Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fantazie v divadle Ta Fantastika – světelná show, která nadchne děti i babičku

4,6 / 5 Light Art Show Praha - Staré Město  (mapa) 101 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Felis

Dobrý den, mohu místo dětí vzít 1 dospělce ? Děkuji

Light Art Show

Dobrý den,
ano, na rodinné vstupné místo 2 dětí můžete vzít ještě do třetice dospělého.
Budete-li však mít 2 dospělé a 1 dítě, musí si každý další dospělec zakoupit samostatný voucher.
J.Hirsch

Petra

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho bude tato sleva nabízena. Na jiných portálech (slevištích) většinou píší, že tato sleva vyprší např. za 2 dny atd…, ale u vás na Slevomatu jsem žádný termín nenašla. Chtěla bych tuto nabídku na světelnou show koupit jako dárek, ale až příští týden. Děkuji za odpověď.

Light Art Show

Zdravím z divadla,
na portálu Slevomat, hned pod titulkem LIGHT ART SHOW je informace, že můžete využít do 29.června 2018.
Voucher tedy zakoupíte ihned, příští týden ho dáte jako dárek a obdarovaný si vybere termín do 29.června 2018 ( vždy sobota od 17h ), kdy chce představení navštívit.
J.Hirsch

Monika Monika

Tedy skutecne rodinne vstupne,ktere je 2×dospely +2deti…misto ditete druheho muze byt senior?
Diky.

Aby nenastal problem.

Light Art Show

Dobrý den,
ano, místo druhého dítěte může být babička . Přesně tak.
J.Hirsch

Monika Monika

dotaz k rodinnému vstupnému…chtěla-li bych místo dítěte (mám jedno) vzít seniora – babičku, abychom plně vykryli vstupenku, je to možné? Nabídky takto často koncipovány bývají. Vstupné bazény, kina…cena pro dítě=jako pro seniora.

Děkuji moc.

Light Art Show

Dobrý den,
ano, to je zcela bez problému.
Berte babičku.
J.Hirsch

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru