Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt ve středních Čechách: 2–3 noci s polopenzí, rybaření, bowling i minizoo

4,4 / 5 Resort Hulín Střední Čechy (mapa) 320 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Leny

Dobry den. Proc Vam nefunguji stranky a hlasi „objekt nenalezen?“ Chtela jsem se tam na Vas resort podivat.. dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Leny, právě jsem odkaz www.resorthulin.cz vyzkoušel a stránky normálně fungují. Zkuste to ještě jednou :) Pěkný den

Jirka

Dobrý den, prosím o celkovou kalkulaci pro 2 dospělé a 2 děti ve věku 3 a 6 let, v termínu od 13.8. do 16.8. popr. od 14.8. do 17.8. na tři noci děkuji.

Resort Hulín

Dobrý den, V tomto termínu máme vše plně obsazené. Děti do 5let ubytování zdarma. Polopenze 150,–/den/ děti do 12let.
Pro volný termín mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Petra Ludviková

Dobrý den, mohu poprosit o cenovou kalkulaci 2dospělý a dvě děti 4a12let.Pokud by byl volný pobyt na 2nebo tři noci s polopenzí od 1.8.-9.8.?Děkuji předem Ludviková

Resort Hulín

Dobrý den, v tomto termínu je už plně obsazené ubytování. Pro kalkulaci a ověření volného termínu mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Jana

Dobrý den, máte volný termín od 30.7. na tři noci pro dva dospělé a tříleté dítě? Děkuji za odpověď. Jana

Resort Hulín

Dobrý den, V tomto termínu máme už vše plně obsazené. Pro volný termín mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Eva Novakova

Dobry den mate volny termin v obdobi od 5.8. Pobyt 2 osoby 4 dny 3 noci. Dekuji Nivakova

Resort Hulín

Dobrý den, v tomto termínu máme plně obsazené ubytování. Pro volný termín mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Hanka

Dobry den, mate volny termin od 15.8.-18.8.? Potrebovali bychom jeste dokoupit pobyt vc.jidla pro syna 13 let. Muzete mi sdelit cenu? Dekuji

Resort Hulín

Dobrý den, voucher lze využít pouze ve dnech Ne-Pá. o jaké ubytování máte zájem. ? Kontaktujte mne na emailu recepce@resorthulin.cz. Dítě 13 let spadá už do dospělých, polopenze 250,–/os./den. Přeji hezký den.

Jolana

Dobrý den,

máte volno v termínu 4.7.-8.7.?Děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, tento termín je už plně obsazen. Pro volný termíny mě kontaktujte na recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Simona

Dobrý den, máte volný dvoulůžkový pokoj v termínu 27–29.6 (st-pa)? Děkuji za odpověď.

Resort Hulín

Dobrý den, v tomto termínu je plno. Pro volný termín mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Lenka Micova

Dobry den..Rada bych se zaptala zda v tydnu od 16.7. by jste meli volny apartman pro 6…2×dospeli+4×de­ti(6,8,9,13 l­et)..dekuji Mi­cova

Resort Hulín

Dobrý den, bohužel v tomto termínu máme plnou ubytovací kapacitu. Pro volný termín mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz Přeji hezký den.

Jaroslav Bareš

Dobrý den chci se zeptat jak je to s rybařením a kolik se platí předem děkuji za odpovjed Jaroslav…

Resort Hulín

Dobrý den, U Nás lze chytat na 3 rybnících a to chyť a pusť. Cena je 200,–/os-/den. Přivézt si musíte vlastní náčiní. Přeji hezký den.

Veronika Kaňková

Dobrý den,
budete mít volno na 2 noci v týdnu od 11.6. pro 2 dospěli a dítě 1 rok.
 Děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, v tento termín je volný dvoulůžkový pokoj. Pro rezervaci mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Kristína Veličková

dobrý den. máte volný termín od 30.6.-3.7.2018 pro 2 dospělé +1 dítě 9 let +1 pes větší rasa(rhodeský ritgeback) ,to je na 3 noci polopenze pro 2 dospělé a jedno dítě? děkuji Velička Vl..pozn. pes je klidný ,starý a zvyklý s námi všude jezdit.

Resort Hulín

Dobrý den, s pejskem není problém :). U Nás máme zvířátka rádi. Volný pouze termín od 1.-3.7. a to 1 dvoulůžkový pokoj.
Pro více informací mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Veronika Citterbartová

dobrý den, je volný termín poslední týden v srpnu (po27.8.-pá31.8.)
dva dospelé a dvě děti do 5 let.
děkuji za informaci.

Resort Hulín

Dobrý den, Volný termín je pouze od 26.-28.8. na 2noce. Jiný volný termín v srpnu 20.-23.8. Pro bližší informace mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

David

Dobrý den,
měl bych zájem o ubytovaní s polopenzí v termínu 16.7. – 20.7.2018 pro dvě dospělé osoby a dítě 3 roky.
Je tento termín volný?

S pozdravem
David Maier

Resort Hulín

Dobrý den, v tento termín je plná ubytovací obsazenost. Pro bližší informace volného termínu , mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Věra pro Urbánková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je volný termín na dvě noci v období mezi 23.7. a 3.8. ( všední dny).
Děkuji a přeji hezký den.

Resort Hulín

Dobrý večer. Bohužel tento termín je plně obsazený. Pro jiný termín mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký večer.

Knarik Avagjanová

Dobrý večer,
chci se zeptat jak mam zakoupit voucher aj s tím připlatkem na dite.
Voucher kupujú ako dárek pro pár a ich 4 ročneho chlapečka.
Dekují za odpoved

Resort Hulín

Dobrý večer, Zakoupíte zde na Slevomat portálu, ale nejprve si zjistěte volný termín na recepce@resorthulin.cz. Dítě se doplácí až na místě. Přeji hezký večer.

Petra kmochova

Dobry vecer kolik potrebuji voucheru kdyz jsme dva dospělí jedno dítě 11 let druhy 5let.mate jeste termin od 30.7 muze se scitach radi by jsme na tyden.dekuji

Resort Hulín

Dobrý večer, Voucher lze využít pouze ve dnech od Ne-Pá. Bohužel už na týden termín nenajdu, kvůli velké obsazenosti a pouze od neděle. Voucher je na 2 dospělé osoby, děti se doplácí až na místě. Pro bližší informace na emailu recepce@resorthulin.cz Přeji hezký večer.

Lenka

Dobrý den chtěla bych se zeptat jaká je podmínka velikosti psa.Jestli by se dalo přijet s velkým plemenem a malým?oba jsou zvykly spavat doma.A pokud ano,jestli mate volny termin 11–13.8?děkuji.

Resort Hulín

Dobrý den, není problém jak velký pejsek je, pokud je hodný :). Voucher lze využít ve dnech (po-ne), tudíž od 12.8. máme ještě volný pokoj. Pro zarezervování mě kontaktujte na recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Erika

Dobrý den, ráda bych se zeptala na možnost sčítání voucherů. Rádi bychom přijeli na 5 nocí. Děkuji za odpověď. S pozdravem Erika

Resort Hulín

Dobrý den, ano je možné sčítat,pokud je volný termín. Přeji hezký den.

Iva Václavíková

Dobrý den,měla bych zájem o Vámi nabízený pobyt. Jela bych společně s maminkou a 16. Měsíčním synem. Máte k dispozici apartmán, popř. Bylo by možno ubytování ve dvou pokojích, popř. Jak by to bylo s cenou? Děkuji Václavíková

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, informace ohledně dostupnosti volných kapacit Vám rádi zodpoví na e-mailu recepce@resorthulin.cz. Pěkný den

Resort Hulín

Dobrý den, ohledně termínu pro zarezervování mě prosím kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Bronislav Fojtik

Dobry den chtel bych se zeptat jestli se daji vouchery scitat dekuji chteli by sme na vice dni.

Resort Hulín

Dobrý den, ano dají se sčítat. Pokud je volný termín. Přeji hezký den.

Klára Vachková

Dobrý den, dají se vouchery sčítat? Chtěly bychom jet na 5 nocí?

Resort Hulín

Dobrý den, ano dají se sčítat, pokud je volný termín. Přeji hezký den.

Věra Machalová

Dobrý den, máte prosím volno v termínu 22.-27.7.? Jsme 2 dospělí a dítě 4 roky.
Děkuji.

Resort Hulín

Dobrý den, V termínu máme již plnou obsazenost. Mohu Vám nabídnout jiný termín? Pro rezervaci a více informací ohledně termínu , mě prosím kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

KIELE ZBYNĚK

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli máte volný termín od 20.7–22.7 a jestli je zavedeno wifi.Děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, voucher lze využít ve dnech od (Ne-Pá). Pro zarezervování ubytování mě kontaktujte na recepce@resorthulin.cz-. Přeji hezký den.

pacls

Dobry den, je volny termin od 21.7. na ctyri dny /tri noci dva dospele a dve deti 2 roky a 4 roky. Dekuji

Resort Hulín

Dobrý den, bohužel víkendy jsou plné svateb. tento termín též, pro rezervaci jiného termínu(ve všední den) mě kontaktujte na recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Simona Vitaskova

Dobrý den, máte volný termín od 30.cervence? A je nějaký příplatek za tříleté dítě? Děkuji.

Resort Hulín

Dobrý den, dítě do 5 let ubytování zdarma. V termín , co píšete máme svatbu s uzavřeným areálem.
Pro jiný termín mě kontaktujte recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Marie Snopková Hellmuthová

Dobrý den, je volno 20.8 – 23.8. pro mě dospělou a dvě děti 12, 10 let

Resort Hulín

Dobrý den, zatím máme ještě volný pokoj v tento termín. Pro rezervaci ubytování mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Marie Snopková Hellmuthová

Dobrý den, měla bych zájem o tento pobyt já maminka a dvě děti 10, 12 let, jak si mám balíček koupit????Marie Hellmuthová 20.až 23.8.

Resort Hulín

Dobrý den, Termín je ještě volný. Nejprve mi zašlete email na recepce@resorthulin.cz. Zde na Slevomat portálu zakupte voucher na zašlete mi jeho kod na email. Pro tříčlennou rodinu Vám mohu nabídnout apartmán s doplatkem 200,–/os./noc, nebo chatku. Přeji hezký den.

Klára

Dobrý den,
Měli by jsme zájem o nějaký z termínů (4 dny,3 noci) 14.,15.,16.,17­.5. nebo 1.6.,2.,3.,4.,5­.6 nebo 7.-11.6. a nebo pak od 2.7. do cca 20.7.? Jsme 2 dospělí + 3 děti ve věku 15 let,11 let a 1,5 roku + pes.
Děkuji za odpověď,případně napíšu email

Resort Hulín

Dobrý den, v termínech co píšete se najde až 10.-14.7. Pro zarezervování termínu mě kontaktujte na email recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Dominika P.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte ještě volno v termínu od 12. do 17.8.? Jednalo by se o 2 dospělé a 2 děti (3roky a 1rok).
Děkuji a přeji hezký den.

Resort Hulín

Dobrý den, v tento termín máme volný 1apartmán a 1 chatičku. Pro rezervaci mě prosím kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Josef Prokop

Dobrý večer,máte volný termín 6–8.5.2018 pro 4členou rodinu?Může být
i apartmán.

Resort Hulín

Dobrý den, v tento termín máme volný apartmán. Pro rezervaci mě prosím kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Markétka D.

Dobrý den, máte volné pokoje od 13.5–16.5? 2×dospělí a 1 dítě (do 3let) a pes. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Resort Hulín

Dobrý den, V tento termín máme svatby, nemají upřesněnou ubytovací kapacitu. Mohu Vám nabídnout jiný termín? Kontaktujte mě na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Markét

Dobrý den,

máte prosím volno pro dva na 3 noci někdy v termínu 8.-15.6.?
 Děuji

Resort Hulín

Dobrý den, je volný termín 11.-14.6. Pro rezervace ubytování mě kontaktujte na recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký zbytek dne.

Alena Potůčková

Dobrý den.Bylo by možné se u vás ubytovat v jednolůžkovém pokoji + dětská postýlka na 2 noci ,konec června? Může být i ve všední dny.Jaká by byla cena ? Děkuji za odpověď.Přeji příjemné dny

Resort Hulín

Dobrý den, Máme pouze dvou a více lůžkové. Cena dvoulůžkového pokoje 550,–/os./noc , dítě do 5let ubytování zdarma, do 12let 450,–/noc. 24.6.-28.6. 2018. Pro rezervace ubytování mě kontaktujte na recepce@resorthulin.cz. Přeji krásný den.

Veronika

Dobrý den, byl by volný termín na 4dny v období 23.7–29.7.18 pro 6 dospělých osob (3× voucher),předem dekuji za odpověď

Resort Hulín

Dobrý den, v tento termín máme plnou kapacitu. Můžu Vám nabídnout jiný termín? Pro více informací na email recepce@resorthulin.cz.
Přeji hezký den.

Lenka

Dobrý den,
máte volný pokoj 3.7. do 6.7. měli bychom zájem
 děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, tento termín máme volný , ale 6.7. máme svatbu, tudíž se musí pokoj opustit do 9h ráno. Pro bližší informace mě kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Miloš Rázek

Dobrý den, chtěl jsrm se zeptat, jestli budete mít 2 volné pokoje na období 9–11.5.Děkuji Miloš Rázek

Resort Hulín

Dobrý den, Tento termín máme plně obsazen. Pro jiný termín mě kontaktujte na email recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Pavla

Dobrý den, kolik je volných voucheru? dekuji

Resort Hulín

Dobrý den , tuto informaci si musíte ověřit na Slevomat portálu :). Přeji hezký den.

Veronika

Dobrý den,
byl by volný termín od 30.7.18 do 2.8.18 pro 8 dospelých osob (4× voucher),předem dekuji za odpoved

Resort Hulín

Dobrý den, v tento termín máme uzavřený areál. Pro jiný termín mě kontaktujte na email recepce@resorthulin.cz . Přeji hezký den.

Kamila

Dobrý den, měli byste ještě volný termín kolem jednoho z květnových svátků (1. nebo 8. 5.)? Děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, je volný termín od 1. – 3.5. 2018, pro bližší informace mě prosím kontaktujte na email recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Bára

Dobrý den, jaká by byla cena, kdybychom přijeli 2 dospělí a děti 15 a 11 let. na 5 nocí celkem? A byl by volný termín 27.8 až 31.8. 18?

Resort Hulín

Dobrý den, v tento termín máme svatbu. Nemají upřesněný ubytování. Napište mi na email recepce@resorthulin.cz , cca za 2 týdny, je možné že bude volný pokoj , až upřesní informace. V tomto počtu budete mít apartmán 200,–doplatek na noc za dospělí, děti do 12let 350,–/noc, polopenze do 12let 150,–/den. Přeji hezký den.

David Frys

Dobry den je mozno a kolik by stalo doplaceny jeste tak 3.dnu k variante
3.noci 2.dospělý dite 2.roky a 8.let.
 dekuji

Resort Hulín

Dobrý den, který termín budete chtít ? je možné přikoupit 3dny, pokud bude termín volný. můžete si zakoupit další vouchr na prodloužený další dny :). Pro bližší informace mě prosím kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz . Přeji hezký den.

Soňa

Dobrý den,
mohu se zeptat, jestli máte volno v termínu 11–14.6. a jestli se doplácí něco za rybaření?
Děkuji za odpověď Soňa.

Resort Hulín

Dobrý den, za rybaření se nedoplácí , pokud máte vlastní náčiní. V tento termín máme volno. pro více informací pište na email recepce@resorthulin.cz . Děkuji a přeji hezký den

Pavel

Dobrý den, ještě jeden dotaz k mému předchozímu „Chtěl bych se zeptat, jaký doplatek k voucheru zaplatím při ubytování dva dospělý + 2 děti (3 roky a 1 rok).“
Odpověděla jste mi, že jsou děti zadarmo nebo si můžeme připlatit k voucheru poplatek za apartmán. V případě, že by se připlácel apartmán 200,–/os./den, platí se za dospělého 200,– (v reálu tedy 2×200,–/den) nebo se to vztahuje i na děti tento poplatek za apartmán?
Moc děkuji za odpověď

Resort Hulín

Dobrý večer, děti do 5 let mají ubytování zadarmo 😊. Takže 2×200,–/den/2 osoby.

Nikola Worofková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaká by byla cena, kdybych jela sama s jedním dítětem kterému je 5 let? Děkuju

Resort Hulín

Dobrý den, cena za jednu či dvě osoby je stále stejná. Mohu Vám nabídnout ceny bez slevomatu , Dvoulůžkový pokoj 550,–/os./noc … dítě do 5let ubytování zdarma.
Přeji hezký den.

Pavel

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jaký doplatek k voucheru zaplatím při ubytování dva dospělý + 2 děti (3 roky a 1 rok).
 Děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, děti do 5 let mají u Nás ubytování zadarmo :) . Pokoj je dvoulůžkový, tudíž je možné 1 přenosnou postýlku zapůjčit za poplatek 80,–noc, a druhé dítě spinkat mezi Váma. Nebo mohu nabídnout apartmán, ten je k vouchru za poplatek 200,–/os./noc.
Přeji hezký den.

Jaroslava

Dobrý den,
Jsme 3 dospělí a 2 děti (3 a 6 let).Chceme koupit voucher na 2 noci.Jaký by byl doplatek pro třetí dospělou osobu?

Resort Hulín

Dobrý den. Cena třetí osoby je apartmán/os./noc – 650,–. Pokoj za 550,–/os./noc . Polopenze 250,–/os/den

Alena Pšeničková

Dobrý den,
chtěli bychom přijet s labradorem, je to možné? Děkuji Pšeničková

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, mám pro Vás dobrou zprávu :-) pejska můžete vzít s sebou, příplatek za něj bude činit 80 Kč na noc. Hezký den :-)

Klára Vachková

Dobrý den, chtěla bych zakoupit voucher na pobyt na 4 dny. Bylo by to ale pro tři dospělé a dvě děti ( 6let a druhé 6 měsíců).Bylo by možné zajistit nějaký větší apartmán a kolik by se muselo doplácet k ceně voucheru. Předem velice děkuji za odpověď.

Resort Hulín

Dobrý večer,
Mohu Vám nabídnout apartmán, k vouchru se doplácí 200,–/os./noc. Kapacita apartmánů jsou 4 pevný lůžka, možnost přistýlky a zapůjčení cestovní postýlky za poplatek.

Petra Studená

Dobrý den, jaká by byla kalkulace ceny v případě dvou dospělých a 4 děti ( 2×13, 10, 8) let. Kolik bych měla koupit vouscherů na dvě noci. Děkuji Studená

Lenka

Dobrý den, jaká by byla cena v případě 1 osoba a děti – 14 a 11let, na 3 noci? A máte ještě volné termíny v době letních prázdnin? Děkuji za odpověď

Rusová

Dobrý den, měli byste volno 2× 3 noci pro 2 dospělé a 3 děti (17 let a 2× 9 let) v termínu od 29.7. do 12.8.? A jaká by byla cena? Děkuji

Tereza R.

Dobrý den, je možné zakoupit vouchery na 3 noci a 2 noci a provézt tedy rezervaci na 5 nocí? V případě, že ano, poprosila bych ještě o cenu pro 2 dospělé a 3 děti (12let, 3roky a 9měsíců) v apartmánu.
Děkuji.

Kotlabová Iva

Dobrý den, jaká by tedy byla cena v případě 2 osob a 2 dětí?

Děkuji a přeji hezký den

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, děti ve věku 5–11,99 let platí 400 Kč/noc se snídaní, takže za dvě děti navíc zaplatíte 800Kč za jednu noc :-) přeji krásný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru