Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Relaxace pro páry v Thajském ráji: masáž, Garra Rufa a osvěžující nápoj

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha  (mapa) 569 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martin Šimáček

Dobrý den, chci se optat, jaké partie zad jsou v sedě masírovány? Asi to nebude úplně komplexní masáž zad, když se provádí v sedě. Mám problémy s bederní páteří a rád bych vzal s sebou i partnerku. Určitě to je jedinečný zážitek. Jen se obávám, že asi nenaplní má očekávání ohledně masáže zad. Díky a hezký den

ANdrea

Dobrý den, právě jsem volala na Vaši pobočku na Staroměstském náměstí. Paní, která telefon zvedla, mi nedokázala říct, zda máte 2.4. volný termín, prý to tam nevidí. Poté mě odkázala ať si zavolám na pobočku Ke Karlovu. Dokážete mi prosím říct, zda máte ještě volný termín 2.4. na 90min pro párovou masáž na pobočce Starom. náměstí? Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den,
velice se omlouvám za vzniklé potíže, přes rezervační systém na termín 2.4 je bohužel kapacita již plná.
Pokud by jste někdy do budoucna chtěla zjistit volný termíny a ještě neměla zakoupený voucher. Kontaktujte prosím naši podporu na email podpora@thajsky-raj.cz nebo tel +420 778 082 2­25. Děkuji

Sabina Sedláčková

Dobry den lze zakoupit za benefity?Dekuji za info

Slevomat.cz

Dobrý den, Sabino, benefity si můžete tady na Slevomatu proměnit na kredity v sekci „Cafeteria“ a pak stačí jen vybrat, na co je chcete použít ;) Hezký den, Klára

Jiří

Dobrý den.je možné platit flexipassi?

Slevomat.cz

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Flexipassem u nás bohužel platit nelze. :( Přehled námi přijímaných benefitů a další informace najdete v naší online Cafeterii: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den, Tereza.

Jindřiška Rezková

Dobrý večer,jak je to s víkendem je otevřeno?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jindřiško, ano, všechny Thajské ráje mají otevřeno každý den. :-) Krásný den, Míša

Pavel

Dobrý den jaký by byl administrativní doplatek u 90min. párová thajská masáž + 2× 10 min. Garra Rufa ? Děkuji

Thajský ráj

Dobrý den,
máte na mysli doplatek při výměně thajské masáže na relaxační olejovou? Doplatek činí 100,–Kč/osoba a to z důvodu rozdílné ceny masáží thajské a relaxační olejové :) Krásný den

Míša

Dobrý den,

je možné si zvolit olejovou nebo klasickou thajskou masáž?

Thajský ráj

Dobrý den Míšo,
tyto varianty jsou na thajské masáže, pokud by jste chtěla masáž olejovou, tak lze za administrativní doplatek a to z důvodu rozdílné ceny masáží thajské a relaxační olejové :) Krásný den

Marina Pivoňková

Dobrý den , mám dotaz , jak probíhá masáž v křesle nebo na lehátku . Děkuji za odpověď ,Marina

Thajský ráj

Dobrý den Marino,
thajská masáž nohou, zad a šíje probíhá v pohodlném masážním křesle, zpravidla vsedě. Křeslo je však uzpůsobeno i k ležení. Začíná se masáží nohou, při níž se používá především akupresura. Masérky obvykle používají speciální dřevěný nástroj, různé krémy a olejíčky. Pozornost je věnována i lýtkovým svalům, nártům a všech prstů. Následuje masáž zad a šíje, kdy masérka působí různými tlaky a hmaty na akupresurní body. Péči dostane hlava, krk, ramena, šíje a horní část zad.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru