Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sushi sety od 20 kusů vč. asijských specialit nebo varianty s polévkou Miso

4,5 / 5 Tumi Restaurace Praha - Holešovice  (mapa) 1 037 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Tereza

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné ve veggie setu 24ks nahradit např. ředkev avokádem? :) Děkuji za odpověď.

Eli

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ohledně sushi sebou – je možné dát ho do vlastní krabičky? Snažím se už delší dobu omezit nákup věcí zabalených v plastu atd.
Díky za odpověď! :)

Merezhka Kristina

Muzu obednat domu?

Tumi Restaurace

Dobrý den, akce zveřejněné na Slevomatu nerozvážíme. Hezký den! Tumi Restaurace

Jirka Sucharda

Dobrý den. Objednal jsem si nějaké ty vouchery do restaurace Tumi. Všiml jsem si, že má celkové hodnocení 4,9 celkem z 15-ti hodnocení. Chtěl jsem si přečíst případné „recenze“ a tu jsem narazil na zajímavý matematický oříšek : 12+1+0+0+0=15 ?
V úctě a s pozdravem, jirka s.

Tumi Restaurace

Dobrý den, na sushi sety máme 13 hodnocení a na grilovanou kachnu 2. Pokud si na záložce nad recenzí od zákazníků nastavíte hodnocení všech akcí podniku, tak se Vám zobrazí počet 14+1. Budeme se těšit na Vaši návštěvu! Tumi Restaurace

Nikola

Dobry den, děláte rozvoz sushi o víkendu?
Dekuji za odpoved

Tumi Restaurace

Dobrý den, sushi rozvážíme každý den včetně víkendu. Rozvoz však nelze využít na akce zveřejněné na Slevomatu. Přejeme hezký den! Tumi Restaurace

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru