Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Na tohle máte chuť: tatarák z australského býčka a nekončící hromada topinek

4,7 / 5 Bistro ČíHej Kladno  (mapa) 48 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Dana Šafro

Dobrý den,obracím se na Vás s dotazem,ráda bych voucher darovala k narozkám které jsou koncem května,kdyby se nestihlo během června uplatnit,bylo by možné prodloužení?Mají malé dítě a člověk neví.Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, prodloužení voucheru možné není. Zkuste se proto raději poptat přímo v podniku na e-mailu bistrocihej@seznam.cz nebo telefonním čísle 603 830 488. Pěkný den, Tibor

Petra Kubelková

Dobrý den.
V pondělí 26.3. jsem si objednala tento tatarák 200g za 199,–. Peníze jsem ihned uhradila kartou. Včera mi byly peníze strženy. Ale na emailu stále nemám žádný voucher k vytisknutí :( Je možné mi ho zaslat? Děkuji Kubelková Petra, Kladno

Bistro ČíHej

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, ale u počítače jsem 1× za den. Věnuji se převážně provozu Bistra. K vašemu dotazu: vaším partnerem pro vystavení voucheru, příjemce platby atd. je SLEVOMAT. Jemu provádíte úhradu, on vám zasílá voucher a v našich silách toto není možné jakkoliv ovlivnit. Musíte se obrátit na něj. Nám jsou peníze poukázány na účet po té, až uplatníte voucher na naší provozovně, tzn., že se k nám dostavíte, zadám správné číslo voucheru. Pak je již vše na nás, abychom vám poskytli služby, které jste si zaplatila a byla s nimi pokud možno spokojena v plné míře, což se nám snad pevně věřím zatím daří. S pozdravem ved. Lumír Křapa 603 830 488

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru