Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Až 100 fotografií vyvolaných v rozměru, který si vyberete

4,7 / 5 Lagoon Foto a.s. (5 poboček) Vsetín  (mapa) 1 791 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Vlček

Dobrý den, vždy jsem měl za to, že vyvolání fotek se dělá z negativu, popřípadě se vyvolává film. Je možné využít voucher na vyvolání fotek z filmu? Díky

Lagoon Foto

Dobrý den, je mi líto, ale nelze. Tato nabídka je pro 100 ks fotografií zaslaných elektronicky do fotosběrny. Z negativu také zpracováváme fotografie, je nutné negativ k nám přinést na některou z našich prodejen nebo k nám nějak doručit, ale na fotografie z negativu nelze voucher využít. R. Beranová

LS

Dobrý den, na jaký papír se prosím fotogalerie tisknou? Děkuji.

Lagoon Foto

Dobrý den, fotografie rozměru 9×13, 10×105 a 13×18 se tisknou mokrou cestou na fotopapír FUJI Archive Crystale, gramáž 220 g/m2. Perletě rozměru 30×40 a 30×45 se tisknou na perleťový papír gramáž 250 g/m2. R. Beranová

Jana Kubíková

Dobrý den,vysi postovneho jsem nasla,nemůžu najít info o ceně manipulačního poplatku…a je účtován na každý poukaz zvlášť? děkuji. ..

Lagoon Foto

Dobrý dem, manipulační poplatek je ve výši 39 Kč a je účtován jen 1× k zakázce, je možné nahrát do zakázky více fotografií ke zpracování a uplatnit až 3 vouchery. R. Beranová

Jarmila Stiasna

Dobry den-prosim-do kdy bude mozne voucher na vyvolani fotografii zakoupit??
 Dekuji

Lagoon Foto

Dobrý den, tento termín není stanoven, ale doporučuji zakoupit voucher co nejdříve, příjemný den, Beranová

Brigita Badova

Dobrý den. Mohu si nakombinovatve­likosti do celkového počtu 100 ks? Dekuji

Lagoon Foto

Dobrý den, ano, lze kombinovat rozměry 9×13 a 10×15, rozměry fotografií si zvolíte v objednávce v kroku 2. R. Beranová

Lucia Síčová

Dobrý den, nelze mi nahrát zip soubor, v půlce nahrávání oznámí chyba servru. Poradíte mi prosím co s tím? Děkuji.

Lagoon Foto

Dobrý den, zeřjmě máte pomalé internetové připojení, zip do velikosti 1 GB se musí nahrát max. do 5. minut. Zkuste data nahrát přímo ze složky. V případě problémů mě prosím kontaktujte na meilu beranova@lagoonfoto.cz nebo telefonicky 603150915, R. Beranová

Gabriela

Dobrý deň, dokedy je možné uplatniť voucher prosím? Neviem to nikde nájsť .. Vopred ďakujem!

Lagoon Foto

Dobrý den, platnost voucheru je na Vašem voucheru uvedena, máme více akcí s různými termíny, R.Beranová

Kristýna

Dobrý den, lze vyvolat fotografie bez automatické korekce? Popř. kam tuto informaci uvést? Děkuji.

Lagoon Foto

Dobrý den, jakékoliv požadavky na zpracování prosím uveďte do poznámky k objednávce, v objednávkovém formuláři je kolonka „poznámka“, Data lze vytisknout bez automatické korekce. R. Beranová

Dagmar Jeřábková

Dobrý den,
chci se zeptat, pokud si koupím dva vouchery, budu platit dva manipulační poplatky nebo jen jeden?
Děkuji za odpověď.

Lagoon Foto

Dobrý den, pokud zadáte jen jednu objednávku, budete platit 1× manipulační poplatek, do jedné objednávky lze vložit až 3 vouchery. R. Beranová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru