Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Exotický Zanzibar: plná penze, light inclusive nápoje a neskutečná pohoda

4,6 / 5 Twisted Palms Lodge & Restaurant Zanzibar - Tanzanie (mapa) 56 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Broňa

Dobrý den. Je možné na Zanzibaru plavat s delfíny? :-)

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, cca půl hodiny od nás je oblast kam připlouvají a organizují se cesty lodí k nim.

Josef – Twisted Palms Lodge

Petr

Zdravím. Čtu a nenašel a tak se zeptám. Když bych chtěl sebou psa (labradora).

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, nám to nevadí, pokud je vychovaný a neobtěžuje ostatní hosty. Josef – Twisted Palms Lodge

Roman

Dobrý den,
Jak je to s potápěním, je někde povlíž nějaké diving centrum, popř. nevíte, jaké jsou ceny za ponor?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, nevím o žádném diving centru poblíž.
Josef – Twisted Palms Lodge

Lenka

Dobrý den, jak je to prosím s dopravou na hotel? Zařizujete hotelový transfer z letiště? Díky

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, ano zajišťujeme smluvní autodopravu za USD45 (€40) splatných přímo řidiči. Čeká vás s cedulkou s vaším jménem před letištěm. Josef – Twisted Palms Lodge

Kovac Michal

Dobry den,chci poprosit kde se informovat na dovolenou u vas,ale mimo akci slevomatu. Jednalo by se o pristi rok. Psal jsem mail,ale zatim nedosla odpoved. Mozna se nekde stala chyba.Dekuji mockrat.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Kovac Michal

Dobry den,je mozne prosim na vas tel kontakt. Rad bych se zeptal na par veci ohledne dovokene. Radeji komunikuji osobne pres telefon. Dekuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Tel. kontakt je uveden u akce, ale zde jej tedy uvádím znovu: 606 620 536

Josef – Twisted Palms Lodge

Petra Lhotáková

Dobrý den, psala jsem Vám mail, ale bohužel jsem nedostala odpověď…nevím zda jste ho dostal nebo kde se stala chyby,děkuji s pozdravem Petra

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobré odpoledne, Váš dotaz se netýkal akce na Slevomatu, a navíc mi obě zprávy spadly do spamu. Ale dohledal jsem a právě jsem odpověděl. Josef – Twisted Palms Lodge

Olča

Dobrý den,

je potřeba na Zanzibar vízum?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Ano, vízum je potřeba, ale jde jen o formalitu, která se dá jedině vyřešit po příletu – vyplníte dva formuláře, zaplatíte USD50 (lze kartou), vezmou Vám otisky prstů a udělají foto … a můžete vstoupit na půdu Zanzibaru :-)

Josef – Twisted Palms Lodge

Hana Kabešová

Jaký je tam podmořský život? A vlny? Ráda fotím a šnorchluji. Děkuji za odpověď.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Za šnorchlováním musíte vždy vyjet na vhodná místa.Podmořský život je zajímavý (k focení) jen v místech korálů a kde je pobřeží z korálů zase nechtějí bydlet hosté, protože tam není pláž.
Josef Twisted Palms Lodge

Schwarzer Jan

Dobry den, mate volny termin od 8zari? Dost se nam s pritelkyni líbí dekuji za odpoved pekny zbytek dne.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Ohledně volných termínů komunikujte, prosím, přes uvedené kontakty, nikoliv přes veřejně přístupné diskuzní forum…
Děkuji za pochopení,
Josef – Twisted Palms Lodge

Petr Máj

Dobrý den.
Nikde jsem nenarazil na nějaké online rezervace. Máme s přítelkyní termín na dovolenou od 11.8. – 18.8.
je v tento termín volno?

Díky za info

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, a s kým jste domluvil takový termín? Kontaktujte mne prosím urychleně na uvedených kontaktech.
Děkuji, Josef – Twisted Palms Lodge

Jančuškova Marie

Dobry den,potrebovala bych termin od 23.12. Nemusim vanoce,tak bych rada odletela,bohuzel sem sama…chtela bych Vas poprosit i s letenkou ,asi bych etěla z Vidně,Moc dekuji Jancuskova

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, obávám se, že jste se zmýlila. My nejsme cestovní agentura, abychom Vám zajišťovali letenku. Navíc jsme od 22.12. do 7. ledna obsazeni. Děkuji za pochopení, Josef – Twisted Palms Lodge

Pavla Sedláková

Dobrý den,
mám dost netradiční dotaz. Zajímalo by mě, jestli tam jsou pavouci a jak velcí, popřípadě švábi. S přítelem jsme dost háklivý a hlavně on by setkání s nějakým velkým chlupatým pavoukem nepřežil. Děkuji moc za odpověď
 Pavla

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, na pavouka jsem osobně ještě nenarazil. Pravděpodobnost „střetu“ s ním je asi stejná, jako kdekoliv v Česku. Opravdu nevím, jak lépe odpovědět na takový netradiční dotaz. Šváby tu také nemáme. Možná Vám některý pětihvězdičkový resort poskytne vyšší záruku v tomto ohledu i kvalifikovanější odpověď.
Josef, Twisted Palms Lodge

yveta

dva letos začátkem srpna?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Ani jeden, jsme v tomto období obsazeni

Eliška

Dobrý den, toto je zřejmě bez letenek že ano ? :) děkuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Tanzanie resp. Zanzibar není země 20. let minulého století! Uvědomte si toto prosím všichni, kdo vznášíte podobné dotazy. Urážíte tím totiž úžasné lidi, kteří žijí ve skromných podmínkách a Evropany, a bělochy obecně, mají v úctě a respektují je. Z takového dotazu mi je smutno a nikdy bych ho kolegům zde nepřeložil… Josef Twisted Palms Lodge

Jančuškova Marie

Dobry den,jsem sama,mate prosim pokoje pro jednotlivce,nebo bych musela zase zaplatit na vic? dekuji Jančuškova

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, příplatek je v závislosti na sezóně a aktuální obsazenosti. Někdy jej neúčtujeme vůbec. Opakovaně žádám o komunikaci v těchto záležitostech přes naší emailovou adresu twistedpalms@yahoo.com
Josef – Twisted Palms Lodge

Libuše Štrublová

Prosím v dubnu 2019 jsou volné pokoje?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Duben je spolu s květnem obdobím dešťů a nedoporučujeme pobyt na ostrově. My máme zavřeno. Josef, Twisted Palms Lodge

Vladislav Dvorský

…máme zájem o termín po 20.1.019/oslava 18.1 „70“/spolu s mojí ženů na 14dnů …a je to naše plánovaná první cesta!!! a nemám praxi a s " postupem" s reservací letenky atd. a hlavně s cenů jsme „ZTP“ penzisti – děkuju za info a laskavost mob.736646792

Twisted Palms Lodge & Restaurant

_

Vladislav Dvorský

…rád bych zjistil od Vás vše o možnostech pěkné dovolené/viz Zanzibar/…jde nám se ženů o možnostech a kdy je cena OK/jsme penzisti ZTP/ termín leden019.a máme významné výročí…zatím Vaši společnost neznám a děkuju za info "co a jak"děkuju sa těšíme se spolu s mojí ženů mob.736646792

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, velmi nás těší, že jste se takto rozhodli. Zavolám po návratu 16.7.
Josef Twisted Palms Lodge

Eva

Dobrý den, prosím o informaci ohledně vybavení bungalovu.
Jak je to na pláži s lehátky – zdarma či za poplatek?
Děkuji.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, podívejte se prosím na naše skromné stránky www.twistedpalmslodge.com, kde je popis vybavení a fotografie.
Lehátka na pláži včetně matrace jsou pro naše hosty zdarma.
Josef Twisted Palms Lodge

Kristýna Kocarová

Dobrý den,
chtěla bych zakoupit pobyt někdy v období 6.8. → 23.8. Chtěla bych vědět, jak jste na tom ohledně kapacity pokojů, abych mohla začít hledat letenky. Jde mi klasicky o dvojlůžkový pokoj. Děkuji za odpověď. Kocarová

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v srpnu máme volno kdykoliv po 10.8. Prosím o další komunikaci přes email twistedpalms@yahoo.com
Josef, Twisted Palms Lodge

Zdeněk Manina

Dobrý den,najím se u vás když nejím mořské plod?Ryby mi nevadí.Děkuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Samozřejmě :-) Výběr alternativ k mořským plodům je velký. Josef, Twisted Palms Lodge

Pavel Rak

jaký je kurz, tamní měny ? není mi jasné zda se jedná o dolary či tamní měnu- šilinky při ceně za vízum, dále mi zajímá cena letenky cca děkuji za info P.Rak Kolín

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Vízum stojí 50 USD – v informacích je to poměrně jasně napsáno. Kurz zjistíte na příslušných webových stránkách – nemohu poskytovat informace o směnných kurzech. Cena letenky je mezi 13 tis.Kč až 17 tis. Kč, v závislosti na sezóně a v jakém předstihu letenky kupujete.
Josef, Twisted Palms Lodge

Lada Růžičková

Dobrý den,
není v tomto prázdninovém období na Zanzibaru největší chladno z celého roku? A jak je to v tomto místě s tolik známým odlivem?
Děkuju za odpověď

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
teploty se v letních měsících pohybují mezi 28C a 32C. Tepleji je v létě (prosinec až březen) kdy jsou teploty okolo 34 – 35C.
V tomto místě probíhá odliv stejně jako u celého ostrova. Rozdíl je v tvaru pobřeží a roční době. Pro více informací kontaktujte prosím nějaké odborné pracoviště . Josef Twisted Palms Lodge

adamovska jaroslava

dobrý den. pokud bychom chtěli na čtyři týdny v dubnu, jaká je cena – dvě osoby. díky. J.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v dubnu a květnu je na Zanzibaru období dešťů a nedává moc velký smysl tam letět. My jsme zavřeni. Josef, Twisted Palms Lodge

Blanka Vargová

Dobrý den, mám vše objednáno, zaplaceno a už se těším. Jen bych potřebovala vědět, jak je to se zásuvkami, je nutné mít adaptér a pokud ano, tak jaký? Děkuji za odpověď

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, adaptér si raději přivezte vlastní – máme UK zásuvky. Josef – Twisted Palms Lodge

Kamila Kovaříková

Dobrý den,
psala jsem dotaz ohledně volného termínu na danou mailovou adresu…děkuji za brzkou odpověď. Kamila

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo, děkujeme za zprávu. Cestovní kancelář by Vám měla co nejdříve odpovědět. Pěkný den

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, jen upozorňuji, že nabídka není přes cestovní kancelář!, ale přímo od hotelu. Josef – Twisted Palms lodge
PS odpověď byla odeslána 24.6.2018

Jana Kovaříková

Dobrý den . Chtěla jsem koupit dva ks voucherů ale nabízí mi to pouze jeden . To znamená že už máte úplně obsazeno ? Děkuji za odpověď

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, máme stále ještě volné termíny, ale vouchery jsou již vyprodané. Kontaktujte mne prosím na uvedeném emailu nebo telefonu k další domluvě. Josef – Twisted Palms Lodge

Irena Hloušková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat , jestli bychom mohli přiletět v lednu 2019.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, pro domluvu na termínu pobytu mne prosím kontaktujte přes email twistedpalms@yahoo.com
Děkuji, Josef – Twisted Palms Lodge

Zuzana

Dobrý den, jaká je platnost nabízených voucherů na slevomatu? Bohužel jsem to nikde nenašla. Děkuji Zuzana

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, voucher je možné využít na období 15. 6. – 15. 10. 2018. Pěkný den

Zuzana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volné 2 pokoje pro 2 osoby v období 28. 7. – 3. 8. 2018 nebo alespoň jeden pokoj pro 2 osoby.
Děkuji za odpověď Zuzana

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
v poptávaném období máme volné dva pokoje. Josef, Twisted Palms Lodge

Pycha Aleš

Dobrý den,
jelikož je to blízko Afriky, chtěl jsem se zeptat, zda u Vás existuje něco jako v Egyptě Faraonova nemoc apod. nebo se není čeho obávat?
Děkuji Pýcha

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, problémy tohoto typu na ostrově nejsou. Ostrov totiž doposud není zavalen turisty… Josef – Twisted Palms Lodge

Macounová Jaroslava

Dobrý den,
jaké termíny pro 2 dospělé osoby máte ještě prosím volné?
Děkuji
Macounová Jaroslava

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, od 25.6. ( s výjimkou 9.8.) do října máme zatím vždy alespoň 2 pokoje volné. Rezervace se ale rychle plní a je třeba si vždy ověřit aktuálně volný konkrétní termín podle letenek. Josef, Twisted Palms Lodge

Kateřina

Dobrý den,prosím o konečnou cenu pro 2dospělí a 1 dítě.Termín 13.8.-20.8. a jak je to s dopravou z letiště a na letiště?Děkuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, cena je uvedena na Slevomatu – 1 dítě do 15ti let na pokoji s rodiči má slevu 50% z ceny dospělého. Volno máme od 10.8. Doporučuji ale komunikovat přes uvedené kontakty až budete mít zajištěné letenky na konkrétní termín. Transfer je zajištěn individuální autodopravou za USD 40 splatných přímo řidiči. Josef – Twisted Palms Lodge

Jarka Nihilcova

Dobrý den, když jedu jako singl,měla bych nějaké poplatky navíc za ubytování?Diky

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, záleží na období, kdy se k nám chystáte. Obvykle poplatky ale neúčtujeme. Komunikujte prosím se mnou přes uvedené kontakty. Děkuji, Josef-Twisted Palms Lodge

Jana Paulusova

Dobry den,prosim o spocitani castky na osobu cena za ubytovani vcetne vsech tax a letenky tam i zpet na 8dni 7noci v cervenci hned z kraje mesice ci prvni tyden v zari.Dekuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v obou poptávaných termínech je ještě volno. Pro další komunikaci prosím používejte uvedené kontakty. Děkuji, Josef, Twisted Palms Lodge

Simona S.

Dobrý den, nabídka i rezort mě velmi zaujaly, ráda bych se proto zeptala, zda jsou ještě volné bungalovy na začátku srpna na 7/10 dní a na kolik zhruba vyjde pronájem taxi po ostrově na nějaké ty výlety. Děkuji.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v poptávaném období máme ještě volnou kapacitu, ale 9.8. nemáme bohužel volný žádný pokoj – znamená to buď odlet 8.8. nebo přílet 10.8.
Josef, Twisted Palms lodge

Hana Feld

Dobrý den,
měl byste ještě volný termín v říjnu na 12 dní? Jaká by byla celková cena pro 2 dospělé a dítě 3,5 roku, vč. letenky? Kolik bychom si měli zakoupit voucherů?
Moc děkuji za odpověď.
Hana F.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, k dohodě na termínu mne prosím kontaktujte na uvedeném emailu nebo telefonu. Děkuji za pochopení,
Josef, Twisted Palms Lodge

Barbora Bursíková

Dobry den , mela bych zajem o pobyt na 8 dni pro dva .Termin je na vicemene jedno spise nas zajima priblizna cena letenek zda by jste nam je pomohl sehnat ? Dekuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, s výjimkou června máme volno kdykoliv až do podzimu. Ohledně letenek mne prosím kontaktujte na uvedeném tel. čísle resp. e-mailu. Josef, Twisted Palms Lodge

Sabina Korotvickova

Dobrý den měli bychom zajem na 18–25 dni od 1.7.-30.7. Kdykoliv uděláte mam cenu ?
Prosim kdyžtak volejte 608972364

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, Sabino, dnes Vám zavolám a domluvíme se na podrobnostech.
Josef,Twisted Palms Lodge

Eva

Pro paní Janu pode mnou – cituji z popisu nabídky:
„Letenky si musíte sehnat sami, ale i s tím vám milerád pomůže spolumajitel resortu. Cenově výhodné jsou lety z Vídně, Berlína, Mnichova, Varšavy. Letět můžete i z Prahy. Let s jedním přestupem obvykle trvá kolem 16 hodin.“
A dále ohledně storna: "Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze PŘED POTVRZENÍM REZERVACE. Po potvrzení rezervace NELZE voucher stornovat ani refundovat.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Evo, děkuji za pomoc s odpovědí :-)
Josef, Twisted Palms Lodge

Jana honcova

Prosím jak dlouho trvá let a letenky si musím zajistit sama chtěla bych termín v srpnu na 11dni a to storno mne zajímá děkuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
v srpnu máme ještě volno. Kontaktujte mne prosím přes telefon nebo email – rád Vám poradím s letenkami a dalšími záležitostmi.
Josef, Twisted Palms Lodge

Zdeňka R.

Dobrý den, jsou stále volné termíny začátkem září?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v těchto dnech máme ještě volnou kapacitu. Pro domluvu na přesném termínu a potvrzení rezervace mne prosím kontaktujte na uvedeném e-mailu nebo telefonu. Děkuji za pochopení, Josef, Twisted Palms Lodge

Nat

Dobry den, prosim vas 2.7.-9.7. mate jeste volno? Dekuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v těchto dnech máme ještě volnou kapacitu. Pro domluvu na přesném termínu a potvrzení rezervace mne prosím kontaktujte na uvedeném e-mailu nebo telefonu. Děkuji za pochopení, Josef, Twisted Palms Lodge

Honza J.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by bylo ještě volné ubytování pro dvě osoby v průběhu září. Zvažujeme varianty na 8 dní (7 nocí) a 11 dní (10 nocí), přičemž bychom nejspíš preferovali delší pobyt. Nástup ideálně 9. nebo 10. září. Díky,
Honza J.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
v těchto dnech máme ještě volnou kapacitu. Pro domluvu na přesném termínu a potvrzení rezervace mne prosím kontaktujte na uvedeném e-mailu nebo telefonu.
Děkuji za pochopení,
Josef, Twisted Palms Lodge

Oto Krága

Dobrý den, mohli byste, prosím, u obdobných nabídek uvést i tip na výhodné letenky? Lidé se na to hodně ptají a ne každý zná porovnávače na webu. Byla by to parádní dovolená, nádherné místo, příroda, jídlo, věřím, že i obsluha. Já ale bohužel tak dlouho v letadle nevydržím, už 3,5 hodiny letu pro mě byly moc, což mě mrzí.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v instrukcích Slevomatu je informace, že máte kontaktovat mne prostřednictvím tam uvedených kontaktů. Já Vám rád poradím, jako jsem udělal u všech, kteří se na mne obrátili. Je to tak proto, že nejsme cestovní kancelář a nesmíme nabízet ubytování a letenky. Já tyto rady poskytuji jako fyzická osoba, která na Zanzibar létá často.
Josef, Twisted Palms Lodge

Barbora Štěpánková

dobrý den moc ráda bych se zeptala kde hledáte nějaké fajn letenky a zdali je pobyt u vás vhodný pro vozíčkáře? moc děkujeme

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, vzhledem k nezpevněným, písčitým komunikacím pohyb pro vozíčkáře je nemožný. Josef, Twisted Palms Lodge

Eliška

Dobrý den pane Singer, budu moc ráda za Vaše informace a rady, napište mi prosím na e-mail příp. i svůj telefon, zavolám Vám zítra. Nebo v odpovědním mailu sdělím své číslo. Předem moc děkuji.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

x

Josef Singer

Zalezi odkud mate odlety. Ja tam byl s marii Fronkovou v unoru. Pokud chcete muzu vas kontaktovat a poradit

Twisted Palms Lodge & Restaurant

x

Eliška H.

Dobrý den všem,
bohužel nejlevnější letenky jsem našla v průměru kolem 23 tis. pokud nechci strávit další den na letišti tam i zpět, mohu poprosit jak se někdo dostal na cenu 15 tis. Kč?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

x

Petra Vokatá

Prosím máte volný termín od 3.7.-17.7.20181dospeli dvě děti do 15 let děkuji moc Petra

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v požadovaném termínu máme ještě volno. Kontaktujte mne ale prosím přes email nebo telefon uvedený v instrukcích u Slevomatu.
Děkuji. Josef, Twisted Palms Lodge

anna sychrova

hezký den prosím potřebovala bych nějaký kontakt na paní , slečnu co tu píše Mari Fronková. potřebuji poradit )))ohledně letenek co se tyče dovolené na Zanzibar

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, ohledně letenek kontaktujte prosím mne, jak uvedeno v instrukci Slevomatu. Maruška Froňková byla u nás hostem a není vhodné ji obtěžovat dotazy. Děkuji za pochopení, Josef, Twisted Palms Lodge

Josef Singer

Letenku si musite zajistit sam. Je to tam napsany. Pohybuje se kolem 15 az 20 tisic. V unoru stala 14500. Let trva od 12hodin az po 2 dny. Zalezi co najdete a co vam vyhovuje.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

x

Milan Holinger

Cena letenky?

Slevomat.cz

Krásný den, Milane,
jak vám odpověděl Josef – letenky si zajišťujete sám, cena se bude odvíjet od místa odletu i data. Dají se sehnat kolem 15 000 Kč zpáteční :-) Přeji pohodový víkend!

Katka Slámová

Dobry den, jsem nenarocny vegetarian, tzn nejim ani maso ani ryby. Najim se u Vas? Predem moc dekuji Slamova

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, Zanzibar je zemí ovoce, zeleniny a koření, Naše kuchařky umí připravovat místní suroviny na tisíce způsobů a jsem si tak jistý, že budete spokojena.
Josef, Twisted Palms Lodge

Andrea

Dobry den nasla sem letenky s odletem 14.8–28.8 mate volno? Byli bychom 2 páry takže 4 lidé, každý aby měl svůj pokoj- je to možné? Děkuji Andrea

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v požadovaném termínu máme ještě volno. Josef, Twisted Plams Lodge

Jana

Dobrý den, máte volný termín 21.8 – 30.8 . Nebo v druhé polovině srpna na 10 nocí? Kterým dnem musíme nastoupit? Děkuji za odpověď

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
ano, v druhé polovině srpna máme ještě volno. Ubytování určuje obvykle termín letenek, takže my Vás nijak neomezujeme nástupním dnem :-)
Josef – Twisted Palms Lodge

Pavla

Dobrý den, máte volný termín od 13.8.-20.8 nebo od 20.8.-27.8.? a je možno vzít jedno dítě ve věku 6 let .Jestli by bylo zdarma nebo za poplatek?
Děkuji Nešporová

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, zjistěte si prosím nejdřív letenky a podle termínu letenek proveďte rezervaci. Zatím v obou termínech máme volno – v pozdějším srpnovém termínu máme zatím volnou větší kapacitu. Poletíte dva dospělí nebo jeden? Prosím kontaktujte mne na uvedený email k další dohodě.
Josef – Twisted Palms Lodge

vladka

Vladka: uvadite, ze k obedu a veceri je 0,5l piva nebo 0,2 dc vina v cene, a par radek nato, ze konzumace nealko i alko a piva je neomezena. Jak tomu rozumet? Diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladko, děkujeme za upozornění. Informaci předám kolegům, kteří sjednají nápravu. Máte neomezenou konzumaci nealko nápojů a k večeři a obědu 1× alkoholický nápoj – pivo (0,5 l) nebo víno (0,2 l). Pěkný den, Tibor

Gabriela Lok

Dobrý den,
jaká by byla celková cena 2 dospělí a 3deti /14,8,6/ v srpnu cca 11. na 13dni. A je volný termín?
 Děkuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
od 10.8. máme ještě 4 pokoje volné. Pro vás připadá v úvahu ubytování ve dvou pokojích – 1 pro dospělé a 1 pro děti. Vouchery si koupíte pouze pro dospělé, za děti platíte přímo na hotelu.
Josef – Twisted Palms Lodge

Jana

Dobrý den. Je možné v dvoulůžkovém pokoji 1 dospělý a 1 dítě 7.let.? Musím koupit 2 vouchery? Prosím cenu na 2 týdny. A MÁTE VOLNO NA ZAČÁTKU PRÁZDNIN? Děkuji.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, na začátku prázdnin jsou volné ještě 3 pokoje. Voucher si koupíte jen jeden pro dospělého a dítě zaplatíte při ubytování přímo v hotelu se slevou 50%. Můžete platit kartou.
Josef
Twisted Palms Lodge

HANKA

Dobrý den, je ještě volný termín od 5. 7. do 15. 7.?
Děkuji Hanka.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
aktuálně máme v tomto období volné 3 pokoje.
Josef, Twisted Palms Lodge

Roman MAROŠ

Potřeboval bych přibližně mezi 15.12 2018 do 15,1 2019,nejlépe 3 týdny

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, pro takto dlouhý pobyt, který je mimochodem mimo období platnosti aktuálně nabízených voucherů, je třeba individuální dohoda. Kontaktujte mne, prosím, na telefon nebo email uvedený v nabídce.
Děkuji a zdravím,
Josef, Twisted Palms Lodge

Marie Fronkova

Lidi, neváhejte, je to skvěla nabídka. V rezortu jsme strávili 15 dní a byla to nejlepší dovolená, co jsme zažili. Jen buďte trochu soudní, spočítejte si pobyt na den a na osobu a porovnejte to s cenou například za víkendový pobyt s polopenzí, kdy často dáte cca až 5 tisíc za víkend pro dva. Dále se podívejte, na vámi zvolený datum, podobný resort, délku pobytu a nabízené služby v cestovních kancelářích. My měli nejnižší rozdíl v ceně 20 tisíc a o týden kratší pobyt. Pokud nekomu prijde drahé ubytování s jídlem a pitím za průměr 1000 Kč na den, buď buďte doma a nebo jeďte do Chorvatska s konzervami. Když to vemu zpětně, útraty za pití a jídlo během dovolené byly minimální, pouze na výletech a když jsme chtěli něco ochutnat. S personálem z resortu jsme v kontaktu, byli jsme dobrá ceská parta s ostatními návštěvníky. A největší plus byli prázdné pláže. Můj sen je se do Twisted Palms vrátit a vidět opět Chadyho, Nelsona, Ester, Saida a Enie. A Josefovi děkujeme za pomoc a rady během pobytu. Asante sana.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, děkujeme za zpětnou vazbu :) Pěkný den, Tibor

Radek

Dobrý den, chci se zeptat na termín 16.12 – 28.12.Dva dospělí a dvě děti 11a 8let.Děkuji Nový.👍🏻✋🏻

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v prosinci máme volno jen do 22.12. – potom je až do 3. ledna 2019 vyprodáno. Vámi požadovaný termín je ale tak jako tak mimo platnost aktuálně nabízených voucherů. Kontaktujte mne prosím na twistedpalms@yahoo.com k další domluvě.
Josef, Twisted Palms Lodge

S. Rašínová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na volné termíny ubytování od 10.8. 2018, pobyt na 13 dní.
Děkuji Rašínová

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, ano v požadovaném termínu je ještě volno.
Josef, Twisted Palms Lodge

Karel Kobelka

Dobry den, bylo by prosim mozne uplatnit vyhody voucheru zde na slevomatu na 11 dni, avsak jiz zacatkem cervna, tj. cca od 1.-4.6. (podle letenek)? Planujeme v te dobe svatebni cestu. Mate v tomto obdobi prosim volno a bude uz vhodne pocasi k dovolene (konec obdobi destu)? Moc diky, Katka a Karel

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, od 2.6. máme volno s podmínkou přestěhování z 6.6 na 7.6. do jiného pokoje v rámci resortu (možná nebude třeba)
Počasí je již přívětivé, když prší tak většinou jen ráno, nebo rychlá přeháňka přes den – je to dáno tím, že náš resort je na východním pobřeží a vítr od oceánu odnese srážky dál do vnitrozemí.
Josef, Twisted Palms Lodge

Kristýna

Dobrý den, jsou volné termíny v září či říjnu? Diky

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
v září i říjnu je stále ještě volných cca 4 – 6 pokojů kdykoliv.
Josef, Twisted Palms Lodge

Mgr. Meredová A.

Dobrý den ,jsme důchodci,jaká je cena letenky cca? A sleva pro důchodce není nad 70 let?Kolik by nás takový zájezd na 12 dní přišel?A jak je to s blízkosti zdravotní služby? Děkuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, další slevu pro důchodce již poskytnout nemůžeme – finanční úřad na Zanzibaru žádnou slevu pro seniory z ČR neumožňuje. Cena letenky se pohybuje obvykle mezi 13 500 – 14 500 Kč.

Josef, Twisted Palms Lodge

Zdeňnka

Dobrý den, pokud chceme dovolenou prodloužit, je možné zakoupit dva vouchery na 8dní/7nocí a být tedy v místě pobytu 16dní/14 nocí? A jsou stále volné termíny na září? Děkuji za odpověď

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, v září jsou ještě cca 4 pokoje volné. Vouchery je možné spojit a nebo si koupit 12 nocí a na místě doplatit 2 – 3 noci podle toho, jak vyjdou letenky.
Josef, Twisted Palms Lodge

Olga Svihalkova

Dobry den,

chtěla bych se Vas zeptat, zda termin od 1.7 do nedele je volny a radi by jsme prijeli s dětmi ve veku 3 a 5 a platili benefity.


Dekuji za zodpovezeni.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
ano tento termín je volno – cca 4 pokoje. Nevím, co to je „platit benefity“ – to je zřejmě dotaz na Slevomat?
S díky za zájem a pozdravem,
Josef, Twisted Palms Lodge

Jiří Obrusník

Dobrý den, nenašel jsem zmínku o klimatizaci v ubytování. Oba s manželkou máme problémy se spaním v období vyšších teplot. Jsou pokoje vybaveny klimatizací? V případě že ano, okamžitě kupuji poukaz pro dvě osoby.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, pokoje klimatizací vybaveny nejsou, ale noční teploty v tomto období nepřesahují 28C, obvykle jsou kolem 25C. Pokud přesto trváte na klimatizaci, doporučuji se obrátit na cestovní kanceláře, kde budete mít možnost si vybrat z nabídky hotelů , které mají klimatizované pokoje. Počítejte ale s vyšší cenou.
Josef, Twisted Palms Lodge

Lukáš Vacek

Dobry den,
je tam moznost si pujcit auto? pripadne jina moznost jak objezdit ostrov? Obavam se, ze na skutru by to bylo pekelne. Dekuju

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, auto je možné si půjčit ve Stone Town, ale za takových podmínek, že běžný turista obvykle využije nabídku autodopravy s řidičem a může s ním jezdit ostrovem křížem krážem. Náš resort je umístěn na východním pobřeží téměř v polovině ostrova. Na skútru se dostanete během 40 min. na jižní cíp ostrova, v radiusu půl hodiny jízdy skútrem od resortu najdete řadu zajímavých míst. A na vzdálenější výlety např. na sever ostrova si najmete auto s řidičem.
Josef, Twisted Palms Lodge

Petr

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je lepší platit USD nebo si vyměnit TZS ? A kolik stojí půjčení skútru (mezinárodní řidičák si vyřídím). Děkuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
je to v podstatě jedno, ale vracet Vám budou jen TZS, takže je lepší si vyměnit. Doporučuji vyměnit si až v Bweju nebo Paje (osady blízko nás) , kde mají vždy lepší kurz než na letišti. Než si vyměníte, je dobré mít drobné USD. Každopádně na transfer z letiště potřebujete USD40. Víza můžete platit kartou.
Půjčení skútru je půl dne za USD 10, celý den USD 20. Od června půjčujeme i 2 kola za mnohem levnější taxu.
Josef, Twisted Palms Lodge

Michal

Dobrý den, je možnost rezervace na listopad až prosinec ( již máme v práci zamluvenou dovolenou) v tomto termínu:-(

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
prosím o kontakt na uveřejněné tel. číslo. V listopadovém a prosincovém termínu je nutná osobní dohoda na volnou kapacitu. V prosinci navíc začíná hlavní sezona a není možné ve všech prosincových termínech poskytnout služby dle aktuální ceny voucheru.
Josef
Twisted Palms Lodge

HELENA Doušová

Dobrý den. Jak by cenově vypadal Silvestr. 2 dospělé a 3 děti. 8,6 a 3 roky?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
silvestrovské pobyty jsou obvykle vyprodány 1 rok dopředu. Stejně je tomu tak i letos :-)
Josef, Twisted Palms Lodge

LuciJe Twiga

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na volné termíny v červnu

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobré ráno,
v červnu 2018 máme zatím volno od 7.6. kdykoliv…
Josef
Twisted Palms Lodge

Blanka Vargová

Cena platí pro 1 osobu? I když poletím sama?

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
cena je za jednu osobu v dvoulůžkovém pokoji. Již dříve jsem v diskuzi odpovídal, že doplatek za jednolůžkový pokoj se odvíjí od celkové obsazenosti. Když je malá, doplatek není žádný. V případě plné obsazenosti je příplatek 20USD. V období platnosti voucheru nicméně neočekáváme plné vytížení, takže příplatek platit nebudete. Josef, Twisted Palms Lodge

Alena Humlerová

Dobrý den,
prosím květen není deštivý? Jaká je teplota vody? Ty odlivy bývají průměrně nejvíc v jakých měsících?
Děkuji a zdravím
 Alena

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobré ráno,
duben a květen jsou obdobím dešťů, takže většina zařízení má zavřeno, stejně tak i my.
Teplota vody je celoročně kolem 24–26C. Odlivy jsou v vždy výrazné, záleží na reliéfu pobřeží. V průběhu roku se mění pouze časy odlivu.
Josef
Twisted Palms Lodge

Václav

Dobrý den,
mám dotaz na pány, kteří jsou sami a mají také zájem se tam podívat.Ozvěte se mi na e-mailovou adresu vp49@seznam.cz. Děkuji Vám.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

.

Renata

Dobrý den, jak je to s dopravou z /na letíště. Děkuji Renata

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den, dopravu Vám domluvíme na místě u smluvního přepravce. Cena je USD40 za jednu cestu splatných přímo řidiči.
Josef
Twisted Palms Lodge

Jana

Dobrý den,
také bych chtěla vědět, jaký je příplatek za jednolůžkový pokoj? Děkuji a přeji krásný den:) Jana

Twisted Palms Lodge & Restaurant

viz odpověď níže

Michaela Kandracova

Dobrý den, máte prosím takovou nabídku i na příští rok 2019?? Děkuji

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
zatím jsme o roce 2019 nejednali. Sledujte prosím stránky Slevomatu i www.twistedplamslodge.com, kde budou aktuální nabídky event. nás kontaktujte na twistedpalms@yahoo.com
Josef
Twisted Palms Lodge

Kana

Dobrý den jAk je to s odlivem? Letos jsme byli v nunhwi dost velký odliv v Page pohoda díky za odpověď jana

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
odlivy jsou na Zanzibaru vždy výrazné a jejich doba se mění v průběhu roku. Záleží tedy na období, kdy se chystáte na Zanzibar. Náš resort je umístěný blízko Paje, ale profil pobřeží u nás způsobuje, že odliv je opravdu výrazný. Nicméně máte možnost po dobu odlivu využít náš hotelový bazén nebo cca 30 min po pláži jsou pláže v Paje, kde odliv není výrazný.
S pozdravem,
Josef
Twisted Palms Lodge

Karel

Zdravím. také jedu sám, kolik doplatek za 1 lůžkový?
Díky a hezký den.

 Karel

Twisted Palms Lodge & Restaurant

viz odpověď níže

Radek Filan

Dobrý den, rád bych se zeptal jak to je v případě, že jedu sám kolik se doplácí za jednolůžkový pokoj , bungalov? Děkuji R. Filan.

Twisted Palms Lodge & Restaurant

Dobrý den,
doplatek za jednolůžkový pokoj se odvíjí od celkové obsazenosti. Když je malá, doplatek není žádný. V případě plné obsazenosti je příplatek 20USD. V období platnosti voucheru nicméně neočekáváme plné vytížení.
Josef
Twisted Palms Lodge

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru