Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kurz inline bruslení pro děti i dospělé v Praze, Brně a Plzni

4,7 / 5 JsmeInline.cz Praha  (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Alča

Dobry den,
mohli byst mi rict, kolik stoji pujceni brusli a chranicu? Nikde na vasich strankch jsem tuto informaci nenasla.
 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Alčo, cenu za půjčovné zjistíte na telefonním čísle.: 731 239 237. Krásný den, Janča

Kamila

Dobrý den, prosím jaké bývá věkové složení kurzu pro dospělé v Brně?

JsmeInline.cz

Dobrý den
Věkové složení skupiny je každý rok trochu odlišné, ale do kurzů chodí jak studentky, tak akční páni důchodového věku :)

Michala Šimková

Dobrý den Mám malý dotaz, potřebovala bych vědět, že v případě když koupím voucher na určitou lokalitu a ten se nezaplní vrací se peníze, protože jinam chodit nemůžeme z důvodu jiných kroužků. Děkuji za odpověď

JsmeInline.cz

Dobrý den,
peníze samozřejmě vracíme, pokud se kroužek nenaplní. S pozdravem, Karolína.

Tatiana Budzakova

Dobry den chtela bych se zeptat,kurz je raz tydenne nebo jak?? chtela bych prihlasit syna, ale vedel by chodit kazdy druhy tyden, nebo da se aj cez vikend?? dekuji Tatiana

JsmeInline.cz

Dobrý den, Tatiano
Kurzy jsou vždy 1× týdně, méně časté tréninky nejsou pro výuku tak efektivní, proto držíme tento model.

Hezký den :)

Ludmila

Dobrý den, je kurz i pro starší dospělé? Je nějaký věkový limit?☺️

JsmeInline.cz

Dobrý den,
určitě nejsme omezeni věkovým limitem. Naopak vřele vítáme starší dospělé, kteří se nám každý rok na kurz hlásí. Budeme se těšit. Hezký den, Kája.

Ivana Kratochvílová

Do jakého věku lze, prosím, kurz pro děti Plzeň zakoupit? Ráda bych přihlásila syna 5 let a dceru 13 let.

JsmeInline.cz

Dobrý den :)

Věk Vašeho syna je pro zařazení do výuky naprosto ideální. Dcera už by se měla zařadit do kurzu pro dospělé bruslaře, v dětském kurzu je hodně výukových her a vzhledem k jejímu věku jí bude vyhovovat spíše přístup dospělejšího charakteru.
Hezký den, Pája

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru