Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Týdenní letní pobyt pro 4 až 8 osob v luxusním apartmánu v Krkonoších

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Apartmány Na sjezdovce Rokytnice nad Jizerou (mapa) 36 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra

Dobrý den, je volno v termínu od 24.6. apartmán DELUXE 2? Děkuji

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den,je volný bohužel pouze Delux 1 a tento týden pouze od neděle do pátku.Pokud bude mit zájem,neváhejte mne kontaktovat na tel.602358998.
Dekuju a preji přijemný den.JM

Tvrdá Lucie

Dobrý den , byl by volny apartman de luxe v terminu od 5.8.do 12.8 2018 ? Jsme 2 dospely a 4 deti ve veku 12let,10let,1­0ler,1rok. Dekuji Tvrda Lucie

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den , je mi moc líto, ale volný apartmán máme již bohužel pouze mimo letní prázndniny a to od 2.9 a dále,
nebo nyní v červnu.
Pokud budete mít zájem, neváhejte mne kontaktovat na tel: 602 358 998.

Děkuji za pochipení a přeji příjemný den.J. MIKUDA

Nastasiya Lukoyanova

Dobry den, Jake jeste mate volne terminy na apartman pro 4 osoby?.. Anastazie

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den, volné termíny máme od 2.9. a dále vždy od neděle do neděle. Nebo nyní v červnu.
V případě zájmu mne prosím kontaktujte na tel:602 358 998.
Přeji příjemný den.J.Mikuda

patrik jager

dobrý den můžu se zeptaj kolik bude stát 8 dní 7 nocí s polopenzí
pro 3 dospělí a 1 10 dítě předem děkuji patrik jager

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den,eventuelní polopenze je v restauraci bigfood a je ji treba domluvit přímo na místě s jejím majitelem.Bohuzel restaurace nespadá do mé kompetence .
Cena je myslim 300 Kč/osoba/den.
Osobně bych ale radeji navštěvoval restaurace různé a neupisoval se pouze v jedné.
Preji přijemný den.JM

Zuzana

Dobrý den,
máte prosím volný termín na ten 4 lůžkový apartmán v termínu od 20.do 26.8.2018? Děkuji moc za odpověd.

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den, je mi líto, ale poslední volný apartmán v době prázdnin je již pouze delux a
to poslední prázdninový týden od 26.8–2.9.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Přeji příjemný den.JM

Michaela Hutáková

Dobrý den chtěla bych se zeptat na kolik by vyšel týdenní pobyt pro 2 dospele osoby a dvě deti 4 a 11 let Děkuji za odpověď.

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den,cena je vzdy stejná za celý apartmán .Prijemný den.JM

Ondřej

zdravím, jak dopředu si u vás mám objednat vjezdovou kartu do KRNAP. Kartu mi předáte až na místě nebo si ji někde vyvednu? Díky Ondra

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den, týden před Vašim příjezdem Vás budeme kontaktovat a žádat o Vaši RZ a vjezdovou kartu Vám pošleme obratem na email, nebo Vám ji předáme při příjezdu.

Příjemný den.JM

Marie Tesárková

Dobrý den, je možné zjistit volné termíny ještě před zakoupením voucheru?
Děkuji Tesárková

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den peníze Tesárková,
před zakoupením voucheru mi prosím zavolejte na tel.602358998.
U rezervací budu za 30 min.
Děkuji a preji přijemný den.J.Mikuda

Roman Šimon

Hezký den, parkování je možné u apartmánú? Děkuji.

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den,
ano,v letních měsíci je možné prijet po asfaltové ceste az k domu.Jen Vám zajistíme vjezdovou kartu do pásma KRNAP za 100 Kč na celý týden.
Přijemný den.J.Mikuda

Radka Borovková

Dobrý den, mohu se zeptat, kolik by na 8dní/7nocí stála polopenze pro 4 osoby (2 dospěli a dvě děti 10 a 12let) v přilehlé restauraci?
 Děkuji

Apartmány Na sjezdovce

Dobrý den,polopenzi a celou restauraci má na starosti můj kolega,ale cena je cca 300 Kč .Ideálni je domluvit snidani či polopenzi po příjezdu na místě.Pokud mohu ale doporučit,je příjemnější využít střídavě restaurace i v sousedství ,nebo nekde na výletě a nebýt limitován pouze tou naši.
Rad Vám vse popíši po telefonu na čísle 602358998.
Děkuji a preji přijemný den.JM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru