Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rodinný pobyt v Pohádkové vesničce s polopenzí a vstupem do bazénu

4,7 / 5 Hotel Podlesí Vysočina (mapa) 99 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jiří Kalvach

Mama blogerka MK life by měla jit do kurzu správně češtiny. Protože když musí „strašně pochválit jídlo“, tak jde o nesoulad slov a jejich významu. To je totéž jako říci že je něco „strašně krásné“, nebo „úchvatně nechutné“, či „kouzelně hnusné“. Přeberte si to, umíte-li česky. Slova mají dávat logický smysl, proto také jsou vymyšlena. Chytrému napověz.......

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, děkujeme Vám za Váš názor a připomínku :) Věříme, že i tak je popis mámy blogerky srozumitelný pro většinu návštěvníků. Pěkný den

Zuzana Wirthova

Jaká by byla cena 2 dospělí a jedno dítě

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, v rámci této akce by byla cena stejná jako je uvedená. V případě individuální poptávky můžete kontaktovat přímo provozovatele. Pěkný den

Dáda Šťástná

Dobrý den,kdyby jsme chteli jet 2dospěli a 3deti ve věku 14,8,5 musim mit 2wouchery?a termin posledni tyden v srpnu 25.8–31.8

Lucie Přikrylová

Dobrý den, máte volný termín od 15.-17.6.2018 pro dvě dospělé osoby a 2děti. Předem děkuji za odpověď Přikrylová

Klárka Cihlářová

Dobrý den,
máte volné pokoje pro 2 dospělé a 2 děti od 24.6.2018 . Pokud ano, lze udělat objednávku přes svého zaměstnavatele z fondu FSKP
 Děkuji

Chechča Chechtalka

Dobrý den, prosím pěkně, která z chaloupek je vhodná pro pět osob (3 dospělé a 2 děti 4+5 let). Popřípadě je možné zvolit jakoukoli, pokud by jedno dítko spalo společně s dospělými na dvoulůžku. Děkuji

Zdeněk

Dobrý den je volný termín 3–5.8 2018

Zdeněk

Dobrý den máte volný termín 3–5.8 předem děkuji za odpověd

Gulbara

Dobrý den,máte prosím volný termín od 19.6. do 21.6.18 pro 2 dospělí a 1 dítě (2 roky). Dekuji

Igor Chekh

Dobrý den.V obdobi 9–15.07.18 aneb 26.08–2.09.18 mate něco volného pro rodinu z ditětem?Předem děkují za odpověď.Igor Chekh

Míša

Dobrý den, je možné na slevomatu platit pobyty přes fakturu? Slevomat vyfakturuje zaměstnavateli a ten během několika dní fakturu proplatí? Díky za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Míšo. Návod pro zaplacení pobytu v rámci FKSP, jsem Vím právě poslala do e-mailu. :) Zdraví Janča

Vláďa

Dobrý den,
Rádi bychom realizovali pobyt u vás pro 4dospělé + 2děti.
Vámi nabízený pobyt máme v nabídce Firemních benefitů Automotiv lighting.
Chci se poptat, zda lze tedy použít Cafeterii Edenred?
Děkuji
 Bednář

Slevomat.cz

Dobrý den, Vláďo, ano, je to možné. Stačí si benefity převést k nám na kredity. https://www.slevomat.cz/benefity-cafe . Krásný den

Květoslava Oudesová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli máte slevy pro důchodce ,chtěla bych jet s vnučkou které je 5 let ,a jaké tam jsou pokoje jestli máte dvou lůžkové .Děkuji Oudesová

Slevomat.cz

Dobrý den, Květoslavo, v rámci této nabídky máme k dispozici pouze uvedenou variantu. V případě zájmu o individuální poptávku můžete kontaktovat přímo hotel na e-mailu hotelpodlesi@seznam.cz nebo telefonním čísle 566 664 477. Pěkný den, Tibor

Pavel Prikryl

Dobrý den chci se zeptat na rezervaci terminu od 5.5 do 7.5 popř.6.5 do 8.5.
2 dospělý 3 dětí 13,6,5 let. Rodinný pobyt s polopenzí + vstup do bazénu Dík Kohusovi

Radek Šimík

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli máte v Pohádkové vesničce volný termín od 13.8.-18.8.2018 jsme 2dospělý a 2dětí 2 a 5 let,chci se zeptat na cenu a když mám 60 kreditů jak je můžu uplatnit.Děkuji za odpověď Radek Šimík

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku, ověření dostupnosti volných kapacit provádějte na e-mailu hotelpodlesi@seznam.cz nebo na telefonu +420 566 664 4­77. Kredity můžete využit při vytvoření objednávky a před výběrem platby máte k dipozici kolonku využít kredity. Pěkný den, Tibor

Robin

Dobrý den,v podělí jsem zaplatil pobyt v pohádkovém městečku,ale bohužel termíny jsou již obsazené.Po telefonátu z recepcí jsem byl odkázán zpět na vás kvůli vrácení peněz.Poradíte mi prosím jak pokračovat děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Robine, v systému vidím objednávku již stornovanou a peníze Vám přijdou zpět na účet během několika nasledujicich pracovních dní. Pěkný den, Tibor

Katerina Sembolova

Dobry den,chci se zeptat zda mate jeste vol e chaticky ve vesnicce jsme 2dospeli a 2deti 2roky a 4roky.Kdyz jsou deti zdarma polopenzi maji stejne jako my? Kdyz prijedeme v tydnu bude pro deti zajisten i program?

Jaroslav Hlavan

Dobrý den.. Jsme 4 dospělí a jedno malé dítě 15měsicu… Měl bych dotaz ohledně ubytování… Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave, tak se ptejte :) Tibor

Jarka

Dobrý den,je volný pobyt od 9–13.5,a lze uplatnit voucher 2dospělí +2 děti /15,12/s doplatkem na místě,děkuji

Monča Surová

Dobrý den,
je možné pobyt využít ve dnech neděle pondělí a úterý?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo, vzhledem k omezení, uvedeném u nabídky, nemožnosti využít voucher od pátku do neděle, toto možné není. Pěkný den, Tibor

vlastimila zikmundová

Pekny den, prosim mate nejake terminy i pro 5 osob? Deti 11,11 a 14 let

Vlaďka

Dobrý den. Mám několik otázek. Píšete, že při rezervaci mám uvádět číslo voucheru. Můžete mi poradit, kde ho najdu? Pak bych se chtěla zeptat, jestli je možné si vybrat konkrétní domeček a jakým způsobem se dá zamluvit. A poslední dotaz, před časem jsem zde viděla v nabídce pobyt pro dvě osoby a jedno dítě, kde byl v ceně i vstup do pekla Čertovina. Bude ještě něco takového v blízké době v nabídce? Děkuji za info.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlaďko, číslo voucheru naleznete po zaplacení na voucheru, který Vám zašleme emailem. Popřípadě ho poté naleznete ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pro další informace doporučujeme obrátit se přímo na hotel na emailu: hotelpodlesi@seznam.cz nebo telefonu 566 664 477. Pěkný den, Tibor

Karel Vojtišek

Dobrý den.
Bylo by možno najít volný termín pro 2dospělé a 2děti v termínu od poloviny dubna do konce května 2018.
Děkuji za odpověď
Vojtíšek

Ulbrichová Štěpánka

krasne rano mam dotaz mame rezervaci domluvenou na jmeno Stepanka Ulbrichova bud je to cerven nebo cervener.dekuji za datum.jedna se o chaloubku parez.dekuji Ulbrichova Tachov

Maryana Gerasymova

Dobrý den, máte volný termín na 30.03–02.04?Předem děkuji za odpověď.

Silvie Pešková

Dobrý den, chci se optat zda máte volný termín někdy mezi 4.8.-19.8.2018, pro dva dospělé a dvě děti (5,5let a 3roky)? Chtěli bychom si koupit Rodinný pobyt v Pohádkové vesničce s polopenzí a vstupem do bazénu. Předem děkuji za info.

 Silvie

Ivana Říhová

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné si rezervovat pobyt v termínu 29.3. Případně 30.3.-2.4.pro 2 dospělé a 2 děti do 8let. Jaká by byla příp.cena pobytu a co vše by zahrnoval? Děkuji s pozdravem Ivana

Martina

Dobry den, ta cena po sleve je docela přemrštěna,na to,ze je nastup až od 15 hod.prvni den a do 10 hod. odjezd posledni den. Sest tisic za de fakto jeden den?! Kde je ta sleva? Normalne se nastupuje mezi 13–14 hod. a odjíždí v 11 hod. Opravdu předražené :-(

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, check in i check out si každý hotel stanovuje sám. V rámci voucheru máte ubytování a polopenzi pro čtyři lidi na necelé tři dny, to myslím je slušná nabídka. Co se týká kalkulace ceny, sleva je 38% z původní ceny. Krásný den :)

Lada

Jak pise pani Kottova, nabidka o nicem. Zaujala me,o tom zadna, ale smysl to nedává. Ta omezení,kdy je mozne čerpat, jsou velka. Skoda, ale jestli tohle ma byt dobry marketingový tah, tak vyhodte obchodního ředitele/manažera, protoze takovy paskvil spis poškodí dobre jmeno Vasi firmy…

Slevomat.cz

Dobrý den, Lado, jak jsem již psala níže, chápeme Vaši připomínku. Vzhledem k tomu, že se jedná o velice oblíbené místo, jsou nejexponovanější termíny bohužel plné. I přesto Vám však chceme dát možnost tohoto jedinečného zážitku a snažíme se Vám zprostředkovat volné termíny, je to jedinečné místo s krásnou a příjemnou atmosférou a nechceme Vás ochudit o možnost si to užít. Děkujeme za pochopení. Krásný den, Míša :-)

Helena Kottová

Dobrý den, pobyt v Pohádkové vesničce je dobrý nápad, ale vzhledem k omezení – nelze o víkendu o prázdninách a o svátcích přemýšlím pro koho je tedy určen????? Zřejmě pro dospělé, kteří se chtějí cítit jako děti…protože jinak mi nabídka vůbec nedává smysl, to mám vzít děti ze školy? Nečekám žádnou smysluplnou odpověď, protože asi žádná taková nemůže ani být. Jinak přeju příjemný jarní den.

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Kottová, chápeme Vaši připomínku. Vzhledem k tomu, že se jedná o velice oblíbené místo, jsou nejexponovanější termíny bohužel plné. I přesto Vám však chceme dát možnost tohoto jedinečného zážitku a snažíme se Vám zprostředkovat volné termíny, je to jedinečné místo s krásnou a příjemnou atmosférou a nechceme Vás ochudit o možnost si to užít. Děkujeme za pochopení. Krásný den, Míša :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru