Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Doplňte šatník: dámské pohodlné melírované kardigany

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dana Vasiliakova

prosím nejbližší zasilkovnu u Mar.Lázních.

Zavodnice.cz

Dobrý den, zde je odkaz na pobočky v mariánských Lázních: https://www.zasilkovna.cz/pobocky Tereza Říhová Zavodnice.cz

Monika Bielikova

Dobrý den, nemohu najít váš formulář na vrácení zboží. Děkuji.

Zavodnice.cz

Dobrý den, na hlavní stránce nahoře vedle košíku si otevřete svůj profil, poté si kliknete na „garance spokojenosti“ a vybere „chci vrátit zboží“. Zde si si můžete formulář stáhnout. Děkuji a přeji hezký den. Dana Koděrová Závodnice.cz

Machova

Dobry den,je mozne ten XL na velikost 50?Nebo by mi byl maly?

Zavodnice.cz

Dobrý den, na velikost 50 bychom tuto velikost už nedoporučovali. Kontaktujte nás prosím do e-mailu, můžeme Vám nabídnout jiný typ. Děkuji Tereza Říhová Zavodnice.cz

Martina Dlasková

Dobrý den, budete mít ještě béžový kardigan s/m ?
Děkuji.

Zavodnice.cz

Dobrý den, doporučuji sledovat akci. Další kardigany by měli být naskladněny během 14 dnů. Bohužel nevíme přesně jaké barvy nám budou doručeny. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Eva Zichová

Dobrý den, svetřík je spíš teplejší? Mám podobný, je moc příjemný, na obrázku mi připadá stejný. Chtěla bych ještě v jiné barvě. Bojím se, aby tento nebyl moc tenký.

Zavodnice.cz

Dobrý den, tento kardigan je spíše slabší než teplejší. Děkujeme za dotaz. Dana Koděrová Závodnice.cz

Věra Neužilová

Dobrý den,bude k mání ještě tm.seda ve vel s/m???

Zavodnice.cz

Dobrý den, ano navyšovat bychom měli během příštího týdne, až přijdou další ks. Doporučujeme sledovat akci, aby Vám neutekl ;) Děkujeme za dotaz, Tereza Říhová Zavodnice.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru