Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jarní pohodový pobyt ve Špindlerově Mlýně: polopenze i neomezená sauna

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Hotel Tři růže Špindlerův Mlýn (mapa) 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Staňková

Dobrý den, mám u Vás v hotelu Tři růže telefonicky přes paní manažerku zamluven pobyt v dvoulůžkovém pokoji v termínu od čtvrtka 14.6. do neděle 17.6. 2018. Chci se zeptat na formu platby, chtěla bych zaplatit převodem z účtu, ale Vaše objednávka takovou formu neumožňuje. Jak mám postupovat, abych mohla dokončit koupi voucheru. Děkuji

Hotel Tři růže***+

Dobrý den, paní Staňková
Zvolíte možnost „Koupit bez termínu“
Zde máte možnosti:

  1. Platební kartou online
  2. Platba peněženkou Masterpass
  3. Mám to ihned, platím za 14 dní (Twisto)
  4. Bankovním převodem
  5. Hotově na pobočce Moneta
V případě nejasností kontaktujte, prosím, infolinku Slevomatu: 222 745 354.
S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager
Žaneta Manhartová

Dobrý den,mám zájem o nákup voucheru se snídaní pro dva na termín 4.5.-6.5.2018?Chtěla bych se zeptat kolik by byl příplatek za tři dět a zda je možná přistýlka?děti 1rok, 8let, 12let. Děkuji

Hotel Tři růže***+

Dobrý den, paní Manhartová,
děkujeme za váš zájem.
Nabízíme pobyty s polopenzí.
Děti do 3 let jsou zdarma bez nároku na lůžko a na stravu, ale můžeme vám nabídnout dětskou postýlku za 100 Kč na pobyt.
Dítě od 3 do 14 let je za 900 Kč na dvě noci s polopenzí. Dohromady tedy 1800 Kč.
Pokud budete chtít rezervovat pokoj, napište mi na: info.hotelklik@gmail.com.
S pozdravem,
Nikola, recepce.

Marek Rufert

Hezký den, rád bych pobyt v hotelu Tři růže ve Špindlerově mlýně"Zimní sezóna, kdykoli včetně víkendů
2 osoby, 3 dny (2 noci) – Období do 15. 4. 2018". Dejte mi prosím, pokud možno urychleně, vědět dostupnost termínu os 22.3 (čtvrtek) do 24.3. (sobota). Děkuji a zdravím. MR

Hotel Tři růže***+

Dobrý den, pane Ruferte,
děkujeme za zájem o naše služby.
Máme volno v termínu 21. – 23. 3., nebo 25. – 27. 3.
Pokud trváte na tomto datu, můžu vám nabídnout náš SkiHotel Lenka.
Napište mi na e-mail: info.hotelklik@gmail.com, jak jste se rozhodl.
S pozdravem,
Nikola, recepce.

Gabriela Divišková

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na dostupnost v termínu 31.3.-2.4.
Předem děkuji, Gabriela Divišková

Hotel Tři růže***+

Dobrý den, paní Divišková,
děkujeme za váš zájem.
V Alpském hotelu už volno v tomto termínu nemáme. Ale mohu vám nabídnout náš SkiHotel Lenka. Kontaktovat mě můžete zde: info.hotelklik@gmail.com. S pozdravem, Nikola, recepce.

Mecerová

Dobrý den, je možný pobyt 2 dospělý + 3 děti? A je možná platba přes zaměstnavatele?
Děkuji
Mecerová

Hotel Tři růže***+

Dobrý den, vážená paní Mecerová
Děkujeme za Váš zájem o naše služby.
Ano, v hotelu Tři růže je 1 rodinný pokoj pro 5 osob. Platba přes zaměstnavatele možná je.
Napište mi, prosím, termín, který poptáváte. Ráda Vám zjistím volnou kapacitu, případně vytvořím předběžnou rezervaci.

Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Jiří Fiedler

Dobrý den,
mám zájem o pobyt na hotelu Tři Růže ve Špindlerově Mlýně pro 2 osoby ve dnech 29.3. až 1.4.2018 včetně polopenze. Je platná cena 4.490,–Kč pouze v případě úhrady přes Slevomat? Děkuji.

Hotel Tři růže***+

Dobrý den,
ano tato cena je platná pouze při koupi slevového voucheru.
V tomto termínu volno máme.
S pozdravem,
Nikola, recepce.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru