Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zkušební lekce kresby a malby v uměleckém ateliéru

4,4 / 5 Výtvarný Ateliér Montmartre Praha - Žižkov  (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Robert

Chtěl bych se zeptat.V roce 1958 v Moravské Třebové jsem chodil do 8.třídy a učil nás v kreslení učitel akademický malíř Strážnický.Velice mě naučil kreslení.Chodili jsme do přírody a kreslili jsme krajinu.Velice mě to zaujalo takže mě to drží dodnes.Ale není to pravé ořechové.Byl tento akademický malíř Strážnický Váš předek.

Výtvarný Ateliér Montmartre

Dobrý den, velmi zajímavý dotaz :0) Pokud máte na mysli krajináře Františka Strážnického, nejsem si vědoma žádné rodinné spojitosti. Nicméně pokud Vás kresba a malba drží dodnes, jistě Vás pan Strážnický správně motivoval. Já osobně krajinomalbu neučím, přenechávám ji zkušenějším krajinářům a malířům. Pokud byste si rád připomenul některé techniky, popřípadě zašel mezi lidi, kteří se tomu také věnují, doporučila bych navštívit některý z našich víkendových workshopů: http://www.ateliermontmartre.cz/kurzy/vikendove-workshopy/impresioniste-olejem

Strážnická :0))

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru