Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tři pohodové víkendové dny na Vysočině: jídlo a neomezený vstup do wellness

4,4 / 5 Penzion Bodlák Vysočina (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Marta Skočovská

Dobrý den, máme zájem o termín 25. – 27. 5. Budete vypisovat i tento termín. Děkuji.

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za Váš zájem. Bohužel, tento termín k dispozici nebude. S pozdravem penzion Bodlák

Hana Pelcáková

Dobrý den,
měla bych zájem pobyt ve vašem penzionu v termínu 5. až 7. 5. v rezervaci mě to na tento termín nepustilo. Bylo by to možné?
Děkuji za odpověď H. Pelcáková

Penzion Bodlák

Dobrý den. Děkujeme za Váš zájem. V tomto období máme volný termín 4. – 6. 5. 2018 (pátek až neděle). Krásný večer. Penzion Bodlák

Marta Skočovská

Dobrý den, uvádíte platnost až do prosince, ale k dispozici jsou termíny pouze v dubnu a květnu. Budete termíny rozšiřovat, nebo to už je všechno, co je v nabídce?

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za váš zájem. V brzké době budou termíny navýšeny. S pozdravem penzion Bodlák

Nany

Dobrý den. Je možné si pobyt zarezervovat v červenci 2018, konkrétně termín od 10.7. Do 12.7.?
Děkuji za odpověd
Wegnerová

Penzion Bodlák

Dobrý den. Moc děkujeme za Váš zájem. Je mi líto, ale tento termín je plně obsazen.
S pozdravem penzion Bodlák

josef maca

maca v kolik hodin je mozne se ubytovat

Penzion Bodlák

Dobrý večer. Ubytování je možné vždy od 14 hodin.
S pozdravem penzion Bodlák

Ivan Pečenka

Dobrý den. Je możnė dokoupit polopenzi? Ivan

Penzion Bodlák

Dobrý večer.
Moc děkujeme za váš zájem.
Je mi líto, ale večeře dokoupit nelze. V okolí penzionu jsou tři restaurace, kam lze na večeři zajít (stačí vyloženě přejít přes silnici). S pozdravem penzion Bodlák

Jindřiška Kaminská

Dobrý den,
ale my bychom jeli mimo víkend.
Kaminská

Penzion Bodlák

Dobrý den paní Kaminská. Je mi líto, ale jiné, než víkendové termíny nenabízíme, neboť pobyty v týdnu máme plně obsazeny na celý rok 2018. Přeji krásný den.

Jindřiška Kaminská

Dobrý den,
proč není penzion vhodný pro pobyt s dětmi? Chtěli bychom jet s dvěma vnučkami ve věku 6 let.
Děkuji Kaminská

Penzion Bodlák

Dobrý den. Děkujeme za váš zájem. Na víkendové wellness pobyty nenabízíme pokoje s přistýlkami. Krásný den. Penzion Bodlák

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru