Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roční přenosná permanentka na 100 nebo 200 minut opalování v soláriu

4,7 / 5 Fitko Twister Ostrava  (mapa) 69 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka Neubauerova

Dobry den, zaplatila jsem si Vase nabidku Rocni pernamentku… Dnes se no vratila platba. Spatnatne jsem zadala cislo uctu. Melo byt brazenly do 21.4. Mohu pouzit k zaplaceni stejne udeje I dnes, nebO musim vse znovu vyplni ? Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, prodloužil jsem Vám dobu splatnosti o týden, takže můžete platbu provést ještě jednou a správně :) Pěkný den, Tibor

Vlasta Cikhartová

Dobrý den, když si zakoupím dnes vaši celoroční permanentku, mohu ji využít až v srpnu? Nějak jsem nepochopila platnost využití do 31.5.2018, děkuji. Vlasta

Fitko Twister

Dobrý den,

platnost využití znamená to, že si musíte přijít vyměnit zakoupený voucher ze slevomatu za permanentku do fitness, tedy je třeba s vouchrem přijít do konce jeho platnosti. Od výměny vouchru za permanentku poté nabíhá rok platnosti samotné permanentky.

Nikola

Dobrý den prosím vás chtela jsem se zeptat na částku permanentní kupón . děkuji předem Foltýn kova

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo, co máte namysli? Jak je uvedeno v nabídce tak roční přenosná permanentka na 100 minut stojí 449 Kč a na 200 minut 849 Kč. Pěkný den, Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru