Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jarní pobyt v srdci Jeseníků: polopenze, víno i spousta výletů

3,9 / 5 Penzion Pohoda Jeseníky (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Veronika Toporcerova

Dobry den,mate volny termin od 11.5. do 13.5 pro dve osoby? dekuji

Penzion Pohoda

Dobrý den,
daný termín je plně obsazen.
Stašová

Šimková Jitka

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli je volný termín 25.5. – 27.5. pro 2 dospělé osoby a jestli byste mi mohla napsat podmínky pro vouchery. Děkuji moc.

Penzion Pohoda

Dobrý den,
daný termín je plně obsazen. Volný termín máme pouze 26.-28.5.2018. V pří­padě zájmu mne kontaktujte na mail uvedený u nabídky.
Děkuji Stašová

Kamila Blažková

Dobrý den, bylo by možné ubytování pro 2 dospělé a dvě děti 10 a 13 let v termínu 5.5.-7.5.2018? Pokud ano, měli bychom v tomto případě zakoupit dva vouchery?

Penzion Pohoda

Dobrý den,
daný termín je plně obsazen.
Stašová

Tomáš Roman

Dobrý den, je volný nějaký termín v týdnu 14.5.-18.5.?

Děkuji za odpověď Tomáš

Penzion Pohoda

Dobrý den,
volné kapacity máme 13.-16.5.2018. V pří­padě zájmu mne kontaktujte na mail uvedený u nabídky.
Děkuji Stašová

Zuzana Francová

Dobrý den chci se zeptat,máte volné 3 dvoulůžkové pokoje někdy v týdnu?chceme si vyrazit 3 kamarádky a 3 malé děti 1,5 a nebo třeba jeden větší a jeden dvoulůžko.a kdyby ano jak zakoupit vouchery moc děkuji za odpovědˇ

Penzion Pohoda

Dobrý den,
volné pokoje máme v týdnu 13.-16.5. nebo 27.-30.5.2018 . V případě zájmu mne prosím kontaktujte na mail info@pohodapenzion.eu s upřesněním pokoj a věku dětí (to větší). Zašlu kalkulaci pobytu či podmínky jak uplatnit voucheru.
Děkuji Stašová

Jan Štivar

Dobrý den, byla by možnost uplatnit slevu i ke konci června?
Děkuji za odpověď, hezký den. :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, voucher je možné uplatnit pouze do konce května. Pěkný den, Tibor

Kristýna Janošíková

Dobrý den, máte prosím volný termín 28.-30.4.?
Děkuji

Penzion Pohoda

Dobry den,ano dany termin je jeste volny. V pripade zajmu prosim o rezervaci na mail info@pohodapenzion.eu.
Dekuji Stasova

Jaroslava Zastková

dobrý den,
prosím máte volný pokoj v termínu od 29.4. do 1.5. popř. 2.5.2018 pro dva dospělé a 1 dítě (9 let)? Pokud ano, je možné uplatnit voucher ze Slevomatu. děkuji za informaci, Zastková

Penzion Pohoda

Dobrý večer paní Zastková,
ano volný pokoj v termínu 29.4.-1.5. máme. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na mail info@pohodapenzion.eu a co se týče voucheru, tak určitě uplatnit můžete :-).
Stašová Barbora
Penzion Pohoda

Klimprlova

Dobry den,
chtela bych se zeptat, zda byste meli volny 2 luzkovy pokoj v terminu 6.5.-8.5.2018 nebo 7.5–9.5.2018?
Moc dekuji
S pozdravem
Klimprlova

Penzion Pohoda

Dobrý den,
v daném termínu 6.-8.5.2018 máme volný poslední 2-lůžkový pokoj. V případě zájmu prosím o rezervaci na mail: info@pohodapenzion.eu.
Děkuji Stašová

marie šnejdarová

dobrý den ,máte volno 25.-27.42018 2 dospělí a dítě 4 roky

Penzion Pohoda

Dobrý den,
volné kapacity máme 26.-28.4.2018. V pří­padě zájmu prosím o rezervaci na mail info@pohodapenzion.eu.
Děkuji Stašová

Karel Koubek

Dobrý den, máte volný termín od 28.4. – 1.5. ? 1. května je svátek, tak nevíme, jestli je možné si rezervovat i tento termín a pokud ano, je cena stejná? Jsme dva dospělí a dítě (2roky) Děkuji za informace a přeji pěkný den.

Penzion Pohoda

Dobry den,ano v tomto terminu jeste volne pokoje mame. V pripade zajmu zaslete mail na info@pohodapenzion.eu.
Dekuji Stasova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru