Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jaro či léto v chatě v Beskydech až pro 10 osob se zapůjčením kol i grilem

5,0 / 5 Chata Pod loučkou Beskydy (mapa) 3 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Iveta

Omlovám se myslela jsem 7 dospělých a 5 dětí tj. 12 osob

Chata Pod loučkou

dobrý den,

není volný, od následujícího víkendu už ano.

pozdravuji,

bartnicki

Iveta

Dobrý den,
máte volný termín na víkend 3.-5.8. 2018. Pokud ano, je možno ubytování 7dospělých a 3 děti (v textu je sice deset osob, ale zároveň, je uvedena kapacita 10 lůžek + 2 přistýlky.) Děkuji.

marie spacilova

je moznost zakoupeni benefitem od zamestnavatele ja i moje rodina dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Spáčilo, ano, nabídky z kategorie Cestování lze platit benefity. Více o nich naleznete zde: https://www.slevomat.cz/cafeteria. Krásný den, Míša :-)

Tomáš Dolný

Dobrý den,
je možné se ubytovat se psem? Tuto infomaci nemůžu nikde najít.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši, omlouváme se za pozdější reakci. Se psem se můžete ubytovat a je to dokonce v současné době bez příplatku. Jediná podmínka je, aby se jednalo o vychovaného psa, který nebude demolovat zařízení :) Doufám, že tímto na nabídku nezanevřete, v chatě jsou velmi milí a ochotní a budou se na Vás případně těšit. Pěkný den, Tibor

Katka Faltýnková

Dobrý den,
nechci se ani tak zeptat, jako spíš upozornit, že uváděná sleva je zavádějící – plná cena v sezoně 19900,– uváděná na stránkách chaty je za 7 nocí, cena se slevou jen za 6 nocí…

Slevomat.cz

Dobrý den, Katko, děkujeme za upozornění. Informaci jsem předal kolegům, kteří sjednávají nápravu. Za všímavost Vám na účtu přistála drobná pozornost. Pěkný den, Tibor

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru