Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krásy Jižní Itálie – Řím, Neapol, Vesuv, Pompeje, Herculaneum i Capri vč. snídaně

4,4 / 5 CK Metal Řím - Itálie 312 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Roman

dobrý den, chtěl bych se zeptat na nějaký podobný zájezd ( Řím nebo spíše Benátky) , ale s nástupem v Českých Budějovicích . děkuji Roman

CK Metal

Dobrý den,

tento zájezd vždy jezdí přes Plzeň. Přes České Budějovice máme jen 3-denní Benátky.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Vladěna Horáková

Dobrý den, kolik cca eur je nutno mít s sebou na vstupy,kdybych chtěla vše dle programu ?
díky za info

CK Metal

Dobrý den,
pokud byste se chtěla zúčastnit úplně všeho, doporučujeme cca 130–150€.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Pavel_Starecky@seznam.cz

Dobrý den.

Na základě shlédnutí fotek od přátel, kteří tento zájezd absolvovali, tak se chci zeptat, zda je možné tento zájezd absolvovat jako jednotlivec s tím, že by mi nevadilo, když byste mi do dvoulůžkového pokoje někoho dosadily.

Předem děkuji za odpověd

S pozdravem
Pavel Stařecký

CK Metal

Dobrý den,

ano, je to možné, ale musíme druhého jedince mít. Pokud ho mít nebudeme, tak Vám bude účtován doplatek 590,–kč/os./noc.

Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Daniel Zdvořan

Dobrý den,

chtěl jsem si vzít ten termín začátkem srpna, ale zmizel… Byla by možnost ještě tento termín? Ten na přelomu srpna/září už mám bohužel po dovolené.

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Danieli, je mi to moc líto, ale pokud termín zmizel, znamená to, že již byl vyprodán :( Hezký den, Lucka

Jakub Rathouský

Dobrý den, máte ještě volná místa na termín 29.8.-2.9.2018?
Kdybychom jeli 3 dospělé osoby, zakoupím 3 vouchery a dostaneme třílůžkový pokoj?
 Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

stále jsou volné místa a zájezd se již jede. Můžete si zájezd zakoupit a dostanete třílůžkový pokoj.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

katka štainerová

Dobrý den, jsme dva dospělí a dítě, pokud cestujeme autobusem, tak máme zájem o zadní sedadlo, kde mohou sedět tři lidé vedle sebe. Byla by tato možnost v termínu 11. – 15.07. Pokud ano, mám ještě jeden dotaz: můžeme být tři na dvoulůžkovém pokoji a nedoplácet za pokoj pro jednu osobu?
Děkuji Katka Štainerová

CK Metal

Dobrý den,

není problém být takto umístěný v autobuse, stačí si jen zavolat do CK a dát si tento požadavek. Budete na třílůžkovém pokoji :-).

Přeji hezký den
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Vendula

Dobrý den, je stále ještě možnost zakoupení voucheru na termín 27.6.-1.7., nebo je zde nějaká lhůta pro zaslání smlouvy a tudíž už je na tento termín pozdě? Děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý den,

stále je volný termín a zájezd si můžete zakoupit.

Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Katka

Dobrý den, počítá se i s návštěvou Vatikánských muzeí? A je možné vynechat návštěvu Herculanea? Děkuji za odpověď

CK Metal

Dobrý den,

Vatikánské muzea jsou vždy individuálně, časově se to nedá stihnout, pokud budete chtít projít program. Nemusíte navštívit Herculaneum, je to individuální.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Daniel

Dobrý den, když nebudeme chtít na ostrov Capri nebo budeme chtít trávit více času na pláži bylo by možné se dohodnou a mít trošku volnější program?

Předem děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

ano, můžete se domluvit s průvodcem a můžete mít svůj program.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Lenka

Dobrý den, je možnost ubytování v pokoji s přistýlkou? Kdybych jela se 2 dětmi, je nutné platit 3 vouchery?
Máte volný termín zač. července?

CK Metal

Dorbý den,

ano, je nutné platit 3 vouchery budete mít třílůžkový pokoj. Ano, máme posledních pár volných míst.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Žaneta

Dobrý den,
zajímalo by mě, v kolik bývá přibližný čas příjezdu zpět do Brna? Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

autobus se vrací do Brna z pravidla kolem 17té hodiny. Samozřejmě pokud by nastal nějaký dopravní problém (kolona apod.), potom by byl příjezd později.

S pozdravem Tým CK Metal

Monika

Vesuv už je přístupný??

CK Metal

Dobrý den,

ano, Vesuv je přístupný.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Kristýna

Dobrý den,

mám možnost v práci čerpat příspěvek na rekreaci, ale musím mít fakturu. Bylo by to případně možné zařídit?

Předem Vám děkuji za odpověd.

CK Metal

Dobrý den,

ano, není to problém, zavolejte si prosím na tel.: +420 547 385 464.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 464

Jakub

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, jestli je možné se domluvit na větší volnosti, tedy například dohodnout se kdy a kde máme být a projít si to, co bychom chtěli. Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

ano, není problém mít vlastní program, jen je nutné tuto informaci sdělit průvodci.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 464

Jana

Dobrý den, je v autobuse možnost občerstvení?

CK Metal

Dobrý den,

řidiči mají nealkoholické i alkoholické nápoje a párky :-)

Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 464

lucie bittnerova

dobry den, budou tyto zajezdy i koncem leta, v zari? dekuji

CK Metal

Dobrý den,

ano, budou, ale spíše aby byl volný termín. Většinou již na podzim tento zájezd bývá vyprodaný.
Tým CK Metal Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 4­64 Upravit Další Další

Karel

Dobrý den zaráží mě že máte zde napsáno 5dní ale (dvě noci) tam se spí kde prosím. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Karle, první noc se spí v autobuse, druhou a třetí noc spíte v hotelu a čtvrtou noc strávíte v autobuse. Pěkný den

Eva Schaferová

Dobrý den mate i nástupní místo Usti nás labem

CK Metal

Dobrý den,

bohužel ne.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 464

Jana Tischlerová

Prosím, chtěla bych se zeptat. V původní nabídce byl stejný zájezd ve dnech 19.9.-23.9. Je ještě aktuální.

CK Metal

Dobrý den,

ano, tento termín je aktuální a zájezd je volný.
Tým CK Metal Tým CK Metal www.ckmetal.cz +420 547 385 4­64 Upravit Další Další

Ivana Moravcová

Dobrý den, nenašla jsem nástupní místa. poradíte mi?
Jsem Z Opavy, děkuji za info.

CK Metal

Dobrý den,

odjezdové místa začínají Modřice, Brno, Velké Meziříčí, Humpolec, Jihlava, Praha, Plzeň, nebo pokud se naplní více osob z Brna a Bratislavy, tak jedete přímo směr Řím.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz tel.: +420 547 385 464

Lenka J

Dobrý den,

pokud, paní Zoro, stále hledáte spolucestující pro tento zájezd na termín 4.-8.5, tak se můžete přidat ke mně. Jsem také samostatně cestující. Zájezd jsem si již zakoupila. :-)

CK Metal

Dobrý den,

tak to jsem ráda, že jste napsala, zavolejte si prosím na tel.: +420 547 385 464, abychom o Vás věděli, že chcete být spolu. :-)
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Eva

Dobrý den, je v Římě a v dalších dnech průvodce ?

CK Metal

Dobrý den,

samozřejmě máte po celou dobu průvodce.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

zora rozhonova

Dobry den,jsem samostatne cestujici,nemate jeste jednu zenu?Nepotrebuji jednoluzkovy pokoj.Termin 4.-8.5.dekuji

CK Metal

Dobrý den,

zavolejte si prosím na tel.: +420 547 385 464.
Tým CK Metal www.ckmetal.cz Tel.: +420 547 385 464

Lenka J

Dobrý den,
v informacích nemáte uvedeno, kolik by byl příplatek za jednolůžkový pokoj, pokud jej umožňujete. Případně nemáte již nahlášenu samostatně cestující ženu na termín 4.-8.5.?
 Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

cena za osobu je 590,–kč/os./noc. Aktuálně jsou stále volné místa a zájezd se jede na 100%.
Tým CK Metal
www.ckmetal.cz
tel.: +420 547 385 464

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru