Nabídku Bungee katapult: Adrenalinový let k nebi mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Bungee katapult: Překonejte sami sebe a zažijte adrenalinový let k nebi

4,6 / 5 Jiří Stolín, Xtreme Sports (3 pobočky) Úhonice  (mapa) 35 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Ewulina Ewik

dobry den jaky mate prosim termin na Bungee Katapultu Olomouc dekuji …

Jiří Stolín, Xtreme Sports

katapult v olomouci neděláme, v nabídce ani není

Jirka

Zdravím znovu. Jaký nejbližší možný termín byste měli k vystřelení? Místo konání Praha/Plzeň? Potřebuji to co nejdříve.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

5.7.2018 máme katapult v plzni, 20.7.2018 máme katapult v praze. termíny na www.bungee-katapult.cz .

Jiří Latifi

Dobrý den, měl bych zájem o bungee katapult jako dárek pro kamarádku. Ale je tu jeden problém, že kamarádka odjíždí 6.7. do ciziny na delší dobu. Máte tam tedy prosím volný termín katapultu do 5.7. ? Pokud by bylo ještě místo byl bych moc rád, díky :)

Jiří Stolín, Xtreme Sports

5.7.2018 máme katapult v plzni

Nikol

Dobrý den, mám koupený voucher , ale bohužel nesedí termín, takže prodávám. Cena domluvou.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

--

Hanna Hecij

Dobrý den
Mám to zaplacené, na 2 osoby. Pro mě i mého přítele. Bohužel ani jeden termín nám nakonec nevyhovuje, jelikož přítel měl operaci kolene. Je možné mi peníze poslat zpět? Děkuji, pěkný den.

Jiří Stolín, Xtreme Sports

poukaz můžete vrátit dle obchodních podmínek slevomatu – více na slevomat.cz

Aleš Rejchrt

Jiří Stolín, Xtreme Sports
před 15 hodinami
Vážený pane, cena katapultu je Kč 2500,–-. Poukaz na slevomatu je tzv. univerzální poukaz, kde si můžete vybrat z 5 měst, tzn. koupíte poukaz do 5 měst a vy si vyberete 1 město a můžete si poukaz kdykoli přehodit do jiného města. Takovýto universální poukaz u nás nezakoupíte a pokud zakoupíte tak pouze za cenu Kč 2.500,–-. Cena 1788,–- je cena pouze za 1 město, kdy si poukaz kupujete do jednoho města a nelze jej využít v jiném městě. Tzn. Vaš argument se nazákládá na pravdě.

Já mám dojem, že se zakládá na pravdě – přece si logicky každý kupuje poukaz do města, který má nejblíž a nepředpokládá, že ho použije v jiném městě. Já jsem ani nenašel odkaz, kde se dá zakoupit za 2500,–. Jinými slovy člověk ušetří 722,– pokud předem ví, kde ho uplatní ?

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážený pane, mrkněte na www.bungee-katapult.cz . Kupte si universální poukaz ze slevomatu za Kč 1.249,–- a vyberte si ze 3 měst kde chcete poukaz uplatnit. Poukaz si můžete kdykoli přerezervovat do jiného města. Nebo si přes stránky www.bungee-katapult.cz zakupte universální poukaz u nás za plnou cenu tj. za Kč 2.500,–- a opět si vyberte z některého z měst kde katapult provozujeme. A dále, prosíme další zákazníky, aby věnovali diskuzi smysluplným připomínkám, nikoli bezpředmětným diskuzím na které nebudeme reagovat. Děkujeme za pochopení. S pozdravem Jirka Stolín

karel studnicka

zdravim vas,

chapu, ze je potreba zasnazit se, aby to vypadalo hezky a hlavne slevnene, ovsem ta cenova kalkulace je jednoznacne lziva. cena 2500 plati pri platbe hotove na miste. platba slevomatu ovsem „hotove na miste“ rozhodne neni a odpovida tedy spise variante „platba na dobírkou či převodem“, ktera stoji 1788 a vuci ktere je sleva tedy pouze ve vysi 288 korun a tedy nejakych 16%. nelzete zakaznikum. je to jeden z duvodu, proc vetsinu slev zde nejen ja uz delsi dobu ignoruji

s pozdravem,
karel studnicka

Jiří Stolín, Xtreme Sports

Vážený pane, cena katapultu je Kč 2500,–-. Poukaz na slevomatu je tzv. univerzální poukaz, kde si můžete vybrat z 3 měst, tzn. koupíte poukaz do 3 měst a vy si vyberete 1 město a můžete si poukaz kdykoli přehodit do jiného města. Takovýto universální poukaz u nás zakoupíte tak pouze za cenu Kč 2.500,–-. Cena 1788,–- je cena pouze za 1 město, kdy si poukaz kupujete do jednoho města a nelze jej využít v jiném městě. Tzn. Vaš argument se nazákládá na pravdě. Vaše matematické znalosti trochu pokulhávají. Základní cena je 2500,–-, cena po slevě 1249,–-, což je sleva 50% (Kč 1251,–-). K Vaší špatné matematice, kdy cenu Kč 1249,–- porovnáváte s částkou Kč 1788,–-, je sleva pak 30,15% (Kč 539,–-), ale tuto nabídku nenabízíme. Nevím jak jste se dostal k částce 16% (tj. Kč 288,–-), asi jste jedničkář, dvojkař, trojkař, ale ani čtyřkař nebyl …

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru