Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Balíček 4 hotových jídel z konjakových nudlí: arrabbiata i phad thai

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Olina Tlingerová

Objednala a zaplatila jsem si zboží. Kdy zásilku dostanu? Na Vaše uvedené číslo se nelze dovolat.

Slevomat.cz

Krásný den, Olino. :) Vidím, že už celou záležitost řešíte s kolegou Vojtou. Prosím tedy o strpení, než mu prodejce odpoví. Děkuji, Janča :)

Irena

Dobrý den, je prosím možno nakombinovat tuto nabídku s produkty na vašem eshopu a mít dopravu zdarma? Děkuji.

Slim pasta

Dobry den, bohuzel to nejde, protoze to neni soucasti nastavene akce na Slevomatu, nezlobte se. Nicmene doprava zdarma je jiz nad 800 KČ. Dekujeme za pochopeni a krasny den.

Barbora

Dobrý den, pokud bych zakoupil 3 balení, tedy celková cena by byla vyšší než 1000 Kč byla by možná doprava zdarma, tak jak je to klasicky u Vás na stránkách? děkuji

Barbora

Omlouvám, se, jsem slepá, už jsem si toho všimla, že je tato informace uvedena u nabídky :)

Slim pasta

:) Dekujeme!

Tomas

Dobrý den,
je možné si to vyzvednout osobně?

děkuji
 T.

Slim pasta

Dobry den, bohuzel neni, je to mozne pouze dopravou. Dekujeme za pochopeni a prejeme krasne Velikonoce!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru