Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Až kilo kuřecích řízečků s přílohou: hostina pro jednoho, dva i celou partu

4,0 / 5 Restaurace U Lízala Plzeň  (mapa) 58 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Martina Homolková

Dobrý den, nemáte prosím nejake foto dětského hřiště? Děkuji.

Restaurace U Lízala

Dobrý den, omlouvám se , ale hřiště je v provozu až na zahrádce

Zdeňka

Když si stůl objednám o dva dny dříve, tak můžu přijít i dříve? Třeba na 12. hodinu?

Restaurace U Lízala

Dobrý den, akce je po 14 hodině ž toho důvodu že ve 12 hodin podáváme obědy a díky tomu se vám může stát že budete dlouho čekat. Pokud vám čekání nevadí můžete přijít dříve.

Jiří Křen

Už jsem to našel,ale až po rozkliknutí dané nabídky,ok děkuji.

Restaurace U Lízala

Dobrý den, kdykoliv po 14 hodině můžete přijít :-)

Jiří Křen

Dobrý den,nikde nevidím čas,kdy je možno jídlo konzumovat ze Slevomatu,protože většinou to bývá např.po 16h,atd,děkuji?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, s voucherem si na řízcích pochutnáte od 14:00 hod. Krásný den, Jana

Markéta Brunerová

Dobrý den,
jsem trochu zmatená. Dříve jsem k Lízalovi chodívala, pak se restaurace přejmenovala na U Kocoura, pak snad byla zavřená. Teď je tedy zpět restaurace U Lízala a je znovu na stálo otevřeno? Vyměnil se majitel a kuchaři nebo vše zůstalo stejné?
Děkuji za odpověď, Markéta B.

RESTAURACE U Lízala

Dobrý den, teď je zase původní název, novým personálem a vedením. Snažíme se znovu udělat Lízalovi dobré jméno a ne jako předchozí majitele, kteří to měli pojmenované u Kocoura

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru