Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Registrace na zábavný běh Barvám Neutečeš: proběhněte sprškou barev

4,9 / 5 Barvám Neutečeš (3 pobočky) Olomouc  (mapa) 1 377 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Eliška Stráská

Dobrý den, v pátek jsem koupila dva vouchery, posílala jsem kódy na uvedený email, ale ještě mi nepřišly zpátky. Kdy mohu email očekávat?
Děkuji za odpověď a přeji hezký den Stráská

Barvám Neutečeš

Dobrý den, omlouváme se za pozdější zaslání registračního kódu. Celý náš tým se již od čtvrtka plně věnoval přípravám na sobotní Barvám Neutečeš v Praze. Kódy máte již v mailu. Hezký zbytek dne, Karolina

Maki

Dobrý den mohu ještě koupit voucher a uplatnit ho na sobotní beh v Praze ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Maki, omlouváme se za pozdní reakci. Jak bylo u nabídky uvedeno, voucher bylo možné uplatnit 2 dny před konáním akce. Pěkný den

simona odehnalová

Dobrý den, dopoledne jsem zaplatila 479kč. Ještě mi žádný kod nepřišel. Chci se zeptat, zda není na registraci v Praze v 15h v sobotu již pozdě. Děkuji. Simča

Slevomat.cz

Dobrý den, Simon, pokud myslíte kód voucheru, tak i pokud by Vám náhodou nepřišel do e-mailu vždy jej máte ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Podařilo se Vám situaci vyřešit? Pokud ne, napište nám na vip.podpora@slevomat.cz a podíváme se co pro Vás můžeme udělat. Pěkný den

Michaela Hammerová

Dobrý den, koupila jsem 3vouchery a včera poslala rezervaci,ale bohužel mi přišel jen 1kód. Přijdou mi i ty ostatní?

Barvám Neutečeš

Dobrý den, omlouváme se, kódy máte již v tuto chvíli na emailu :) Karolina

Lucie Boháčová

Dobrý den, v neděli jsem zakoupila 4 vouchery a na dva mi přišli kódy a zbytek nic. Chtěli by jsme vyzvednout zitra Balíčky ale bohužel nám chybí ty dva. Dekuji

Barvám Neutečeš

Dobrý den, kódy zaslány byly. Je možné, že email spadl do spamu. Pro jistotu jsem Vám kódy na email zaslala znovu. :) Hezký den, Karolina

Adam Řezníček

Ahoj, je možné ještě objednat registraci na běh Praha od 11:00 a vyzvednout balíček v Praze?

Barvám Neutečeš

Ahoj Adame, v tuto chvíli je možné zakoupit voucher na běh od 15h. :) Balíček si můžeš vyzvednout v Galerii Harfa a to ve čtvrtek 10. 5. (15 – 19) a pátek 11. 5. (9 – 19) nebo přímo v sobotu ve stánku registrace. :) Hezký den, Karolina

A

Dobrý den,

jaké všechny kontaktní údaje jsou nutné posílat v emailu pro zaslání registračního kódu? Postačí jméno, příjmení a email? Nebo veškeré, které poté požaduje registrace na oficiálních stránkách akce Barvám neutečeš?

 Děkuji

Barvám Neutečeš

Hezký večer, ano, postačí jméno, příjmení a email :) Karolina

Iva

Dobrý den, včera jsem posílala kódy voucherů – 2. Kupovala jsem pro sebe a pro sestru. 2 naše kamarádky také. Registrační kódy nám ještě nepřišly. Prosím o zaslání.
Děkuji.

Barvám Neutečeš

Hezký večer, během dnešního večera Vám kódy zašleme. Omlouváme se za zpoždění, celý tým byl v Olomouci na akci. Děkujeme za pochopení, Karolina

Irena

Dobrý den,pro Olomouc jít nelze zakoupit?Děku­ji,Irca

Slevomat.cz

Krásný den, Irčo,
nyní je v nabídce jen Praha a České Budějovice. Děkujeme za pochopení, užijte si víkend!

Dagmar Sulovská

Dobrý den, bohužel jsem si nevšimla včas, že se děti (13let) registrují zvlášť a na Slevomatu jsem zakoupila pro celou rodinu startovné..Pujde nějak pořešit přímo na místě? Budeme 3 dosp. a dvě 13 ti leté děti.
Děkuji za odpověď.

Barvám Neutečeš

Hezký večer, odpověď máte již na mailu :) Karolina

Adél

Dobrý den. Včera jsme vám na email posílaly s kamarádkou kódy voucherů, ale registrační kód nám od vás nepřišel.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, kódy už byste na mailu měly mít. Hezký den, Karolina

Domísek Dicků

Dobrý den, bude tato slevová nabídka i na závod v Plzni? Děkuji Dominika

Barvám Neutečeš

Dobrý den, slevová nabídka bude i na závod v Plzni. :) Hezký den, Karolina

Silvia

Dobrý den,
omlouvám se, asi jsem se nevyjádřila jasně – chci dětem koupit dospěláckou registraci přes slevomat. Když budou mít dospěláckou registraci, dostanou svoji velikost trička?
Děkuji,
 Silvia

Barvám Neutečeš

Dobrý den, velikost trička vybíráte sama při registraci na stránkách www.barvamneuteces.cz. Hezký den, Karolina

VeVi

Dobrý den, před dvěma dny jsme vám na email posílaly s kamarádkou kódy voucherů, ale registrační kód nám od vás ještě nepřišel…:/

Barvám Neutečeš

Dobrý den, v tuto chvíli byste Váše kódy již měly mít v mailu. Hezký den, Karolina

Silvia

Dobrý den,

mohu na slevomatu koupit i registraci pro děti? Dostanou pak dětskou velikost trika? Chci využt platbu prostřednictvím benefitů, proto by se mi hodilo koupit vše přes slevomat.

Děkuji,
 Silvia

Slevomat.cz

Dobrý den, Silvie, děkujeme za dotaz :) Na Slevomatu je bohužel možné koupit pouze variantu pro dospělého. V příplatcích můžete najít i možnost doplacení dětského vstupu, ten se ale bohužel hradí až na místě, takže platbu pomocí benefitů dětského vstupu to neřeší :( Hezkou slunečnou neděli! Lucka

Salomea Končická

Dobrý den.Koupila si voucher přes slevomat i se registrovala abych dostala číslo.Ale jsem v koncích běžím jako tým a ostatní si koupili lístky na oficiálních stránkách a když se chci registrovat píše mi to hned částku k zaplacení,ale já už mám přeci zaplaceno.Jak se mám připojit k vytvořeném týmu?Děkuji za pomoc a hezky den přeji Končická

Barvám Neutečeš

Dobrý den, když si označíte balíček BASIC a do řádku slevový kód, zadáte pětimístný kód, který jsem Vám na mail poslala, cena bude automaticky 0 :) Hezký den, Karolina

Lucie

Dobrý den, mohu se zeptat proč je na slevomatu levnější vstupenka než na stránce barvám neutečeš?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, protože se ve Slevomatu snažíme zajistit zákazníkům vždy o něco výhodnější nabídku a dostat tak akci do většího podvědomí lidí :-) Pěkný den, Tibor

Jana Šimlová

Dobrý den, zajímalo by mě, zda dostane každý svůj balíček s tričkem a barvami, když budeme registrovaní jako tým. Děkuji za odpověď, Jana

Barvám Neutečeš

Dobrý den, ano – i když jste tým tým, registruje se každý sám za sebe → každý má i svůj startovní balíček :) Hezký den, Karolina

Monika

Dobrý den,mám koupené 2 wouchery pro dospělé a děti jsem registrovala každé zvlášť.je v našich všech balíčkách startovné?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Moniko, děkuji Vám za zprávu. V balíčku za 479 korun je samozřejmě i startovné. :)

Hezký večer, Jakub.

Sabina Sedláčková

Dobry den lze zakoupit pres benefity? Či mohu převést benefity do cafeterie a zakoupit? Dekuji za info

Barvám Neutečeš

Dobrý den, obraťte se prosím s tímto dotazem přímo na zákaznickou linku Slevomatu. Hezký den, Karolina

Barvám Neutečeš

Dobrý den, obraťte se prosím s tímto dotazem přímo na zákaznickou linku Slevomatu. Hezký den, Karolina

Radka Hričinová

Dobrý den, nikde jsem nedohledala, v jakém obchodním centru můžu startovní balíček vyzvednout den před závodem, který se koná v Praze 12.5.2018. Děkuji a přeji hezký den

Barvám Neutečeš

Dobrý den, obchodní centrum je stále v jednání. Ve chvíli, kdy bude potvrzeno, zveřejníme informaci na www.barvamneuteces.cz a na naší facebookové stránce. Hezký den, Karolina

Peťa Pauková

Registrační balíček bude k vyzvednutí na místě nebo přijde poštou? děkuji

Barvám Neutečeš

Dobrý den, máte tři možnosti, jak registrační balíček vyzvednout: a) do 18.4. je možnost objednat si dopravu domů, b) vyzvednout si balíček den před akcí v obchodním centru c) vyzvednout si balíček přímo v den závodu. Hezký den, Karolina

Alena Pokorná

Dobrý den,
mohu tuto nabídku zaplatit kartou Ticket Benefit (Edenred)?
Děkuji Pokorná

Barvám Neutečeš

Dobrý den, obraťte se prosím s tímto dotazem přímo na zákaznickou linku Slevomatu. Hezký den, Karolina

Monika

Dobrý večer,kdy se koná akce v Olomouci?chtěli bychom přiběhnout i s dvěma dětmi 6 a 10 let.Jaky vorcher zakoupit,dekuji

Barvám Neutečeš

Dobrý den, v Olomouci se akce koná 5.5. :) Děti je možné registrovat přímo na www.barvamneuteces.cz, voucher, který lze koupit na Slevomatu je určen pro osoby starší patnácti let. Hezký den, Karolina

Lucie Hanouskova

Dobrý den, omlouvám se za špatné vyjádření, dětským lístkem myslím jestli je i voucher pro děti.

Lucie Hanouskova

Dobrý den, dá se koupit i lístek pro dítě?? (14 let) Jedná se mi o Prahu-.
Děkuji.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, dětské vstupné můžete zakoupit zde – http://www.barvamneuteces.cz/registrace/. Nabídka na Slevomatu je pouze pro dospělé osoby. Hezký zbytek víkendu, Karolina

Radka Tichá

Dobrý den,

Je součástí tohoto balíčku ze Slevomatu i tričko + barvy?:)

Děkuji

 Radka

Barvám Neutečeš

Dobrý den, ano, součástí balíčku je: tričko, tetovačka, multifunkční šátek, 2 sáčky se sypkými barvami, startovní číslo, občerstvení v cíli a další drobná překvapení od partnerů akce a medailie v cíli. Hezký den, Karolina

Karel Novák

Dobrý den. Zakoupil jsem voucher, poslal e-mail s kódem voucheru a kontaktními údaji OSOBY, byl mi zaslán registrační kód. Tento registrační kód jsem ještě neuplatnil. Může tento reg.kód využít pro registraci na www.barvamneuteces.cz kterákoliv jiná osoba, než ta OSOBA, na kterou jsem posílal kontaktní údaje? Nebo jsou tyto zaslané kontaktní údaje nějak pevně svázány se zaslaným reg.kódem? Pokud ANO, jak můžu OSOBU změnit?

Barvám Neutečeš

Dobrý den, ano může ho využít kterákoliv z osob, kterou jste v emailu zmínil. :) Pokud byste měl ještě nějaké dotazy, není problém zeptat se přímo na mail slevomat@barvamneuteces.cz :) Hezký den, Karolina

Karel Novák

Zakoupil jsem tři tyto vouchery. Dle instrukcí mám uplatnit takto: Po zakoupení voucheru pošlete jeho kód a své kontaktní údaje na slevomat@barvamneuteces.cz. Následně vám bude přidělen registrační kód, který pak uplatněte nejpozději 2 dny před akcí na www.barvamneuteces.cz.

Dotaz:
Jelikož jsem vouchery kupoval pro tři různé osoby, mám tedy:

  1. poslat JEDEN e-mail, kde budou všechny tři zakoupené kódy voucherů, a také kontaktní údaje na ty tři osoby?
  2. nebo si každá osoba pošle e-mail s číslem voucheru a kontaktními údaji sama za sebe?
Barvám Neutečeš

Dobrý den, stačí poslat jeden email, kde budou všechny zakoupené vouchery a kontaktní údaje na jednotlivé osoby :) Hezký den. Karolina

Karel Novák

Dobrý den. Na akci „Barvám neutečeš“ (5.5.2018 Olomouc) se chci zaregistrovat a zaplatit. Už mám zaregistrovaný tým (tzn. mám přidělený kód týmu). A nyní se musí každý z týmu za sebe zaregistrovat a zaplatit. Pokud bych si u vás zakoupil voucher, můžu ho potom uplatnit i v mém případě (i když budu součástí týmu)?

Barvám Neutečeš

Dobrý den, ano, voucher můžete uplatnit i ve vašem případě. :) Krásný zbytek dne, Karolina

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru