Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha Colorland – pevná vazba

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Veronika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je od přijetí platby uvedených 8 pracovních dní pouze na výrobu fotoknihy či je to včetně doručení zásilky. Pokud je dopravné zvlášť, kolik dnů navíc se čeká na zásilku s doručením do Prahy? Mám připravené 4 fotoknihy a potřebuji je mít dodané nejpozději do 18.4 . Děkuji.

Slevomat.cz

Krásný den, Veroniko. Dodací lhůta je 8 pracovních dní od objednání a připsání částky za dopravu na účet poskytovatele. Pokud tedy budete provádět platbu převodem, počítejte pro jistotu ještě s dalšími 3 pracovními dny navíc. :) Janča

Milka

Dobrý den, nikde jsem se nedočetla kolik fotek se do jedné fotoknihy vlastně vejde cca klasické rozměry 9×13 cm. děkuji

Colorland

Dobrý den,
kniha A4 má rozměr 210×230mm. Rozměr 9×13 se vejde dvakrát. Ale fotografie si můžete v editoru různě upravovat – jak zmenšovat tak zvětšovat. Podle velikosti jich můžete nahrát 70 i více na jednu stránku. Můžete si práci nejdřív na stránkách vyzkoušet a pak se rozhodnout k nákupu voucher. Hezký de. Colorland

Petra

Dobrý den, ráda bych vytvořila fotoknihy pro naši mateřskou školu a chtěla bych vědět, zda po objednání od vás (Colorlandu) obdržím klasickou fakturu, i přes to, že platit za knihy budu slevomatu? Děkuji za odpověď.

Colorland

Dobrý den,
kompletní faktura bude vystavená colorlandem. Budou společně fakturovány knihy + cena dopravy.
Hezký den. Tým Colorland

Nikola

Dobrý den, pokud bych chtěla objednat cca 30 totožných fotoknih, protože bych z nich chtěla udělat třídní ročenku, musím 30× koupit voucher nebo stačí jeden na všechny? Děkuji

Colorland

Dobrý den. Prosím o kontakt na info.cz@colorland.com.
Ráda se s váma skontaktuji a poradím.
Hezký den. Tým colorland

Monika

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda knihu odešlete ihned po mé objednávce nebo čekáte na více objednávek kvůli tisku. Chci knihu darovat jako dárek a chci mít jistotu, že mi přijde do 22.dubna. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Colorland

Dobrý den. Systém sám, automaticky odesílá knihu do výroby po připsání částky za dopravu na náš účet. Doba realizace je do 8mi pracovních dnů. Hezký den. Tým Colorland.

Ivana Randáková

Dobrý den,
včera jsem obdržela fotoknihu a je perfektní. Zakoupila jsem variantu A4 60 stran. Ráda bych další fotoknihu a chtěla bych se zeptat, zda je možné zakoupení 2 voucherů na A4 60 stran a vytvořit rovnou fotoknihu A4 120 stran, nebo si musím dokupovat stránky navíc? Děkuji za odpověď, s pozdravem Randáková

Colorland

Dobrý den,
jsme velice rádi, že kniha splnila očekávání :) Bohužel nelze sloučit dva 60ti stránkové vouchery na knihu o 120 stránkách.
Děkuji za pochopení, Tým Colorland

Ivana

Dobry den , chtela bych se zeptat kdy mi odešlete správný kód vocheru cekam jiz od pondeli a stale nic. Dekuji Bratrsovska

Colorland

Dobrý večer,
zkotrolujte si , prosím, mailovou schránku. Slevomat měl odeslat klientům správné kódy. Pokud se tak nestalo , volejte na info slevomat.
Děkuji. tým Colorland

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru