Dobrý den, paní Kulichová. Bohužel, jsme nyní zjistili, že pánev není vhodná na indukci. Výrobce uvedl chybné informace. Omlouváme se Vám. Hezký den.

Dagmar Kulichová

Děkuji za odpověď. Dáša

Pavlína

Dobrý den, uvažuji o pánvi: 24cm – Ceramica Moneta – je opravdu vhodná pro indukci, když to ne ní není výslovně uvedeno? Nechci, aby mi pak na sporáku zbytečně „rezonovala“ (resp. vydávala nepříjemné zvuky) jako všechno nádobí, co není 100% určeno pro indukci. Můžete mi to zaručit? Děkuji Pavlína

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, tato pánvička se hodí jak na běžný plynový sporák, tak i ten Vámi zmiňovaný indukční. Hezký den :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru