Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dokažte si, že na to máte: Základní parašutistický výcvik s jedním seskokem

4,9 / 5 Letecká společnost dobrodruhů Jihlava  (mapa) 35 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Radim

Dobrý den,
Je možno si tento zážitek zarezervovat na víkend? Jen abych se nemusel omlouvat ve škole, kde to nejspíš neprojde.

Letecká společnost dobrodruhů

Dobrý den,
začátek kurzu je vždy v pátek v 10:00 hodin.
Je možné využít i prázdninové termíny, které budeme průběžně dopisovat do kalendáře termínů na našich stránkách.

Veronika

Dobrý den,
našla jsem na slevomatu dvě Vaše nabídky – tuto na základní parašutistický výcvik a další na let s tandemem s videozáznamem. Nějak mi nejde do hlavy, proč je samotný výcvik o téměř 2 tisíce levnější? Předpokládala jsem, že naopak výcvik + seskok je dražší, než pouze seskok v tandemu.

V čem to, prosím, tkví? Nemohu se rozhodnout, který z dárků pořídit.

Moc děkuji.

Letecká společnost dobrodruhů

Dobrý den, v levnější variantě účastník kurzu skáče sám z výšky 1200m. V druhé dražší variantě se jedná o tandemový seskok z výšky 3000m. Výsledná cena se odvíjí od množství osob, výšky vysazeni, natáčení a stříhání videa.

Andy

Dobrý den, nikde se nemůžu dočíst, jestli je finální seskok s instruktorem nebo bez, jak to tedy je?

Předem děkuji za odpověď, Andy

Letecká společnost dobrodruhů

Dobrý den, jedná se o samostatný seskok.

Hana

Dobrý den. Jak je to časově? Píšete začátek v pátek v 10h. A pak dál? Chci to koupit manželovi jako dárek, ale budeme mít sebou 2letou dcerku.

Letecká společnost dobrodruhů

Dobrý den,

První den začnete teoretickou přípravou. Absolvujete standardní zákonem požadovanou výuku, která je navíc rozšířená o fyzickou a psychologickou přípravu. Naučíte se rovněž všem bezpečnostním zásadám. Konec ve večerních hodinách s možnosti přepsání na ubytovně.
Druhý den vás čeká seskok z výšky 1200 m. Neděle je záložní varianta při nepřízni počasí v sobotu. Děti nejsou překážkou.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru