Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámský kadeřnický balíček dle výběru s možností barvení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Renča

Nebo jde koupit voucher na střih a doplatit barvení? Kolik by to evt. bylo na vlasy k ramenům?
Díky, R

studio image

Ano to by slo.+400kc za barveni.

Renča

Dobrý den, také mám zájem o barvení. Budou ještě tedy skutečně vouchery navíc? Pokud ano, víte kdy, abych si to pohlídala?
Děkuji, R.

studio image

Dobry den vouchery budou koncem pristiho tydne.Napisu vam.

studio image

Dobry den mam nemocne obe deti a tento i pristi tyden s nimi musit byt doma.Takze vouchery vystavim koncem pristiho tydne.Poslete mi na sebe kontakt?

studio image

Dobrý den.Od zítra budou vouchery nové.Díky M.,Smolová

M.

Dobrý den, budou k dispozici ještě vouchery na barvení-navýšíte kapacitu? Děkuji.

studio image

Dobry den ano.

studio image

Dobrý den.Od zítra 3,4,budou nové vouchery.Díky M.Smolová

Veronika Kubů

ano mám je husté.

studio image

Tak uvidime kolik toho spotrebujeme.Ale o tolik kc by to byt zase nemelo.Normalne se pocita v nabidce slevomate se dvema davkami.

Veronika Kubů

dobrý den,
koupila jsem si vocuher na barvení ale mám dlouhé vlasy budu něco doplácet ? vlasy mám pod lopatky.

studio image

Dobry den.Zalezi na spotrebe materialu.To by jsme se domluvily na miste.Kouknu na vas a uvidime.Mate vlasky huste?

Petra Vodičková

Jde misto barveni melir?

studio image

Dobry den.Ano,ale musela by jste si 169kč doplatit.Melír je dražší.Je tam větši spotřeba materialu.Ale pokud si zakoupíte voucher barvení a doplatíte 159 kč tak není problém.Děkuji M.Smolová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru