Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Doporučte tetu pro děti z Klokánků a získejte wellness pobyt v hodnotě 4 000 Kč

Fond ohrožených dětí Praha - Nové Město  (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
iva volná

dd,jaké je platové ohodnocení tety?vš pedagogické vzdělání a praxe.děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivo, s tímto dotazem se obracejte přímo na Fond ohrožených dětí na e-mailu hanka.kupkova@fod.cz nebo telefonu 224 236 655. Pěkný den, Tibor

pdkovar podkovarova

Doplňte prosím k Janovícím „nad Uhlavou“. Dost mě to zmátlo, jelikož jsem se chtěla přihlásit u nás, v Janovicích

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za podnět, který jsem předal kolegům. Ti informaci prověří a provedou případnou nápravu :) Krásný den, Tibor

Martina Popelářová

Dobrý den,omlouvám se ,ale o tuto práci bych měla opravdový zájem.Vím,že nemám dostatečné vzdělání.Ráda bych se o této pozici dozvěděla více informací.Hezký den,Martina Popelářová.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, to je skvěle, že se zajímáte o tuto práci :) Doporučuji kontaktovat přímo Fond ohrožených dětí a to na těchto kontaktech www.fod.cz, hanka.kupkova@fod.cz, +420 224 236 655, Krásný den, Tibor

Martina Popelářová

Dobrý den,děkuji za odpověd.Zjistila jsem,že mám pouze 150 hodin.Tato oblast,s dětmi mně velmi zajímá,i když nemám doplněný kurz.Chtěla bych se zeptat,jestli by nebyla šance si toto vzdělání u vás doplnit a co proto bych měla udělat.Pocházím z Prahy.S pozdravem ,Martina Popelářová.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Martino.

Mohla bych Vás požádat, zda byste se mohla obrátit na paní Zdeňku Tesařovou z FOD? Ta je přímo kompetentní k zodpovídání takových dotazů. E-mail je: zdenka.tesarova@fod.cz

Moc děkuji a přeji krásný den.
Za tým KlokArt, Tereza

Martina Popelářová

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli hlídací teta má mít nějaké zpecifické vzdělání.Mám kurz pracovníka v sociálních službách,bez maturity s dětmi.2 roky hlídání dětí jako hlídací teta,různých věkových kategorii.A mám i praxi ve FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ.-jako teta volnočasových aktivit.

Fond ohrožených dětí

Dobrý den Martino,
zaměstnanec na pracovní pozici teta v zařízení Klokánek (týdenní i denní):
Upřednostňujeme středoškolské vzdělání – např. výuční list je dostačující.
Zákon umožňuje výkon této práce i bez odborného vzdělání s tím, že zaměstnanec pracuje pod odborným dohledem a v době do 2 let si musí vzdělání doplnit.
Na toto doplnění postačuje absolvování Kurzu pro pracovníky v sociálních službách v délce min. 200 hodin. V případě, kdy zaměstnanec již Kurz má a to v menším rozsahu (běžně bývají Kurzy v rozsahu 150 – 164 či 180 hodin), v uvedeném čase 2 let si musí tento Kurz doplnit dalšími hodinami vzdělávání. Toto doplnění stávajícího Kurzu nebo absolvování celého Kurzu 200 hodin organizuje přímo Fond ohrožených dětí ve spolupráci se vzdělávací institucí.
S pozdravem, Zdeňka Tesařová, FOD

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru