Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2 hod. ve wellness hotelu Don Giovanni s výhledem na Prahu pro 1 nebo 2

4,8 / 5 Hotel Don Giovanni Prague Praha - Žižkov  (mapa) 150 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lenka Čondlová

Dobry den chodi se s plavkama do virivky nebo ne?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, Váš dotaz mě zaujal, protože samotného mě to nikdy nenapadlo o tom přemýšlet, ale dospěl jsem k názoru, že budou nutné plavky kvůli tomu, že wellness není privátní a můžou tam být i ostatní návštěvnicí, ale určitě, pokud chcete zaujmout, tak si je brát nemusíte, věřím tomu, že Vás mnoho pánů osloví či aspoň zaujme! :-D Přeji krásný dne, David.

Alena Maceková

Dobrý den,
je možné využít pouze výřivku na 2hodini pro dvě osoby

Slevomat.cz

Dobrý den, Alenko, rozvržení času je jen na Vás. Takže můžete využít toto wellness i jen na vířivku. Krásný den, Jana

Denisa

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co vše je možné v tomto balíčku u vás z wellnes využít, kdybych se rozhodla balíček koupit, jako dárek k narozeninám. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Deniso, do hotelového wellness & spa balíčku je zahrnuta vířivka, finská sauna a pára. Krásný den :)

Petr Honka

Dobrý den, je možno si objednat při návštěvě i masáž pro jednoho s dvojice již zakoupeného Woucheru. Děkuji
 Honka

Petr

potvrzení mého dotazu Honka

Radovan

Dobrý den, chápu, že je wellness dobře dostupný MHD, ale občas člověk jede i autem, je tedy možné k parkování využít hotelové parkoviště ? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, parkování je zdarma, je ale nutné si vzít z automatu parkovací lístek při vjezdu, na který následně uplatníte 100% slevový kupon při odjezdu. Kupon dostanete na recepci. Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru