Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Velikonoce v okouzlující Telči: třídenní pobyt s čtyřchodovou večeří

4,5 / 5 Hotel Antoň Telč Telč (mapa) 22 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavlína

Dobrý den chci se zeptat jestli máte ještě volno na ten velikonoční pobyt pro dvě osoby a dítě necelé dva roky?Děkuji Paulusová.

Hotel Antoň Telč

Dobrý den,
počet voucherů odpovídá počtu volných pokojů. To znamená, že pokud je ještě volný voucher, je volný i pokoj :-). Postýlku pro dítě Vám na pokoj dáme zdarma. Pro Vaše pohodlí bych ale doporučil pokoj Superior, v podkrovním pokoji je to s postýlkou již poněkud stísněnější.
S pozdravem a přáním pěkného dne

Zdeněk Antoň.

Monika

Dobry den, budete nabizet i voucher na termin mimo velikonoce? Napr.v kvetnu? De­kuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, jestli se nabídky budou opakovat, Vám bohužel slíbit nedokážeme, můžete si ale zapnout upozornění na partnera a pokud se nějaká objeví, neunikne Vám ;) Hezký den, Klára

Hotel Antoň Telč

Dobrý den,
zatím o jiné akci na jaře a v létě neuvažujeme, pouze ta na Velikonoce. Omlouvám se, že Vám nemohu lépe vyhovět.
Zdeněk Antoň.

Kristýna

Lákate na velikonoční pobyt a pak to je možný pouze na 3 dny ct,pa,so.

Hotel Antoň Telč

Dobrý den,
ano, bohužel je to tak, ale prezentujeme to, jak to je. Žádné skryté významy. A to je, myslím, fér. Je mi líto, že Vám termín nevyhovuje. Velký pátek (kdy je volno) je, jak myslím, součástí Velikonoc a i na sváteční čtyřchodovou večeři na tento velmi významný křesťanský svátek budeme servírovat velikonoční speciality stejně, jako v minulém roce.
Sobotní a nedělní termín je již dlouho obsazený za standardní cenu a tento méně atraktivní termín (to uznávám) doprodáváme s nabídkou pěkné slevy. Určitě Vás nechceme k ničemu nutit, pakliže Vám termín nevyhovuje, tak se Vám omlouvám.

Přeji Vám vše dobré a děkujeme, že jste se na naši nabídku podívala.

S pozdravem

Zdeněk Antoň.

Kristýna Marešová

Hotel:v pořádku, já to chápu. Jen velikonočním pobytem, když jsou volné 4 dny, bych chápala celé velikonoce, ne jen do soboty. Ale to jen že to člověka naláká, když čte ten nadpis. Jinak samozřejmě i pátek se uz ted muze brat svátečne. Hezký den

Vladimír Davídek

Dobrý den, měl bych zájem o zakoupení voucheru na Velikonoční pobyt v pokoji superior, ale nehodí se mi termín 29.-31.3. Vyhovovalo by mi 30.3.-1.4. vzhledem k dojezdové vzdálenosti. Je možné to řešit takto individuálně? Předem děkuji za odpověď.

Hotel Antoň Telč

Dobrý den, vážený pane Davídku,
velice rádi bychom Vám vyšli individuálně vstříc, bohužel to nebude možné, protože máme od soboty 31.3. zcela zaplněný hotel a proto máme tento pobyt takto termínovaný od čtvrtka do soboty. Moc mne to mrzí, opravdu není volný ani jeden pokoj, abychom Vám mohli voucher posunout byť jen o jeden den.

Omlouvám se a věřím, že najdete možnost přijet již ve čtvrtek, budeme moc rádi :-).

Zdeněk Antoň.

Zdenka Chasová

Jak může být vyprodáno když se nic neprodalo?

Hotel Antoň Telč

Dobrý den,
ihned to prověřím, nechápu, jak je to možné, že tam jsou nulové počty voucherů… Chyba není u nás, ale ihned to zařídíme.

Děkuji.

Zdeněk Antoň.

Hotel Antoň Telč

Tak už jeto v pořádku, můžete směle nakupovat a my se na Vás moc těšíme :-).

Zdeněk Antoň.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru