Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Buďte jako chameleon: Baleríny s vyměnitelnými ozdobami

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petra Gajdáčková

Dobrý den, je možné v jedné objednávce objednat dvoje balerínky v různých velikostech?

ChameleonLike

Dobrý den, paní Gajdáčková,
ano, určitě to jde :-) Napište nám na info@chameleonlike.eu, které objednávky chcete sloučit. Zabalíme je do jedné a „přebytečné“ poštovné Vám vrátíme na účet.
 Kamila

Petra

Dobrý den, prosím mám měřeno stélku 24 tedy vel.40 mám si vzít raději 41 či bude dostatečná 40? Děkuji

ChameleonLike

Dobrý den, Petro,
pak by Vám velikost 40 mohla stačit. Pokud přeci jen ne, zdarma Vám je vyměníme za 41 :-)
 Kamila

Ina

Je možné na jedno poštovné si objednat zde na Slevomatu balerinky a z Vašeho eshopu přidat ještě nějakou další ozdobu,

ChameleonLike

Dobrý den, Ino,
určitě ano, v eshopu zvolte jako možnost dodání „osobní odběr“ a do poznámky připište číslo objednávky ze Slevomatu, ke které Vám máme objednávku přidat :-)
 Kamila

Adéla Carasová

Dobrý den, jak probíhá reklamace bot/ výměna kvůli špatně zvolené velikosti? :-)

ChameleonLike

Dobrý den, paní Carasová,
v případě špatně zvolené velikosti Vám zdarma vyměníme za tu správnou :-)
 Kamila

Barbora Celá

Dobrý den, ráda bych se zeptala, píšete, že si máme koupit o jednu velikost větší boty, než jsme zvyklí, znamená to, mám vel. 41, větší možnost v nabídce není? Je tedy pravděpodobnost, že mi 41 nebudou? Děkuji za odpověď!

Jankovská

ChameleonLike

Dobrý den, paní Jankovská,
ano, bohužel největší velikost, kterou u těchto balerínek nabízíme, je 41, stélka má 25 cm. Některé zákaznice si i přes naše doporučení berou svoji obvyklou velikost a jsou spokojené. Nejlepší je změřit stélku u bot, které Vám dobře padnou, a srovnat s tabulkou velikostí našich balerínek.
 Kamila

Zuzana

Dobrý den, při koupi bílých balerinek dostanu jaké ozdoby? Modrou a černou? Dekuji

ChameleonLike

Dobrý den, Zuzano,
k bílým balerínkám dostanete tmavě modré, jako vidíte na fotce. Pokud byste chtěla i černé, můžete je pořídit v eshopu www.chameleonLike.eu, přidáme Vám je k objednávce ze Slevomatu :-)
 Kamila

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru