Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Návštěva Prestige Hair clubu: střih, styling, ombre i balayage či keratin

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Eliška

Dobrý den,

jaká značka přípravků je prosím používána barva, melír balayage a další přípravky ?

Děkuji za odpověď

Prestige hair club

Label in, alpfa part milano . Tgi. Děkujeme za dotaz

Téra

Dobrý den,

asi rok a půl jsem se barvila na tmavě červenou a ted jsem si obarvila vlasy na tmavě hnědou.. Měla bych zájem o ombre v barvě světle modré + fialové. Vlasy mám po ramena, nebude lepší počkat, až to úplně odroste? Co mi navrhujete?

Slevomat.cz

Dobrý den, Téro, doporučujeme kontaktovat přímo podnik na e-mailu phalbych@seznam.cz nebo telefonním čísle 603 185 400. Pěkný den, Tibor

Kamila

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, zda-li je možné vlasy nabarvit (buďto jednou barvou, nebo např. ombré) a poté aplikovat také keratin?
Děkuji, s pozdravem,
 Kamila

Prestige hair club

keratin je třeba aplikovat pred barvou cca 14 dni . s pozdravem prestige

Klara

Dobry den, mela bych zajem o variantu s barvenim balayage. V koncich vlasu je zbytek chemicke barvy a zhruba pred mesicem jsem na vlasy aplilovala hennu (delka vlasu pod rame.a). Je v takove situaci uvedena procedura mozna? Dekuji, K.

Prestige hair club

dobry den . V tomto připadě je idealni se zastavit a kouknout na stav vlasu a take kolikrát byla henna aplikovaná .konzultaci mate zdarma a vše se dá na mistě dohodnout .s pozdraevm Prestige

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru