Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dámský střih s foukanou, barvením nebo melírem pro všechny délky vlasů

4,8 / 5 Ami studio Praha - Žižkov  (mapa) 70 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Petra

Dobry den,kupovala jsem si tuto sluzbu,platba uz probehla (pred 3dny),ale me stale neprisel zadny voucher. Dekuji,Bernatova

Slevomat.cz

Dobrý den, petro, voucher se pravděpodobně zatoulal do Spamu, poslala jsem Vám jej znovu. A dám Vám malý tip- veškeré zakoupené vouchery najdete na Vašem slevomatím profilu ;) Hezký den, Klára

xxx

Dobrý den,
jaký by byl doplatek za zesvětlení vlasů?

Ami studio

Dobrý den! Zesvětlení vlasů podle ceníku uvedené na stránkách, v nabídku to ne vchází ani z do plátkem! Děkuji.

Peťa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by šel tento poukaz využít, i kdybych chtěla např. ombre? Děkuji.

Ami studio

Dobrý den! Jde to, ale počítejte pouze na zesvětlení, pokud barva +ombre , tak se doplácí. Děkuji!

Lenka

Dobrý den,
je místo barvy možný přeliv?
Děkuji

Ami studio

Dobrý den! Samozřejmě, hlásit při objednání. Děkuji.

Maryana Petrun

Dobrý den chci se zeptat jaku značku barvy používáte.Dekuji

Ami studio

Dobrý den! Italský cotril!

Michaela

Dobrý den,mám na vlasech ombré,ráda bych ho oživila a dobarvila tmavší část u hlavy..jaká by byla přibližná cena s doplatkem?mám vlasy po lopatky.Děkuji Hasmuková

Ami studio

Dobrý den! Doplatek 350-,…děkuji!

xxx

Dobrý den, mám asi 10 cm od hlavy vlasy tmavší a zbytek světlejší. ráda bych celou hlavu zesvětlila a nabarvila. Vztahuje se cena i na tohle? děkuji

Ami studio

Dobrý den! V akce máte poskytnutou pouze jednu službu, pokud se přejete zesvětlení a barvit, je to z do plátkem podle ceníku služeb. Děkuji!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru