Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jediné running sushi ve východních Čechách: až 3 h neomezené konzumace

4,4 / 5 SUMO sushi & grill restaurant Hradec Králové  (mapa) 3 016 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Petra

Dobrý den, máte v pondělí 30.4. a 7.5. otevřeno jako klasický všední den?

A jak je to s doplatkem u malých dětí? dceři není ani rok a půl, něco by si od nás zobla, ale sní toho minimum.

Natálie

Dobrý den,
mám dotaz ohledně toho jestli mám ohlásit voucher hned při příchodu do restaurace nebo až při odchodu? Děkuji za odpověď :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Natálie, nejlepší bude to říct obsluze hned na začátku, aby se předešlo případným komplikacím :) Pěkný den, Tibor

Miroslav

Dobrý den, platil jsem kartou přes internet, volal ohledně dnešní rezervace, ale stále nemam v mailu žádný voucher. Přijde mi? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslave, vouchery jsem Vám poslala znovu, pokud je ani nyní ve schránce neuvidíte, zkontrolujte Spamy a Hromadné, občas se nám tam zatoulají. A dám Vám malý tip-všechny zakoupené vouchery najdete na Vašem slevomatím profilu ;) Hezký den, Klára

Janča Gregorová

Dobrý den,v té konzumaci je zahrnuto i pití? Nebo se napoje platí vzlast? Děkuji za info.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jančo, v ceně voucheru jsou pouze pokrmy, nápoje se platí zvlášť. Děkujeme za Váš zájem. Hezký den, Tereza.

Karolína

Dobrý den, musím mit voucher vytištěný, nebo stačí ukázat voucher na telefonu? Děkuji, Karolína

Slevomat.cz

Dobrý den, Kájo, stačí číslo voucheru. Hezký den, David. :-)

Eliška Vrbová

Dobrý den, mám stejný problém jako paní Kristýna Spirit-sun, už druhý den se pokouším do restaurace dovolat a nikdo telefon nebere. Chci si zarezervovat místa na pátek, ale jsem nyní mimo Hradec, takže se do restaurace nedostanu, abych rezervovala osobně. Nevíte, kde může být problém, proč telefon nikdo nezvedá?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Vrbová,

s restaurací se co nejdříve spojíme a pokusíme se zjistit, v čem je problém. Děkujeme za upozornění a omlouváme se za případné komplikace.


Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Kristýna Spirit-sun

Dobrý den, zkouším si rezervovat místa, ale bohužel mi to nikdo nebere, volám tam již od 10 hodiny ranní, průběžně po hodině, zvoní to ale nikdo to nebere, zkoušely jsme i z jiného čísla a také nic.. Jak je to možné ? Jak mohou brát rezervace když nikdo telefon nezvedne?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno,

děkujeme za upozornění. S restaurací se co nejdříve spojíme a pokusíme se zjistit, v čem je problém. Omlouváme se za případné komplikace.


Přeji hezký den, Monika, Slevomat

jaroslava

muzu vedet ohledne platby musim mit Youcher ano nebo ne. toje ti padem levnejsi nebo ne cena je stejna i bez Youchra nebo ne.dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslavo,

pokud si přejte využít této nabídky se slevou, je třeba na Slevomatu zakoupit nejprve voucher. Při rezervaci v restauraci se pak už jen prokážete kódem Vašeho voucheru.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Eva

Dobrý den, do kdy si mohu zakoupit současnou nabídku? Našla jsem pouze datum využití do 3. 6.

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, trvání akce je velmi individuální věr a tak nelze říci, kdy přesně akce skončí. Ukončení akce je závislé na spoustě faktorů jako např: spokojenost zákazníků, počet prodaných voucherů atd. Ale nemusíte se ničeho bát, cca 2 dny před ukončením akce u ní naskočí odpočet, který upozorní na ukončování. Krásný den, Jana

Marek Trávníček

Dobrý den, proč nejdou použít kredity určené pro kategorii gurmán a požitkář?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marku, sushi má totiž svoji vlastní kategorii a proto Vám nejdou kredity využít. Nicméně to zkuste klidně teď, mimořádně jsem Vám tam tuto možnost vykouzlil. Pěkný den, Tibor

Petr Vykoukal

Dobrý den.Pokud si objednám dobu od 10h do 17h a přijedu třeba v 16h, stále lze uplatnit 3h konzumace..? Děkuji

Tomáš Bořil

Re: Petr Vykoukal
Bohužel ne. :-( Tohle jsem zjišťoval taky. Lze tam pouze být do těch 17hod. :-( Uplatnit od 16hod. lze, ale max do 17hod. Takže na 1 hodinu by to pak vyšlo.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru