Nabídku Řidičský průkaz sk. B – rezervace kurzu mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Rezervace autoškoly – získejte řidičák za 2,5 měsíce

4,4 / 5 Autoškola Seidl Praha - Vinohrady  (mapa) 14 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ctibor Houdek

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je možné zaplatit na dvakrát v době trvání výcviku?

Autoškola Seidl

Bohužel, ta cena už je tak dole, a více slev najednou, než Vám dává tato akce není možné! :(

Trubák Martin

Dobrý den, pro školáka na jízdy si dojedete na místo setkání, nebo je nutné jezdit na Vinohrady?

Autoškola Seidl

Dobrý den! Pokud školák se přijde přihlásit nyní do autoškoly, začneme jezdit už o prázdninách! Pak tedy na Vinohradech! :)

roman

Dobrý den, jak moc dopředu je potřeba si domlouvat termíny a časy jízd dopředu? Mám nestálý rozvrh tak aby se vše stíhalo tak jak má. Děkuji

Autoškola Seidl

Dobrý den! Už nyní plánuji praktické jízdy na červenec, takže pokud možno přijďte co nejdříve, abychom si naplánovali praktické jízdy. Jinak na teorii můžete přijít kdykoliv, každé ut a ct vždy od 16:00 – 19–00 hod. Přeji hezký den! Seidl

jana

Dobrý den,
rozumím tomu dobře,že už je na mě kontaktovat školu,domluvit si výcvik
a musím to stihnout nejpozději do konce května?

Autoškola Seidl

Ano! Do konce května, aby Vám nepropadl voucher. Jinak volejte na tel.: 739879129. Hezký den! Seidl

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru