Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Řecko na Vinohradech: dárkový voucher na cokoli z menu taverny

4,1 / 5 Taverna Onos Praha - Vinohrady  (mapa) 173 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Marie Čapková

Dobrý den, dne 17.4.2018 jsem z mého účtu č. 220170183/0800 uhradila 639 CZK za voucher v hodnotě 800 CZK v restauraci Onos. V této době nebyly ještě tyto vouchery vyprodány. Do dneška jsem nedostala ani voucher, ani žádnou zprávu. Vzhledem k tomu, že jsem si mezitím byla restauraci otestovat a moc jsem byla spokojená ve všech ohledech, jsem tímto přístupem překvapená. V nabídce se uvádí při platbě z účtu prodlení 4 dny, a ty už uplynuly .
S pozdravem,
Marie Čapková

Marie Čapková

Dobrý den, k mému minulému dotazu ohledně voucheru sděluji, že je vše v pořádku, voucher byl odeslán včas, ale spadl do spamu, kam mě nenapadlo se podívat. Omlouvám se a mám radost, že můj dojem o solidnosti Taverny Onos byl správný. Těším se na další návštěvy této pěkné autentické řecké taverny.
S pozdravem,
Marie Čapková

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, voucher jsme Vám posílali již 17.4. na e-mail. Zkuste se podívat do složky Spam nebo Hromadné, kam občas voucher zapadne. Taktéž jej najdete ve svém účtu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Jarka

Dobrý den.
Je možné jídlo s sebou?
Děkuji Jarka

Andrej Koubek

Dobry den, je mozne zakoupit treba dva poukazy a zkombinovat je pri jedne navsteve? Diky

Slevomat.cz

Krásný den, Andreji. :) Ano, vouchery můžete takto kombinovat. Zdraví Janča

Romana Rašovská

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli máte v nabídce také řecké víno – Retsinu,
v nápojovém lístku jsem ji nenašla.
Předem děkuji za odpověď a přeji hezké Velikonoce!
Romana R.

Taverna Onos

dobry den. ano mame retsinu :)

Plšková Růžena

Dobrý den je také možné jídlo pro vegany? děkuji Plšková

Taverna Onos

ano mame moc vegany jidlo :) dekujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru