Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dejte sbohem kilům navíc: neinvazivní liposukce břicha pro ženy

4,6 / 5 Fyzioterapie a kosmetické služby Martina Vernerová Plzeň  (mapa) 41 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina

Dobrý den, píšete, že jsou vhodné tři aplikace. Když koupím jednu přes Slevomat a další pak následně dle efektu u Vás, budou taky se slevou nebo za plnou cenu? Děkuji za odpověď. Martina

Fyzioterapie a kosmetické služby Martina Vernerová

Dobrý den,
zakupte jednu a pak se domluvíme osobně.
S pozdravem M.Vernerová

Elina Wondamsko

Dobrý den.
Chtěla bych zeptat, je nějaká garance toho, že bude výsledek?
S podekovanim

Fyzioterapie a kosmetické služby Martina Vernerová

Dobrý den,
výsledek bude v připadě dodržení následných instrukcí
 MV

Martina Oborníková

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je stále aktuální sleva na neinvazivní lipo.břicha.
Vaše ambulance je pouze v Plzni-jsem z Hradce Králové.
Děkuji za odpověď,Oborníková

Fyzioterapie a kosmetické služby Martina Vernerová

Dobrý den,

ano pouze v Plzni.
M.Vernerová

Štěpánka Janoušková

Reaguji na Vaši nabídku na slevomatu,měla bych zájem,ale chci se zeptat zdali je pro mne tento zásah vhodný.Je mi 72 let,začínám se zpravovat a to nejvíce na břiše u podbříšku,takový stařecký "převis,který mi jde značně na nervy,protože jsem měla ještě minulý rok celkem pevné břicho.Měla jsem úraz na nohou z lyží a tím i méně pohybu po úrazu.8.4.odjíždím do lázní na pohybové ústrojí a chtěla bych vypadat přijatelně,nejen k vůli lázním,ale i pro dobrý pocit celkově.Jestli bych to zvládla do odjezdu do lázní,nečinilo by mi to nějaké problémy,a píšete,že 1 procedura trvá 40 min.stojí 499Kč.Když je třeba další druhá a třetí platí se také každá 499Kč.Nebo za celý zásah se platí 499Kč.Volala jsem Vám,ale nikdo to nebral.Bude li to možné,napište,kdy mám zavolat.Děkuji za odpověď Janoušková

stepankajanouskova@seznam.cz

Doplnila jsem mail

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru