Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

SUV Tesla X P90D: Nejrychlejší elektromobil v ČR s výkonem 770 koní

ELEKTRIKCARS (3 pobočky) Praha  (mapa) 59 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lukáš Procházka

Dobrý den, Vaše nabídka mě zaujala, ale jak už tu psal Jan Dedek, nemyslím si že by bylo potřeba do takové nabídky uvádět nepravdivé informace. Nebo se oba mýlíme a vy máte opravdu nejrychlejší elektromobil v ČR? Navíc spoluúčast při spolujízdě mi také přijde naprosto nesmyslná. Díky za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, děkujeme za zprávu. Vaši zprávu jsme předali obchodníkovi. Akce již však skončila a proto pro případnou odpověď můžete kontaktovat přímo poskytovatele na e-mailu elektrikcars@email.cz. Pěkný den, Tibor

Jan Dedek

Dobrý den mám pár dotazů: Jak to, že vaše Tesla je nejrychlejší EV v ČR? Připadá mi že je stejně rychlá jako několik desítek Tesel S a X po ČR softwarově omezena na 250km? Nemluvě o tom, že existují i rychlejší EV, jen ne sériově vyráběná… Pokud máte P90DL máte mít zrychlení 0–60mph za 3,2 za nejlepších podmínek? Jak jste tento výkon zlepšili? Dokážete to opakovat? Pokud jste nějakým způsobem „chipovali“ Teslu, rád se s ní projedu…

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane, děkujeme za podnět. Vaši zprávu jsme předali obchodníkovi. Pěkný den, Tibor

Adam

Dobrý den,
moc pěkná nabídka, zvažuji půjčení na týden. Obvykle se půjčuje na business week (pondělí 8:00 – pátek 16:00) nebo full week (např. pondělí 8:00 – pondělí 8:00 nebo pátek – pátek). Vy máte skutečně týden jako 6 dní (pondělí 8:00 – neděle 8:00 apod.) nebo je tam chybka?
Díky,
 A.

Slevomat.cz

Dobrý den, Adame, auto se vrací 7 den, navíc je možné se domluvit na čase vrácení. Pěkný den, Tibor

Petr Matějka

Dobry den,
zvazuji zapujceni na 1 den ale az pak jsem si vsiml ze muzu s vozem najet JEN 150 km. Moc nechapu takovyto pocet kilometru. To najedu i couranim po liberci natoz kdyz si chci auto uzit tak je treba tak 300–500km ale to bych musel doplatit cca 8000kc za nadlimitni kilometry coz mi prijde trosku nerealne. Da se domluvit nejaka moznost zapujceni s takovymto limitem pri zachovani nejake rozumne ceny ? Dekuji

ELEKTRIKCARS

Dobrý den, chápeme Vaše rozčarování ohledně denního nájezdu km. Bohužel toto vozidlo, kde pořizovací cena je 6mil.Kč má přesně vypočítané, kolik km Vám můžeme nabídnout zdarma v denním limitu. V ČR působí dvě půjčovny těchto vozidel, kde mají denní limit km dokonce 100km/den. Věřte, že naoplátku zase máte palivo ( nabíjení ) v ČR a EU zdarma. Pokud si zapůjčíte takovéto superrychlé vozidlo se 770koňmi se spalovacím motorem budete stejnou částku investovat do pohonných hmot. Děkujeme za pochopení. Tým OXO

Lenka

Dobrý den,
kde je možné uplatnit voucher na Hodinu v elektromobilu. Dá se někde na Moravě?
Děkuji za odpověď.

ELEKTRIKCARS

Dobrý večer, bohužel. Uplatnit se dá pouze v naši provozovnách, mezi Prahou a Libercem popř. můžeme se domluvit uskutečnit i na Moravě, ale je nutné alespoň seskupit 5osob, kteří by tohoto zážitku využili v jednom dni, poté není problém i uskutečnit jízdy na Slovensku.

Děkujeme za pochopení.

Tým OXO

Petr Matějka

Dobry den,
rad bych zeptal zda dobre chapu ze je mozno si auto pujcit i v Liberci a zde ho pote i vratit. Dekuji

ELEKTRIKCARS

Dobry vecer, ano u IQ Landie v Liberci je moznost zapujceni nasich elektrovozidel. Dekujeme. Tým OXO

Ilona

Dobrý den, 999,– za hodinu spolujízdy se mi zdá dost a ještě spoluúčast když nebudu řídit? Zdá se mi to přehnané.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ilono, děkujeme za názor. Vzhledem k vyjímečnosti a hi-tech vybavením auta se i v případě spolujízdy jedná o nezapomenutelný zážitek, který Vám bude závidět kde kdo :) Hezký den, Tibor

Eva Borkovcová

Dobrý den,je možno vystavit dárkový poukaz?bych to chtěla darovat děkuji za odpověď Borkovcová

Slevomat.cz

Krásný den, Evo. Návod, jak vytvořit dárkový vzhled, jsem Vám právě zaslala do e-mailu. :) Janča

Gaby

Dotaz k: Hodina v elektromobilu Tesla: instruktáž, spolujízda a 40 minut řízení. Je možné se sejít např. na Chodově, kde by to začalo a potom vyjet na dálnici? Mě jde o to, abychom se vůbec dostali na dálnici a mohli se pořádně projet, protože jízda pomalým tempem po Praze není žádný zážitek.

ELEKTRIKCARS

Hezky večer, pokud si budete přát pristavit vůz na jiné místo než jsou naše výchozí pobočky, po předchozí domluvě to možné je. Dekujeme za zajem. Tým OXO

Eva M.

V pripade skody na voze je spoluucast MAXIMALNE 10 tis, nebo MINIMALNE 10 tis.? Mate tam MIN., to mi prijde divne..

ELEKTRIKCARS

Dobrý den,
spoluúčast je minimálně 10.000Kč v případě škodné události do 100.000Kč pokud je vyšší škodná událost je spoluúčast 10% z celkové částky škodné události.

Děkujeme za pochopení. Tým OXO

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru