Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená v Tatrách pro 2 s polopenzí, saunou a slevy na vstup do aquaparků

4,3 / 5 Penzion Baďo Vysoké Tatry - Slovensko (mapa) 99 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Maiki Duch

Dobrý den, máte v termínu od 3.10.-6.10. volný pokoj pro 2 dospělé + 1 dítě na přistýlce? Je u vás možný pobyt s malým psem (jezevčík)? Děkuji. Ducháčová

Penzion Baďo

napisem mail.

Aba Aba

Dobrý den,
budete mit prosim volny termin 28. – 30. září? A jaka cena by byla pro tri dospele?
Dekuji a krasny den preji!

Penzion Baďo

sme obsadeny.

Lucie

Dobrý den,máte volný termín od 22.9–24.9 pro 2 dospělé a jedno dítě?

Penzion Baďo

sme obsadeny.

Hana

Dobrý den chci se zeptat jestli máte v termínu od 13.9 do 16.9 volné pokoje?Děkuji za odpověď

Penzion Baďo

izbu mame este volnu.bado.

Roman Lysák

Dobrý den.
Máte volno v termínu 21.8–24.8 2018 pro 2 osoby,pokud bych koupil poukaz na Slevomatu ? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Roman Lysák

Penzion Baďo

volny termin od 20.08–23.08.2018. bado

Barbora

Dobry den, mate volno pro dve osoby od 10. nebo 11.8. na 4–5 dni? Pripadne v jine dny kolem tohoto terminu? Dekuji za odpoved.

Penzion Baďo

volny termin od 26.08–

J.N. J.N.

Dobrý den, prosim máte volno v termínu 1.8.- 4.8.? Pro dva dospělé a dvě děti 11 a 14 let? Jaká by byla cena? Děkuji

Penzion Baďo

sme obsadeny.

Eva Jonášová

Je volno v termínu 7. – 10.8.2018, 2 osoby s polopenzí? Děkuji Eva

Penzion Baďo

odpoved bola zaslana mailom.

Gabriela Hrabovska

Dobrý den,moc děkuji za odpověď, počítáme tedy termín 7.8.-11.8 ,zakoupíme voucher na 4dny(3noci) s polopenzí pro dvě osoby a tu jednu noc si doplatime na místě?My tedy zakoupíme ještě dnes voucher a jakmile obdržíme číslo ihned ho obratem zašlu na vás email.zatim moc děkuji s pozdravem Hrabovska

Penzion Baďo

potvrdzujem.

Gabriela Hrabovska

Ještě se chci zeptat jestli mají pokoje vlastní sociální zařízení moc děkuji
Hrabovska

Penzion Baďo

zodpovedane

Gabriela Hrabovska

Dobrý den moc děkuji za odpověď,voucher ještě nemáme zakoupený dotazovali jsme se jen jestli máte místo,samozřejmě pokud se domluvíme ihned zakoupíme voucher a pošleme cislo,chtěli bychom se zdržet až do soboty 11.8.je mozno si dokoupit jednu noc navíc pro dvě osoby se snídaní.jaka by byla cena za tu noc děkuji Hrabovska

Penzion Baďo

mate to rezervovane do 11.08,cena za 1.noc je 1/3 z kuponu.Izby su hotelového typu.
 bado

Gabriela Hrabovska

Dobrý den, chtěli bychom si zakoupit voucher u vás na pobyt 4dny (3noci),meli byste volný termín v srpnu od 7.8.-11.8.dekuji Hrabovska

Penzion Baďo

mate to rezervovane od 07.08–10.08.2018,obratom mi zaslite cislo kuponu.

Šárka

Dobrý den, máte ještě volno pro 2 v termínu 2–6.7?
 Díky

Penzion Baďo

od 30.06–04.07.2018,

Pavla

Dobry den, mame zajem o pobyt na 6 noci (2 vouchery na3 dny) 2 dospeli a 2 deti (4 a 9 let) Mate jeste volno v terminu 1.7. az 12.7. ? Jaka bude prosim cena za deti? Dekuji

Penzion Baďo

volny termin mame od 07.07.-.Napiste mi na nas mail.

Prokešová

Dobrý den,máte ještě místo 5–8.7.? Děkuji

Penzion Baďo

volny termin od 01.07–04.07.2018

Kristýna

Dobrý den, chtela jsem se zeptat, zda mate volno v srpnu? :) napriklad někdy od 17–31.8. (pobyt pro dve osoby na tri dny a dve noci) nebo případně první týden září? Dále se chci zeptat, zda je možné k vám docestovat z nádraží z Popradu autobusem či vlakem? je to pro nas rozhodujici zejmena proto, ze cestujeme vlakem a nikoliv autem, tak abychom vedeli, ze se z vaseho hotelu dá dobre cestovat i dále po Tatrach.

Penzion Baďo

odpoved bola zaslana mailom

DV

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte ještě volný termín pro dvě osoby od 10.7. na čtyři dny? Děkuji moc za odpověď.
Hezký den
Vahalová

Penzion Baďo

mate to rezervovane,obratom mi poslite cislo kuponov.
 bado

Barbora Sedláková

Na maximum tj na 4

Penzion Baďo

mate to rezervovane od 30.06–04.07.2018./4.noci/
 bado

Barbora Sedláková

Dobrý den, chci se zeptat zda máte volný 2 lůžkový pokoj nekdy v termínu 30.6.-7.7.2018. Děkuji Sedláková

Penzion Baďo

na kolko noci.

Gabriela Scholzová

Dobrý den.Posilam číslo kupónu: 2232–8413 10C 872

Penzion Baďo

izbu mate rezervovanu.Nastup po 14.00 hod.
bado.

Gabriela Scholzová

Dobrý den.
Chtěla bych si koupit pobyt ve Vašem penzionu přes Slevomat cz.
Jedná se o termín od od 5.10.-7.10.2018 na dvě noci.
Prosím o informaci,zda máte volný termín. Děkuji.
S pozdravem Gabriela Scholzová

Penzion Baďo

mate to rezervovane,obratom mi zaslite cislo kuponu.
 bado

Rostislav Bartošek

Dobrý den,
měli by jsme zájem o ubytování pro dvě osoby v termínu od 11.8. do 17.8.2018 nebo od 25.8.2018 do 31.8.2018 nebo od 19.9. do 23.9.2018. Prosím Vás o informaci zda máte volné ubytování na 4 dny. Děkuji.

S pozdravem

Bartošek

Penzion Baďo

Mate to rezervovane od 28.08–31.08.2018,obrarom mi zaslite cislo kuponu.
 Bado

Libor

Děkuji vyhovuje a ještě dotaz ohledně psů , máme dva 2,5kg a 4,5kg , kolik bude cena za celej pobyt ?

Penzion Baďo

vybavene tel.

Libor

Dobrý den. Máte volný termín někdy od 30.6–8.7. pro dvě osoby na tři,čtyři dny ? Děkuji za info

Penzion Baďo

mate to rezervovane od 01.07–04.07.2018.Obratom mi poslite cislo kuponu.
 Bado

Simona Sárköziová

Dobrý den, máte ještě pokoj pro 2 osoby mezi 9.-19. 7.? A jak daleko od penzionu je zastávku autobusu/vlaku? Děkuji.

Penzion Baďo

na kolko noci.Autobu 200 m.
bado

Katka

Dobrý den,
prosím Vás máte volný termín 22.-27.7. při zakoupení voucheru na 3 a 2 noci??
Děkuji Vám za odpověď.
 Katka

Penzion Baďo

Mate to rezervovane,obratom mi poslite cisla kuponov.
 Bado

Veronika Gočová

Dobrý den, mohli bychom sebou vzít pejska který má 13 kg? Je to francouzsky buldoček – malé plemeno jen je trosku mohutnější a proto má více kg. Děkuji

Penzion Baďo

nie.

Petra Jíchová

Dobrý den,
koupila jsem 2 vouchery na pobyt 4dny 3 noci. Můžete mi napsat volné termíny v období 1.8.-19.8. 2018 1× pokoj 2× dospělí + 2 děti (5 a 7 let) a 1× pokoj 2× dospělí. Platí na tento nákup Bonus: při nákupu 2×3 noci dostanete 7 noc zdarma? děkuji

Penzion Baďo

uz som Vam napisal mail.

Michaela

Dobrý den, můžete mi prosím napsat volné termíny na červen?

 Děkuji

Penzion Baďo

05.06–20.06 , 24.06.30.06.2018.
bado

Honza

Dobrý den,
byl by volný pokoj pro 2 osoby od 4. do 8.6.? Děkuji

Penzion Baďo

Od 02.06–05.06.2018 sme obsadeny.

Monča Kupecká

Dobrý den, zvazujeme koupi voucheru na 4dny (3noci), 2 dospělý a jedno dítě 5let. Byl by volný termín od 30.7.? Děkuji

Penzion Baďo

volny termin od 20.07–23.07 , 08.08–11.08.2018.

Iveta

Dobrý den, děkuji. Jen pro upřesnění – máme jeden voucher s polopenzí na dvě noci, plus doplatíme na místě 70 euro za 3 děti na tyto dvě noci s polopenzí. Jaký pokoj budeme mít k dispozici? Děkuji

Penzion Baďo

Napiste mi na info@penzionbado.sk

Iveta

Dobrý den, bylo by možné ubytování rodina 2 dospělí a 3 děti (5, 9 a11) na 2noci s polopenzí v termínu 24.- 26.8.2018. Děkuji

Penzion Baďo

Potvrdzujem.

Marcela Valová

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li máte volný termín od 14.7. – 21.7. (7 nocí), jsme 2 dospělí a 3 děti (3,5,7), ale postačí 2 přistýlky.

Penzion Baďo

Napiste mi na info@penzionbado.sk

Marcela Tošnerová

Dobrý den, máte prosím volný dvoulůžkový pokoj v termínu od 12.8. 2018 na tři noci? Děkuji M.T.

Penzion Baďo

Mate to rezervovane,obratom mi poslite cislo kuponu.
 Bado

Jitka

Dobrý den, máte volné ještě pokoje na tři noci v termínu 16.-19.7. – jsme2 rodiny – 2 dospělí + 2 děti (8 a 12 let) a 2 dospělí + 1 dítě (12 let). Je možné domluvit bezlepkovou starvu pro starší dceru?
 děkuji

Penzion Baďo

Volny termin od 15.07–18.07.2018.Robime bezlep.dietu.
Naposte nam.

Zuzana Růžičková

Dobrý den, zvažuji zakoupení 1 voucheru, proto jsem se chtěla zeptat, zda máte volný pokoj pro 2 osoby v termínu 8. – 12. 8. 2018? Předem děkuji Růžičková
 

  • jednalo by se celkem tedy o 4 noci
Penzion Baďo

1.voucher je na 3.noci.

Zuzana Růžičková

Dobrý den, zvažuji zakoupení 1 voucheru, proto jsem se chtěla zeptat, zda máte volný pokoj pro 2 osoby v termínu 7. – 12. 8. 2018? Předem děkuji

Penzion Baďo

na kolko noci

Pavla

Dobrý den, máte volno v termínu 5–8/7? Děkuji

Penzion Baďo

nemame.

Kamila Burianová

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt na 4 dny a 3 noci a to v termínu 27.9 – 30.9.2018. Byl by tento termín ještě volný a pokud bych měla zájem o jednu noc navíc – kolik by stála.
Děkuji za odpověď, Kamila

Penzion Baďo

Mate to rezervovane.

michaela kráčmarová

Dobrý den,
máte prosím volný termín 14.-21. 7.? Rádi bychom využili nabídky 3+3+1 noc v tomto termínu.
S pozdravem

Penzion Baďo

Potvrdzujem.

Nikola Zehnulová

Dobrý den,
máte prosím volný termín od 21. 7. do 28. 7.? Rádi bychom využili nabídky 3+3+1 noc v tomto termínu.
Děkuji a přeji pěkný den
Zehnulová

Penzion Baďo

Potvrdzjem.

Karla Vykydalova

Rozumím tomu tak,že teď objednám voucher a dceru dohlasím až při domluvě termínu s penzionem? A doplatek za dceru budeme platit až na místě v penzionu?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Karlo, jak píšete, dceru nahlásíte při rezervaci termínu s penzionem a doplatek hradíte na místě :) Pěkný den, Tibor

Karla Vykydalova

Dobrý den,prosím chci objednat jako dárek pro manžela letní pobyt pro 2osoby na 4dny jak máte uvedeno.Budeme sebou brát dceru 12let. Kde to mám v objednávce uvést?Děkuji

Penzion Baďo

Pri objednavke s penziónom.
Bado

Martin Kula

Dobrý den. Chci se zeptat jestli můžu zakoupit dva poukazy (4dny 3 noci pro dvě osoby s polopenzí) a použít je hned po sobě v termínu od 1.8 do 8.8 a jestli plati ta 7 noc navíc. A jaká je celková cena. Děkuji. Kula

Penzion Baďo

Plati.Volny termin je od 04.08–11.08.2018

premysl latal

Dobrý den byl by volný termín od 5.5.-7.5 . Pro 2 dospělí a 2 děti do 15 let

Penzion Baďo

Termin je volny.
Bado.

Zapachová Martina

Dobrý den , prosím máte volné pokoje na termín 9.9–11.9.2018?Děkuji za odpověď. S pozdravem Zapachová

Penzion Baďo

potvrdzujem.
Bado

Eva Prasková

Dobrý večer,
prosím, můžete mi sdělit kolik stojí termín od 30.6.-9.9.2018 na pobyt s polopenzí na 3 dny(2noci) v penzionu Baďo ?
Děkuji Prasková

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, letní pobyt v období 30. 6. – 9. 9. 2018 včetně polopenze stojí 2 899 Kč. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru