Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Permanentky i jednotlivé masáže vč. relaxu s rybkami Garra Rufa v Thajském ráji

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha - Staré Město  (mapa) 1 283 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Valérie

Dobrý den chtěla bych se zeptat mužů platít zaměstnaneckých benefit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Valérie, veškeré informace ohledně plateb najdete zde: https://www.slevomat.cz/blog/pomoc-s-nakupem/prispevek/263-zpusoby-platby . Pěkný den, Tibor

Jana

Dobrý den, ráda bych si pořídila voucher, ale nevím, kdy bych si mohla masáž zamluvit. Podle online formuláře bych to zjistila až po zadání kódu z voucheru. Lze se objednat ještě na ten samý den?
Děkuji za odpověď.

Thajský ráj

Dobrý den,
pokud ještě nemáte zakoupený voucher a máte dotaz na volné termíny, můžete kontaktovat jakoukoliv naší pobočku, nebo naší technickou podporu na email
podpora@thajsky-raj.cz nebo tel: +420 778 082 2­25 Krásný den :)

Simona

Dobry den,

dnes 17.4. mate v nabídce 5× 60 minut masáží. Tuto permanentku musí člověk vyčerpat do 31.5. t.j. za necelý měsíc všechny masáže??

Thajský ráj

Dobrý den, Vámi zmiňovaná akce nám běží již od polovičky března a brzy tato nabídka skončí. Vouchery zakoupené v této akci mají skutečně platnost do 31.5.2018. Pro­bíhající akce uzpůsobujeme naší klientele, kdy opravdu někomu nedělá problém využít pět vstupů například do 3 týdnů a chodí na masáže takto často :-) Pokud však klienti využívají například jednu návštěvu měsíčně, tak si v tuto chvíli kupují jednotlivé vstupy. Pokud by Vás cokoliv jiného zajímalo a chtěla byste poradit s Vaším výběrem při nákupu, neváhejte nás kontaktovat :-) Podpora Thajského ráje +420 778 082 225, podpora@thajsky-raj.cz

Eva

Dobrý den, voucher 60 minut relaxační olejové masáže + 30 minut s rybkami Garra Rufa je určen pro jednu osobu nebo pro dva?
 Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den Evo,
voucher 60 minut relaxační olejové masáže + 30 minut s rybkami Garra Rufa je určen pro jednu osobu :) Krásný den

Jasmína

Smí na masáže a rybky i děti? Je to možné v tomto podniku?

Thajský ráj

Dobrý den, co se týče procedury Garra rufa je vhodná i pro děti, bude to pro ně krásný nový zážitek, věk není nijak omezený. Důležitá je výška a ta by měla být minimálně 110 cm, aby mu dosáhli chodidla do vody. Masáž doporučujeme relaxační olejovou. Určitě se zmiňte o dítku při rezervaci. Hezký den :)

Nastya

Dobry den, mela bych zajem o 60 minutovou masaz chodidel. Je to mozne? Za tento kupon 299 ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Nastyo, tento voucher zahrnuje, Thajskou masáž nohou, zad a šíje – 60 minut, relaxaci s rybičkami Garra Rufa – 30 minut, masáž a relaxační proceduru Garra Rufa využijete najednou. Pro individuální proceduru kontaktujte přímo obchodníka https://www.thajsky-raj.cz/www/. Pěkný den, Tibor

Michaela

Dobrý den masaže zada šíje nohy + rybičky za 299kč jde uplatnit i na Vaclavaku,A jestli ano dá se rybičky vyměnit za masaž rukou?

Thajský ráj

Dobrý den Míšo, ve variantě za 299,–Kč je omezení pouze na pobočku v Mostecké ulici (viz detail slevy). V této variantě je 60 minutová masáž nohou, zad a šíje + rybičky Garra Rufa. Pokud rybičky Garra Rufa nebudete chtít využívat, nevadí. Zaměnitelné však za žádnou masáž nejsou. Děkujeme za dotaz a přejeme krásný den.

Jaroslava Plchová

Dobrý den. Prosím o informaci, zda vstup do Vašich prostor je bezbarierový. Jsem vozíčkářka. Děkuji za odpověd.

Thajský ráj

Dobrý den Jaroslavo, pro masáže celkového těla prosím využijte pobočku Staroměstské nám ,popřípadě Mostecká kde jsme schopni zajistit bezbarierový vstup na veškeré služby, na ostatních provozech jsme schopni zajistit pouze masáž v křesle děkujeme

Mo

For 3×60 massage of your choice with price 1299 CZK , can it be royal herbal ?

Thajský ráj

Hello,
This choice is a 3 × 60 minute massage of your choice from classic Thai massage, relaxing oil massage, back and neck massage and foot massage. Unfortunately, the royal herb in the selection is not.

Klára

Dobrý den, kdybych zakoupila 3 poukazy na 60 min olejové masáže + 30 min s rybkami, bylo by mozne vyuzit vsechny tri poukazy ve stejnou dobu? Prijeli bychom rotiz ve trech, tak at nekdo neceka. Dekuji za odpoved.

Thajský ráj

Dobrý den Klárko, vždy záleží na kapacitách dané pobočky, na našem rezervačním systému se zarezervujete společně, při výběru osob klinknete na osoby 3. Pokud Vám rezervační systém nenabídne 3 osoby, kontaktujte prosím naši podporu na email podpora@thajsky-raj.cz nebo tel +420 778 082 2­25 ráda Vám s rezervací pomůže. Krásný den

Sabina Sedláčková

Dobry den lze zakoupit za benefity? Dekuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Sabino, benefity si můžete tady na Slevomatu proměnit na kredity v sekci „Cafeteria“ a pak stačí jen vybrat, na jakou kategorii nabídek je chcete použít ;) Hezký den, Klára

Simona Cajhamová

Dobrý den, když si objednám masáž 60minut plus rybky v ceně, a rybky nevyužiji, je možné aby můj doprovod využil rybky místo mě? Dekuji

Thajský ráj

Dobrý den Simono,
ano Váš doprovod může využít rybičky místo Vás :) Krásný den

Gaby

Dobrý den, mám poukaz na relaxační olejovou masáž na 60 minut. Pokud si správně pamatuji, tak je to masáž celého těla. Je možné udělat jenom masáž obličeje- záda a šíje, tzv. bez masáže nohou?

Thajský ráj

Dobrý den,
až se budete rezervovat na našem online rezervačním systému. Na konci rezervace je sumarizace a kolonka dotaz. Do kolonky dotaz napište, že by jste chtěla jen masáž obličeje- záda a šíje.Krásný den :)

Lída Pávová

dobrý den,včera večer jsem koupila dva vouchery na 60 minut thajské masáže nohou, zad a šíje + 30 minut s rybkami Garra Rufa a když jsem se chtěla objednat tak mi vyskočilo,že máte volné termíny až od dubna,mám to pro přítele k narozeninám,jsme až z Východních čech a v Praze budeme teď v pátek a v sobotu 16.-17.3.,nenašel by se tam opravdu volný termín nebo ho vyměnit za klasickou thajskou masáž,která by šla uplatnit v jiné provozovně v tyto dva dny?děkuji s pozdravem Pávová

Thajský ráj

Dobrý den Lído,
pokud již v rezervačním systému není volná kapacita, tak je mi líto. Bohužel tato masáž nelze vyměnit, zkuste si zavolat na pobočku Mostecká, jestli se jim neuvolnilo na Váš požadovaný termín místo.
Doporučujeme objednávat se ideálně 14 dní dopředu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru