Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Ubytování pod Lysou horou: polopenze, bazén s brouzdalištěm a vířivkou

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Hotel Ondráš z Beskyd Beskydy (mapa) 21 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
LUCIE

Dobry den, je mozno si do vaseho hotelu vzit cyklisticke kola? A do kolika hodin funguje bar? A mate jeste volny pokoj od 13.6. do 15.6.?

Hotel Ondráš z Beskyd

Dobrý den, do hotelu je možno vzít si kola. Bar funguje do 22 hodin, v případě zájmu hostů samozřejmě i déle. V uvedeném termínu máme ještě volné pokoje.

Lenka

Zdravim mate volno od 21.8 do 29.8?dekuji kotrlova ctyri dospeli dve deti

Hotel Ondráš z Beskyd

Dobrý den, volnou kapacitu máme, ale pokud si koupíte tento voucher je platný do 30.6. V případě zájmu o pobyt v srpnu kontaktujte recepci na info@hotelondras.com nebo 739 317 740

Denisa Harmanová

Z toho ze nejste schopni odpovedet na jednoduchy a primitivni dotaz ohledne puvodni ceny svedci jen o tom ze je puvodni cena umele a neprimerene navysena!

Hotel Ondráš z Beskyd

Vážená paní Hermanová, ptala jsem se Vás, kde čerpáte informaci o nevyužitém bazénu, neodpověděla jste mi. I tato služba stojí hotel peníze. Napsala jsem Vám, ať kontaktujete recepci, ale neudělala jste to. Pokud se u nás nechcete ubytovat, tak prosím nepište tyto příspěvky do diskuze.
Děkuji za pochopení. Kamila Pavlisková

Jaromír Čuta

Dobrý den.

Chtěl bych se zeptat, zda máte volno pro dva, v termínu od 18. do 20. 5.?
Děkuji předem.

 Čuta

Hotel Ondráš z Beskyd

Dobrý den, v uvedeném termínu máme volné poslední tři pokoje, tak pokud máte zájem, prosím o rychlou rezervaci. S pozdravem Kamila Pavlisková

Denisa Netopilova

Dobrý den, mam dotaz zda máte volno v termínu od čtvrtka 10.5.vocher bude na 3dny/2noci pro dva dospělé.s pozdravem a děkuji Netopilová

Hotel Ondráš z Beskyd

Dobrý den, bohužel v tomto termínu je hotel plně obsazen. Děkuji za pochopení, Kamila Pavlisková

Denisa Harmanová

Dobry den. K memu dotazu. Ceny jsem cerpala z ceniku na webovych strankach.hotelu Ondras. Proto bych rada vedela kde jste ziskali puvodni cenu vy. Ceny nesedi. O hotel mam zajem. Proto se ptam. Dekuji

Hotel Ondráš z Beskyd

Pokud máte o ubytování zájem, kontaktujte recepci.

Denisa Harmanová

Dobry den. Rada bych vedela kde jste prisli na puvodni cenu 5200;??? Ubytovani a polopenze na dve noci vyjde na 3848; plus tedy ten bazen ( ktery je stejne nevyuzit). Dekuji Harmanova

Hotel Ondráš z Beskyd

Dobrý den, nevím, odkud čerpáte informace o cenách a proč píšete, že bazén je nevyužity? Pokud se Vám cena pobytového balíčku nelíbí, nemusíte si ho kupovat.
S pozdravem Kamila Pavlisková, hotel Ondráš

Libor Brázda

Dobry den,
Meli bychom zajem o pobyt v terminu 13.-17.cervna. Mate v tomto terminu volno?
Je nutne prikoupit jednu noc, kolik by stala?
Budeme ctyri (2 dospele osoby, jedno rocni dite a jedno 3,5 let stare dite). Postylku si privezeme, ale pro starsi bude nutna pristylka.
Mohli byste mi poslat celkovou kalkulaci, castku, kterou zaplatime nad ramec voucheru?
Dekuji
S pozdravem

Hotel Ondráš z Beskyd

Dobrý den, doplatek za třetí noc je 1000Kč. Přistýlka cena 525Kč/noc se snídani. Dítě do tří let je zdarma.
Ve Vámi uvedeném termínu máme volná místa.
Celkový doplatek pro dva dospělé (1000Kč) + dítě 3,5 roku je 1575Kč.

Honza

Dobrý den je na až bazén venkovní nebo vnitřní?

Hotel Ondráš z Beskyd

Dobrý den, bazén je vnitřní.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru