Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Permanentní make-up obočí pomocí mikropigmentace

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zdeňka Vandirkova

A je mozny mi napsat terminy ktery mate volny??? Ja jsem casove zaneprazdnena a nekoupila si voucher a nemohla ho vyuzit??moc dik

Bella Studio

Píšu termíny od 17 května. Mám plno

Zdeňka Vandirkova

Zdravim kdyz si dnes koipim ten voucher…je mozny jeste dnes nebo zitra prijit???Jak ste na tom casove??dekuji za odpoved

Bella Studio

Dobrý den. Já dnes a zítra mám všechni
termíny rozepsano.😊

Ivett

Dobry den, chtel jsem se zeptat, zda je mozne u Vas podstoupit tuto prodecuru, i kdyz jsem byla pred 3 tydny na podobne procedure (oboci metodou vlaskovani), ale bohuzel jsem hodne zklamana, udelalo se mi hodne stroupku a temer vse vypadalo, takze vysledek je takovy, jako bych na zadne procedure ani nebyla :( Oboci mam temer stejne, jako predtim. Z toho duvodu bych rada vyzkousela Vasi metodu, ale nevim, zda je nutny nejaky casovy odstup mezi procedurami. Predem dekuji.

Bella Studio

Dobrý den. Musíte výdržet 5–6 týdnů po metobe vlaskovani . A potom můžeme udělat vám nový obočí.
Máte mastnu nebo suchu pleť?
A muzeme domluvit telefonicky. Jenom můžete prozvonit a ja budu mít chvilku zavolám vám na spatek.😊

papi

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli děláte i pernamentní make-up obočí pudrový efekt ? Děkuji

Bella Studio

Dobrý den. Mikropigmentece to je pudrova metoda 😊

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru