Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Týden u moře v městečku Baška Voda: vila v zahradě vzdálená 200 m od pláže

4,3 / 5 CK Karavan Makarská riviéra - Chorvatsko (mapa) 144 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Michal Kůs

Dobrý den, snažím se zabookovat termín 7. – 14. 8., ale zbývá pouze poslední jeden voucher. Chci se zeptat, jak je to možné, když cena platí pouze při uplatnění dvou voucherů zároveň. Lze kapacitu o jeden voucher navýšit? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, informaci zjišťujeme. Prosíme o strpení. Pěkný den

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, informaci jsme prověřili u obchodníka a bohužel navýšení kapacity není možné. Daný termín byl vyprodán. Nabídka volného voucheru v počtu 1 ks byl technickou chybou a za to se Vám velmi omlouváme. Věřím, že se Vám podaří najít i jinou vhodnou nabídku. Pokud budete potřebovat pomoct nebo poradit, obraťte se na nás na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz nebo telefonu 222 745 354 a rádi Vám pomůžeme :) Pěkný den

Marie Haiflerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je volný termín od31. 7 2018 do 7.8 2018 dva dospělí, jedná přistýlka a dítě dva roky?

CK Karavan

Dobrý den,
momentálně tento termín je již obsazen, zkuste se poptat příští týden, evidujeme několik rezervací, zatím ještě nepotvrzených.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Kateřina

Dobrý den,chci se zeptat jestli máte volný termín od 21.8–28.8 pro 2 dospělé a 2 děti věk 3roky a 8let na kolik vychází cena pro dítě 8let?Díky za odpověď

CK Karavan

Dobrý den,
V termínu od 21.8.-28.8.2018 máme ještě volný jeden dvoul. pokoj, bude s 1 přistýlkou, dítě platí přistýlku, tedy 2400,– Kč, 2. dítě 3 roky má pobyt zdarma.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Žanet

Dobry den,
prosím přesná adresa vily,když pojedme autem ? V termínu 20.7.-27.7.
A kolik To bude tedy stat pro dve osoby já a mama.
KAM TO MUZEME PRIJT ZAPLATIT???CHTELA BYCH REZERVACI PROSIM

CK Karavan

Dobrý den,
volné termínu jsou od 31.7.-7.8.2018, v případě, že budete požadovat rezervaci, prosím o odpověď. Platba se provádí na Slevomatu.
Jsme s pozdravem
Ck KARAVAN LIBEREC

Tereza

Dobrý den, mohla bych dostat přesnou adresu této vily? Nedaří se mi ji najít na mapách. Děkuji

CK Karavan

Dobrý den,
vila Čovič Baška Voda, ul. Naputica 3
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Tereza Kejdová

Dobrý den, je balkon společný se sousedním pokojem či má každý pokoj balkon jen pro sebe? Děkuji

CK Karavan

Dobrý den.
prozatím několik pokojů je volných, které mají samostatný balkon, ale i pokoje se společným balkonem pro 2 až 3 pokoje.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Jiří Holčapek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda máte v termínu 21.8.-28.8.2018 volný pokoj pro dva včetně autobusové dopravy z Brna? Předem děkuji.

CK Karavan

Dobrý den, momentálně je volný dvoul. pokoj vč. autokarové dopravy z Brna v termínu od 21.8.-28.8.2018, budete-li mít zájem o rezervaci, prosím odpověď co nejdříve.
jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Tereza Kejdová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte v termínu 21.8.-28.8.2018 volný pokoj pro dva? Včetně autobusové dopravy z Brna. Předem děkuji.

CK Karavan

Dobrý den,
momentálně máme volný dvoul. pokoj v termínu od 20.8.-29.8.2018, možnost autokarové dopravy z Brna.
Jsme s pozdravem CK KARAVAN LIBEREC

Tomáš

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je ešte volný pokoj pro 2 osoby termín 24.7 – 31.7. a jestli je možná autobusová doprava tam i zpět. Děkuji za odpověď :-)

CK Karavan

Dobrý den,
Prozatím je ještě volný 1 pokoj v uvedeném termínu a doprava autokarem tam i zpět
je možné též zajistit.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Marie Šafaříková

Dobrý den, mám dotaz, zda je volný pokoj pro 2 osoby v terminu 7.8.-14.8. 2018, vč. dopravy autobusem, zda a jakým způsobem je možné uplatnit příspěvek z FKSP od zaměstnavatele?
Děkuji Marie

CK Karavan

Dobrý den,
v termínu od 7.8.-14.8. je ještě 1 pokoj volný a formou faktury lze uplatnit příspěvek na dovolenou od zaměstnavatele.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Veronika Klevetová

Dobry den, chci se zeptat,zda je volny termin 14.-21.8. pro dvouluzkovy pokoj. Jeste bych se chtela zeptat,zda je tam plnohodnotna klimatizace nebo pouze formou vetraku. Dekuji za odpoved. Klevetova

CK Karavan

Dobrý den,
v termínu od 14.8.-21.8. prozatím máme volný pokoj pro 2 osoby, funkční klimatizace je na pokoji.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Mony Mů Purchartová

Dobrý den, byl by ještě volný dvoulůžkový pokoj v termínu 24.7.-31.7.? Děkuji za odpověď

CK Karavan

Dobrý den ,
prozatím dvoulůžkový pokoj v termínu od 24.7.-31.7.2018 je volný.
Jsme s pozdravem CK KARAVAN

Lenka Loudová

Dobrý den, pokud bych měla zájem o termín od 17.7. Nebo od 24.7., zda je volný pro 2 dospělé a tři děti 2×3 roky, 1×5 let..plus doprava z Prahy..jaká by byla kalkulace a kolik voucheru potrebuji..??Děkuji za odpověď..

CK Karavan

Dobrý den,
prozatím v požadovaném termínu od 17.7. volný 1 dvoul. pokoj s 1 přistýlkou máme. Děti do 4 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma, dítě 5 let je na přistýlce. Cena za přistýlku a dítě činí Kč 2000,– cena dopravy tam a zpět dospělá osoba 2400,– Kč, každé dítě 2000,– Kč.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN

Nela Kubicová

Dobrý den, je volne jeste jedno misto 14.8–21.8 ? … chtěla bych jed s přítelem jenže já to mám koupene a přítel si to chtěl objednat už zadával aj platbu ale napsalo mu to vyprodané .. nebylo by možné to jeste nějak udělat ?.. Děkuji

CK Karavan

Dobrý den,
Vaši žádost řešíme, během dneška bude na Slevomatu přidán voucher, tak si jej můžete zakoupit.
jsme s pozdravem CK KARAVAN

Ondřej Prachař

Ještě jednou dobrý den,
Psal jsem vám cca před 2h dotaz ohledně volného pokoje pro dva.Moje přítelkyně si nakonec voucher koupila od toho známého který to zrušil a tudíž teda ona voucher má a čeká jen na smlouvu, ale ten který ji to prodal do emailu ve kterém měl vypsat všechny osoby které jedou v tento termín uvedl místo jeho jména její ale i moje i přesto že já žádný voucher doposud nemám. Je to důvod proč se mi již nedaří objednat tento termín? Už se mi ani nezobrazuje v nabídce. Děkuji a omlouvám se za komplikace. Prachař

Slevomat.cz

Dobrý den, Ondřeji, prosíme zavolejte nám na 222 745 354, kde se na záležitost společně podíváme. Bohužel takto nejsme schopni určit v čem by mohla být komplikace. Pěkný den

Niki Labská

Dobrý den ještě jednou :)
Mám vořešici, má 10 kg, myslíte, že to by mohla s námi? :) Nemám se s tímto dotazem obrátit případně přímo na pronajímatele?

CK Karavan

Dobrý den,
musíme prověřit u majitele vily, jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Ondřej Prachař

Dobrý den prosím vás. Nedávno mě kamarád, který jede přímo do této destinace v termínu 14.8–21.8.2018 řekl že jsou ještě volná místa pro 2 osoby. Tak jsem se dneska šel podívat a popřípadě objednat, ale při objednávce se ukázalo že je volný již jeden voucher, ale jeden z té skupiny lidí, kteří jedou v tento termín nakonec zájezd zrušil ale voucher má prý objednaný ale nepřišel mu žádný zpětný email jen se mu strhly peníze z účtu. Tak mě napadlo jestli by se to nedalo nějak zpětně vyřešit, že bych to popřípadě nějak od něj koupil, nebo jestli by se to dalo nějak vyřešit přímo s vaší CK. Děkuji za odpověď Prachař

CK Karavan

Dobrý den,
prozatím pokoj pro 2 osoby od 14.8.-21.8. máme volný, můžeme pokoj pro vás zarezervovat,
Ohledně platby kontaktujte, prosím Slevomat.. Děkujeme a jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Niki Labská

Dobrý den,
jsou ve vile povoleni domácí mazlíčci? Děkuji, Labská.

CK Karavan

Dobrý den,
záleží o jaké domácí mazlíčky se jedná, malý psík ano.
CK KARAVAN LIBEREC

Talianova

Dekuji za odpoveď, syn ma 4 roky, jak mám tedy postupovať? Pristylku nepotrebuje bude spať snami. Dekuji za ďalší info

CK Karavan

Dobrý den,
děti bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma.
Jsme s pozdravem
Páclová Hana

Talianova

Dobrý deň, chci se zeptat, chceme jet 2 dospelý a 1 4lete dite když sem za dala ze pôjde dite napísalo mi tam ze u tohto pobytu dite nelze ubytovať. Muzu vedieť proč?

CK Karavan

Dobrý den,
každopádně ve vile jsou všechny pokoje dvoulůžkové s možností 1 přistýlky, proto je možné ubytovat 3 osoby. Dětská cena je však počítána do 12ti let věku dítěte. Proto rezervace bude pro 3 dospělé osoby.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAAN LIBEREC

Kláruš Gvizdová

Dobrý den, máte prosim ještě volný pokoj pro dva v termínu 17.7. – 24.7.? Děkuji

CK Karavan

Dobrý den,
ano , v termínu od 17.7.-24.7. máme ještě volný dvoul. . pokoj. Jsme s pozdravem
CK KARAVAN

Tina

Dobry den chtela bych se zeptat jestli staci koupit 3 x zajezd v terminu 10.7–17.7kdyz jede celkem 5 osob 2 dospeli 1 dite (12,5) a pak pres ck dokoupot 1 dite (4 roky) a 1 dite(3 roky – je zdarma) dekuji za odpoved Novakova

CK Karavan

Dobrý den paní Nováková,
je možné si zakoupit zájezd pro 3 osoby od 10.7.-17.7. a v naší CK doobjednat 2 děti do 4 let bez nároku na lůžko.
Jsme s pozdravem CK KARAVAN

Mullerova

Dobry den,byl by volny pokoj pro 4–2 dospeli a 2 deti do 12 let v terminu 3.7.-10.7.

CK Karavan

Dobrý den paní Mullerová,
máme volný 1 dvoul. s přistýlkou nebo 2 dvoulůžkové pokoje v uvedeném termínu.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN s.r.o. Liberec

Jana Kuchařová

Dobrý den máte ještě 2 volná místečka v termínu 28.8. – 4.9. Děkuji Jana

CK Karavan

Dobrý den, na uvedený termín 2 místa máme ještě volné, na Vaše jméno máme již 2 místa zarezervovaná v našem systému.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Zajíček

Dobrý den, cesta za autobusovou dopravu je doprava i zpátky? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, nebojte se, že by Vás nechala cestovní kancelář v cizině :) Cena je za zpáteční lístek. Pěkný den

Marcela

Dobrý den
Termín 24.7.až 31.7. Autobusem pro 2 osoby h Brna. Je volno ještě?

CK Karavan

Dobrý den,
momentálně máme ještě volný 1 pokoj ve vile Čovič pro 2 osoby v uvedeném termínu.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Jana Macíková

Dobrý den, termín 12.6.-19.6., autobusová doprava z Brna, s večeří pro dvě dospělé?
Děkuji.

CK Karavan

Dobrý den paní Macíková , pobytový zájezd do Chorvatska autokarem od 11.6.-20.6.2018, odjezd z Brna pro 2 osoby je možný. Cena za osobu činí Kč 2990,– + doprava 2400,– + večeře za týden kč 1800,–
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Roland

Dobrý den, máte volno v termínu 3–10.7. autobusem z Prahy s polopenzí a v jednolůžkovém pokoji? Prosím o potvrzení aby jsem mohl zakoupit voucher. Děkuji.

CK Karavan

Dobrý den,
máte u nás rezervaci a jmeno Roland do 14.5.2018, jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Nováková

Dobrý den,
jak dlouho trvá cesta z Prahy? Děkuji

CK Karavan

Dobrý den,
z Prahy je odjezd cca v 15.00 hod. a další den mezi 7.00–8.00 hod. ráno jste na místě v Bašce Vodě. Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Hana

Dobry den, je moznost platby fakturou FKSP prispevek od zamestnavatele na pobyt,dopravu i stravovani? 2 Luzkovy apartman v terminu 26.6– 3.7. Mate tez k dispozici ?dekuji Hana

CK Karavan

Dobrý den,
momentálně v uvedeném termínu máme volno, platba je možná fakturou od zaměstnavate. Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Roland

Dobrý den, kdybych jel sám v termínu 3–10.7. autobusem z Prahy s polopenzí a v jednolůžkovém pokoji v ceně, na kolik by mě vyšel zájezd? Děkuji za odpověď.

CK Karavan

Dobrý den,
za jednol. pokoj se doplácí přípl. Kč 2000,– /akční cena/, polopenze činí Kč 2700,– na osobu a týden, autok. doprava Kč 2400,–, celkem tedy cena za zájezd Kč 11090,–
/ubytování, doprava, polopeneze, příp. za jednol. pokoj/
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Pavlína

Dobrý den, jak je to s povinnou pobytovou taxou? Je uvedena jako součást balíčku i mezi příplatky s tím, že je splatná na místě. Jak to tedy je? Předem děkuji za odpověď.

CK Karavan

Dobrý den Pavlíno,
pobytová taxa se platí na místě. Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Karolina

Dobrý den, má některý apartmán pro 2 oddělené postele? Pokud si doplatíme dopravu (z Prahy) pojede jedno nebo dvoupatrový autobus? Děkuji:-)

CK Karavan

Dobrý den,
je možné zajistit apartmán vybavený 2 oddělenými postelemi. Autokar je pro 50–55 osob, tedy jednopatrový.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Monika Chasakova

Dobry den prosim jaka by byla cena.za syna vek 9 let za dceru 2roky bych tedy neplatila chtela bych zvolit.cestu autobusem.dve dospele osoby a deti 9let a 2roky kolik by syn platil.za ubytovani?Jidlo a dopravu chapu ale.cena za ubytovani?A dcera ma tedy vse zdarma?Dekuji

CK Karavan

Dobrý den paní Chasaková,
dítě do 12ti let má slevu na ubytování 500,– Kč, dítě do 4 let bez nároku na lůžko má ubytování zdarma, platí pouze dopravu, každé dítě do 12ti let platí dopravu Kč 2000,–.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Martina

Dobrý den , chtěla bych se zeptat máte-li volno Termín
Út 26. 6. – Út 3. 7. 2018 ( případně ten další) pro 2 dospělé osoby a dítě 14 let. Ráda bych přikoupila i autobusovou dopravu. Počítám-li dobře celková cena z Jablonce nad Nisou včetně dopravy by byla 17,970,– . Jěště bych se chtěla zeptat holik hodin cesta trvá a je-li možné zarezervovat určitá místa v autobuse. Děkuji Martina

CK Karavan

Dobrý den paní Martino,
momentálne oba dva termíny jsou volné, zajištění autobusové dopravy z Jablonce je možné. Cesta trvá s přestávkami cca 18 hod. Z Jablonce vyjíždíme kolem 14. hod. odpoledne v pondělí a v úterý kolem 7.-8. hod. jsme v Bašce Vodě.
Vypočítaná částka pro 3 osoby, ubytování + doprava je správná.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Jane Novotná

Dobrý den, když bych si chtěla objednat tedy tu vilu pro 4 osoby tak zaplatím tedy 2 vouchery a ta vila je naše? Nebo je to za osobu? Takže ve 4 lidech 16000? Děkuji Novotná

CK Karavan

Dobrý den paní Novotná,
o jaký termín máte zájem, prosím?
děkujeme za informaci. Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Michaela Bambuchová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ještě na polopenzi. Snídaně a večeře jsou přímo ve vile nebo někde poblíž?

CK Karavan

Dobrý den,
stravování je zajištěno v těsné blízkosti vily v příjemné restauraci. jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Michaela Bambuchová

Dobrý den,
máte prosím volno od 19.6. – 26.6. pro 8 osob? Všechno dospělí. Děkuji za odpověď.

CK Karavan

Dobrý den paní Bambuchová,
Momentálně máme volný APT pro 8 osob ve výše uvedeném termínu.
Budete-li požadovat rezervaci, prosím o zaslání zprávu.
Jsme s pozdravem
Páclová Hana

Věra Plívova

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na slevomatu Baška voda když koupime dvakrat je tam sleva děkuji Plívová

CK Karavan

Dobrý den paní Plívová,
ceny uvedené na Slevomatu již zahrnují slevu, cena je tudíž konečná.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN

Jirka

Dobrý den, chci se zeptat, jestli můžu zaplatit dva vouchery s dopravou a polopenzí v plné výši tady na slevomatu, nebo se doprava a strava platí zvlášť.
Dále jsem se chtěl zeptat, zda by byla možnost objednat si plnou penzi.
Děkuji, Secký

CK Karavan

Dobrý den pane Secký,
sdělujeme, že doprava a polopenze se platí vzlášť v naší cestovní kanceláři.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Radek Nevrla

Dobrý den, máte v termínu 24.7–31.7 volné místo pro 6 lidí. Děkuji

CK Karavan

Dobrý den pane Nevrla,
momentálně máme volno ve vile v termínu od 24.7.-31.7.2018 pro 6 osob, tedy 3 dvoul. pokoje.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN LIBEREC

Dagmar

Dobrý den, byla by možnost autobusové dopravy i z Plzně. Děkuji

CK Karavan

Dobrý den paní Dagmar,
autobusová doprava je možná, nástupní místa jsou Liberec, Jablonec n. N., Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav Praha a další po trase směr Brno.
Jsme s pozdravem
CK KARAVAN

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru