Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Prémiové tvrzené sklo + USB náramek nebo OTG adaptér pro 120 mobilů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dominik Juha

Dobrý den potřebuji sklo na Huawei Y3-ll nejde mi objednat bez Placení předem z karty mohu zaplatit až při převzetí ?Dominik Juha

all4mobiles

Dobrý den, dotaz ohledně provedené platby prosím směřujte na zákaznické centrum Slevomatu. Moc děkujeme. Hezký den.

Veronika J

Dobrý den,
v nabídce nemůžu najít kryt na Galaxy J3 2016, chtěla bych se zeptat, zda je to velikostně stejné jako Galaxy J3 2017?
 Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, nikoliv, jsou rozdílné, typ 2016 je momentálně vyprodaný, ale brzo bude doplněn. Hezký den.

Pavel Samek

Dobrý den,
Máte tvrzené sklo na Xiaomi Redmi 4X
Děkuji
S pozdravem Pavel

all4mobiles

Dobrý den, prosíme ohledně tohoto modelu, který není v nabídce na Slevomatu, nás kontaktujte na náš email. Děkujeme.

Piposh

Dobrý den, máte tvrzené sklo i na telefon xiaomi redmi 5 plus ? Hezký den, Adam

all4mobiles

Dobrý den, ano, máme, je k zakoupení v této akci:
https://www.slevomat.cz/akce/1266204-kryt-a-sklo-pro-lg-nokia-samsung-sony-xiaomi
Pokud byste chtěl jen sklo s dárkem, stačí objednat zde na Slevomatu jiný model Xiaomi a napsat nám email s číslem Vaší objednávky a zašleme tento model. Hezký den.

Marcela Filipová

Dobry den. Sklo nesedělo na muj typ telefonu. Obratem jsem ho vratila. Nevim jestli jste si zásilku od ceske posty uz vyzvedli.

all4mobiles

Dobrý den, ano obdrželi a záslka byla vystornována a budou Vám vráceny peníze obratem. Hezký den.

Markéta Zukalová

Dobry den, bohuzel me prislo misto skla na iphone se sklo na iphone 6. Stavi pouze zaslat zpet a provedete vymenu? Diky

all4mobiles

Dobrý den, to se omlouváme, určitě ano, provedeme výměnu na naše náklady, ještě prosím raději napište i na náš email. Děkujeme za pochopení.

Věra Žůrková

Dobrý večer,prosím máte ochranné sklo na Huawei P9 Lite Mini (2017)? Děkuji. Věra

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně pro Váš typ telefonu ochranné sklo nemáme, ale pokusíme se jej určitě zařadit do další akce. Hezký den.

Jiri S.

Dobrý den, mám telefon Honor 8. Nemáte náhodou tvrzené sklo i na jeho zadní stranu? Děkuji, JS

all4mobiles

Dobrý den, je možné zakoupit kompletní ochranu telefonu, na kterou běží aktuálně akce:)

 https://www.slevomat.cz/akce/1265720-kryt-a-sklo-pro-asus-iphone-htc-huawei-lenovo#3509404

Irena Marková

Dobrý den,
jaké sklo by pasovalo na na Xiomi 3mi?

all4mobiles

Dobrý den, zatím máme verze mi 4,5, a 6, verzi 3 zatím ne, ale pokusíme se ji pro Vás zařadit do další akce na Slevomatu.

Světla Vesecká

Dobrý den, mám mobil Sony Xperia Z3+E6553 jaké sklo mám objednat. Děkuji za odpověď. S.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel momentálně pro Váš typ telefonu ochranné sklo nemáme, ale pokusíme se jej zařadit do další akce. Hezký den.

Kamil

Dobrý den , nenašel jsem na typ xiaomi mi mix 2 tvrzen sklo , máte ho dík za odpověď Pavlík

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamile, ochrana na tento model bohužel v nabídce není. Hezký den, Klára :)

Andrea Ralevská

Dobrý den. Budu mít z Vašeho obchodu dvě objednávky. U každé nabízíte buď adaptér nebo USB náramek. Můžu Vás požádat, aby jste mi u obou objednávek zaslali pouze dva USB náramky, jeden v bílé a jeden v růžové barvě. Jelikož adaptérů jsem už doma zahlcena a tyto náramky bych rozhodně využila více. :-)
Děkuji za pochopení.

all4mobiles

Dobrý den, ano zašleme, jen prosím uveďte svůj požadavek např. do kolonky s Vaší adresou, abychom odeslali správně:) Hezký den.

Dan Nedzelský

Dobrý den, které sklo si objednat na Xiaomi Redmi Note 4, ale verzi Global, už jsem objednal 2 jiné ani jedno nesedelo. Nevím zda třeba neobjednat na xiaomi 4X, někde jsem to četl.

all4mobiles

Dobrý den, rozměry jsou cca 14,6 × 7 cm, verze 4× je podstatně menší. Hezký den.

Anežka

Dobrý den, máte sklo na Samsung s7 v o2 mi prodali sklo které má po obou stranách 1milimetr od okraje a já bych chtěla po celém displeji. Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, rozměry skla jsou cca 13,25 × 6,55 cm. Hezký den.

Martin Bílek

Dobrý den. Je některé sklo (nebo fólie) určena pro tablet? Sháním velikost 10". Ale jelikož je to značka Vodafone, tak potřebuji nejspíš nejaké univerzální. Děkuji.

all4mobiles

Dobrý den, bohužel pro tablety ochranná skla nenabízíme:(.

Jana vanderková

Dobrý den,tvrzené sklo na „HAMMER ENERGY“…vyrábí se,prosím?

all4mobiles

Dobrý den, pro tento typ bohužel ochranné sklo nemáme:(.

Petr Kamenický

Dobrý den.Dnes mi přišlo(pro dceru)tvrzené sklo a bylo prasklé :-( jak mám reklamovat?kam odeslat to prasklé?Asi nějakej naštvanej pošťák :-( dcera smutná,já naštvanej.Můžu poprosit o nové?Dekuju za pomoc,Petr Kamenický Mikulovická 2638,Pardubice 53002

all4mobiles

Dobrý den, to nás mrzí a samozřejmě odpovědnost jde za námi, jen poprosíme o zaslání fotografie poničeného skla na náš email: info@all4mobiles.cz s Vaším číslem objednávky, abychom mohli vyřešit co nejdříve. Děkujeme.

Jiří Čepa

Dobrý den. Máte sklo na Honor 9 lite
Nikde ho v nabídce nevidím

all4mobiles

Dobrý den, tento model je již objednaný a do další akce ho zcela jistě zařadíme.:)

Anezka Hlavinkova

Mate tvrzene sklo na Samsung Galaxy Core Prime SM – G361F? Dekuji.

all4mobiles

Dobrý den, ano sklo máme, je uvedené jen jako Samsung Galaxy Core Prime:) Hezký den.

Ivana Uhrová - Europeum

Dobrý den, mám typ Nokia model RM-974 (Microsoft Mobile), lze i na tento typ použít ? Děkuji. Ivana

all4mobiles

Dobrý den, bohužel pro tento typ sklo zatím nemáme:(.

Martin Drajko

Dobrý den k čemu slouží adaptér jako dárek? Děkuji S pozdravem Martin

all4mobiles

Dobrý den, adaptér či náramek slouží k propojení Vašeho telefonu a libovolného USB zařízení (např.myši, klávesnice, notebooku aj.). Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru