Nabídku Vystoupení plné testosteronu: Dream Men Show mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Rozzáří ženám oči a zrychlí dech: žhavá podívaná Dream Men Show

4,4 / 5 DreamMenShow.cz Praha - Žižkov  (mapa) 233 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Katka W

Dobrý den, mám vouchery na 13.4.,které jsem dostala do VIP a bohužel jsem pryč, nebyla by možnost je vyměnit za další termín 19. 5.? Nerada bych o vaši show přišla. Děkuji za odpověď

DreamMenShow

Dobrý den, ano je možnost. Hezky den DMS

Ivana

Dobrý den,

psala jsem dotaz na termíny (když se nehodí 19.5., psali jste že jde ještě 13.4.), mám si koupit voucher normálně s tím termínem na 19.5, ale domluvit se pak telefonicky na 13.4.? Nebo případně jakým způsobem se mám domluvit na termín 13.4.?

DreamMenShow

Dobry den, ano timto zpusobem je to mozne taky udelat. Zakupte si klidne na 19.5. a pak nas prosim zkontaktujte na tel čisle 722905283. nebo na email Filip.tro@seznam.cz. hezky den DMS

Viky

Dobrý den,
je mi 17 a ráda bych toto vystoupení ‚plné testosteronu‘ zakoupila pro mou nejlepší kamarádku k 17.narozeninám, byl by problém s neplnoletostí ?
Děkuji, hezký den

DreamMenShow

Dobry den, vystoupení je pouze od 18let, omlouvame se :) Hezky den DMS

Slevomat.cz

Dobrý den, Viky, obávám se, že na tuto show plnou testosteronu si budete muset ještě rok počkat Vy i Vaše kamarádka :-(( nabídka je bohužel omezena plnoletostí. Nevěšte ale hlavu, třeba nějaký ten testosteron zažije i bez Dream men show ! :-D

Andrea

Dobrý večer :-),
když nejsou místa číslována, jak je zajištěno, že při koupi vstupenky VIP sezení u pódia, bude místo volné a bude splňovat to, co je u této vstupenky uvedeno ?

Děkuji za Vaši odpověď :-)
 AS

DreamMenShow

Dobrý večer, místa ve VIP jsou na počet..hezky den DMS

Ivana

Dobrý den,

máte napsaný termín 19.5.. Když se mi nehodí tento termín, budou i jiné termíny?
 Děkuji

DreamMenShow

Dobry den, mame termin jeste na 13.4.hezky den DMS

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru