Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pilotem na zkoušku: Poznávací let ve dvoumístném ultralightu

4,9 / 5 OKA FLIGHT SERVICES (2 pobočky) Troubky  (mapa) 113 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Malučka Nikoletka

Dobrý den v pátek 27.4.2018 jsem zakoupila 20ti minutový let ale do této doby mi nepřišel voucher mohu vědět jak dlouho to trvá? Děkuji Vozarová

OKA Flight Services

Dobrý den, přeposlal jsem dotaz přímo na vedení Slevomatu. My jsme pouze zprostředkovatel. Pokud by Vám i tak nic nepřišlo, kontaktujte mě na tel. 732 459 470 a já to popoženu. Beneš

Slevomat.cz

Dobrý den, pod tímto účtem nevidím žádnou objednávku. Napište nám na vip.podpora@slevomat.cz s informací z jakého e-mailu jste objednávku prováděla a situaci prověříme. Pěkný den, Tibor

Helena Maličká

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné doletět za 20 minut ze Štípy do Uherského Hradiště tam i zpátky.

OKA Flight Services

Dobrý den, děkuji za dotaz. Bohužel to není možné. Od vzletu ze Štípy nad Uherské Hradiště je to 15min rovného letu tam, jedna otočka o 180stupňů a 15min rovného letu zpět do přistání. To vše za ideálních podmínek větru i provozu. Doporučuji 40min let. Beneš

Kristýna

Dobrý den, dá se i domluvit pokud má osoba 110kg?

OKA Flight Services

Dobrý den, no je to trochu potíž, ale nějak bychom se s tím poprali. Termín by záležel na našem pilotovi, který je menší, ale ne vždy je k dispozici. Jak je dotyčný vysoký? Beneš

Eva

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Let bych chtěla zakpupit manželovi, ale věřím že by ho hodně potěšilo kdyby se mohl proletět kolem svého bydliště Hlucin. Let by byl z Mošnova. Jde to? Děkuji

OKA Flight Services

Dobrý den paní Evo. Let nad Hlučín není vůbec problém. Nejlépe je letět z letiště Horní Benešov, ale to na Slevomatu nenabízíme. Kontaktujte nás, prosím, přímo přes www.okafs.cz. Děkuji. Leoš Liška.

Magdalena Vesela

Dobrý večer , chtěla bych se zeptat jestli je let nějak omezen výškou . Ráda bych daravala let mému synovi . Je vysoký 208cm . Možná zní dotaz divně , ale věřte že s touhle výškou má omezené možnosti . Děkuji

OKA Flight Services

Dobrý večer, dotaz není vůbec divný. Pokud nemá přes 100kg, tak by neměl být problém. Ale bude tam trochu jako sardinka :) . Já mám 193cm a je to úplně v pohodě i s rezervou. S pozdravem Beneš OKA FLIGHT SERVICES

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru