Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3denní pobyt na farmě pro rodinu: účast na aktivitách podle ročního období

4,6 / 5 Rodinná farma Drábův dvůr Střední Čechy (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martin

Dobrý večer,mohu se zeptat kdy je volný nejbližší termín? Moc děkuji za odpověď.

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý večer,

děkuji za Váš dotaz. Pro kolik osob by to mělo být?
V ideálním případě mi prosím zavolejte na č.: 323 603 035 a domluvíme se přímo nad diářem.
Děkuji a přeji hezký večer.

Jiří Dráb

Pacholetova

Dobrý den, měla bych zájem o prodlouženy víkend 5–8. Května. máte volny pokoj? Jsme rodina se dvěma dětmi do tři let. zájem případně i o kola, pokud máte detske sedačky. Děkuji. Pacholetova

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý den paní Pacholetová, děkuji za dotaz – věřím, že by se Vám u nás líbilo, žel, termín 5.-8.5. máme obsazen.
Mohu Vám nabídnout nějaký jiný? Případně si Vás mohu poznamenat jako ,,náhradnici".
Zavolejte mi prosím a domluvíme se přímo nad diářem.
Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Jiří Dráb

Marie Kovářová

Dobrý den, prosím o sdělení, zda je možné 2 dospělí a 3 děti věk 8, 10,10. Lze to řešit přistýlkou, nebo 2 pokoje. A kdy by jste měli volný termín. A Je možné týdenní pobyt.
Děkuji Kovářová

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý den paní Kovářová,
děkuji za Váš dotaz.

Pět osob a delší pobyt není problém, měli byste dva pokoje s kuchyňkou a koupelnou.
Mohu Vám nabídnout tyto termíny: 13.-18.5., 28.5.-1.6., 3.-8.6., 10.-15.6., 24.-29.6., a potom od 10.9.2018.
O prázdninách by bylo volných několik kratších termínů, případně si Vás mohu poznamenat jako ,,náhradníky" na již obsazený – bez záruky, že se uvolní.
V případě zájmu o rezervaci mi prosím zavolejte a domluvíme se přímo nad diářem.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Jiří Dráb

Janinka Čejková

Dobrý den :)
Rádi bychom s rodinkou vyrazili na výlet 29.4.-1.5.2018
Jsme 2 dospělí a 3 dítka ( 3 letý s námi v posteli :), 7 a 10 let).
Máte volný pokoj?
Děkuji za odpověď.
P.S. lákají mne mmj. I místní menhiry.

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý den paní Čejková,
děkuji za dotaz – věřím, že by se Vám u nás líbilo, žel, termín 29.-1.5. máme obsazen. Mohu Vám nabídnout nějaký jiný? Případně si Vás mohu poznamenat jako ,,náhradnici".
Zavolejte mi prosím a domluvíme se přímo nad diářem.
Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Jiří Dráb

Šárka Rejtharová

Dobrý den,
měli byste volný pokoj pro 2 osoby a jedno 3 leté dítě v termínu 24.6.-29.6.?
Děkuji za informaci a přeji hezký den, Rejtharová

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý den paní Rejtharová,
omlouvám se za pozdní odpověď, ale narodilo se nám hříbě a poněkud mi to nabouralo program, tak jsem nebyl u počítače.
Také děkuji za dotaz – věřím, že by se Vám u nás líbilo, žel, termín 24.-29.6. máme obsazen. Mohu Vám nabídnout nějaký jiný? Případně si Vás mohu poznamenat jako ,,náhradnici".

Zavolejte mi prosím a domluvíme se přímo nad diářem.
Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
Jiří Dráb

Jurkovicova

Dobry den,
radi by sme prisli, ako si mame zarezervovat termin? Radi by sme uz tento tyzden… Ked pokracujem v objednavke, neponuka mi terminy, uz len platbu…
dakujem

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý den paní Jurkovicová,

děkuji za Váš zájem a dotaz – věřím, že se Vám u nás bude líbit.
Zavolejte mi prosím a doladíme termín osobně přímo nad diářem – někdy se nám to obsadí během pár minut.
Tento týden již ale máme obsazeno.

Děkuji a přeji hezký večer.
Jiří Dráb, tel: 606 731 978

Christa Thossová

Dobrý den jsme důchodci a máme vnučku a pejska-pudlíka je sním možní pobyt?

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý den paní Thossová,
děkuji za dotaz. V teplých měsících ubytování s pejskem možné je – pokud by nechodil do postelí, K dispozici byste měli třílůžkový pokoj, s kuchyní a samostatným sociálním zařízením, Cena za pejska je 50 Kč/noc. Je také potřeba počítat s tím, že by nemohl do stájí a chlévů ke zvířatům a někdo by ho buď musel hlídat, nebo by čekal uvázaný venku. Na pastvině mezi ovcemi by musel být na vodítku.
V případě zájmu o rezervaci mi prosím zavolejte a doladíme termín přímo nad diářem.
Děkuji a přeji hezký den.
Jiří Dráb

Katka

Dobrý den, kolik by stálo třetí dítě, jsme dvě dospělé osoby a tři děti 7,11,12. Takže by šlo o to dvanáctileté. Dě­kuji

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý den Katko,

děkuji za Váš dotaz.
Cena za nejstarší dítě by byla 290 Kč/noc pokud budete chtít využít naše povlečení a ručník, případně 250 Kč/noc pokud si budete chtít přivézt povlečení a ručník své.
Jinak v ceně voucheru pro ostatní ubytované je naše povlečení i ručníky.
V případě zájmu o rezervaci konkrétního termínu mi prosím raději zavolejte, abychom ho doladili u diáře.

Děkuji a budu se těšit na setkání.
Jiří Dráb

Olga Siničáková

Dobrý den,
Ráda bych se zeptala, zda máte volný termín pro 4 osoby /2 dospělý + 2 děti – 6, 12 let/, na tento velikonoční víkend 30.3. – 1.4.2018.
Děkuji za odpověď, s pozdravem Siničáková Olga

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý večer paní Siničáková,

děkuji za Váš zájem, žel, tento termín máme plně obsazeno.
Pokud by někdo pobyt zrušil na poslední chvíli, mohu Vás informovat.
Případně mi zavolejte na 323 603 035, rád Vám nabídnu jiný termín.

Děkuji a jsem s pozdravem.
Jiří Dráb

Lenka Pospíšilová

Dobrý den,
Je možný pobyt s malým psem ?
Děkuji Pospíšilová

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý den paní Pospíšilová,

děkuji za dotaz. V teplých měsících ubytování s pejskem možné je., K dispozici byste měli dva pokoje a na větší (s kobercem) by pejsek nemohl. Pokud by byl buď ve třílůžkovém pokoji, nebo v kuchyni, kde nejsou koberce a nechodil by do postelí, pak Vás rádi přivítáme i s ním. Cena za pejska je 50 Kč/noc.
Je také potřeba počítat s tím, že by nemohl do stájí a chlévů ke zvířatům a někdo by ho buď musel hlídat, nebo by čekal uvázaný venku. Na pastvině mezi ovcemi by musel být na vodítku.

Hezký den.
Jiří Dráb

Eliska

Dobry den,
je moznost dokoupeni snidani/polopenze. A je mozne misto deti vyridit na pokoji pristylku pro dospeleho?
Dekuji za odpoved,
Eliska Nemcova

Rodinná farma Drábův dvůr

Dobrý večer paní Němcová,
děkuji za Váš dotaz. Je mi líto, ale stravování momentálně nezajišťujeme.
Co se týká ,,výměny" dospělého za děti, tak to určitě není problém :-) Měli byste třílůžkový, nebo čtyřlůžkový pokoj s klasickými lůžky.

Mějte se pěkně, těším se na setkání a věřím, že se Vám u nás bude líbit.
Jiří Dráb

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru