Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

K večeři či pivu: 1 kg vepřových žeber v domácí BBQ omáčce, salát Coleslaw a chléb

4,7 / 5 Restaurace Pastouška Brno  (mapa) 119 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Radek

Pane Františku, Pastouška je finančně náročná? Můžete mi napsat pár restaurací, kde dostanete zdarma kečupy a dresingy? Tabasco by vám určitě dodali, stačí otevřít pusu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku,

děkujeme za příspěvek. Každý má jinou finanční hladinu, která je pro něj přijatelná. V tomto případě je to čistě o názoru každého zákazníka.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Frantisek Sýkora

byli jsme tam na katúv meč,výborný.ale nešlo dochucovat-chybělyčili omáčky dresinky,keču­py,tabascca a pod.jak je zvykem v podobných finančně náročných podnicích…

Restaurace Pastouška

sestava jídel je známa dopředu při nákupu voucheru. Pokud si někdo chce dopřát ještě příloh a dalších věcí, musí si je dokoupit. Tabasko je na vyžádání u personálu zdarma. Založené na stolech to záměrně nemáme z hygienických důvodů. Pěkný večer

Frantisek Sýkora

tak jo příště budu žádat tabasko na dochucení u personálu-zajímavé řešní…

Frantisek Sýkora

mám zaplacené 2 vouchery(256,–kč ) na šibenicu v pastoušce a nic mi nedošlo-jak to mám chápat?

Restaurace Pastouška

obraťte se prosím přímo na slevomat. Vystavování voucheru má v povinnosti slevomat

Frantisek Sýkora

mám zaplacené 2 vouchery(256,–kč ) na šibenicu v pastoušce a nic mi nedošlo-jak to mám chápat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Františku, děkujeme, že se ozýváte. Vaše platba nám dorazila a voucher by Vám měl dorazit obratem na email, pro jistotu jsem Vám jej ale poslala znovu. :-) Zkontrolujte si případně také spam nebo hromadné emaily, je možné, že spadl tam.



Svůj voucher si také můžete zobrazit po přihlášení do svého účtu na Slevomatu, po kliknutí na své jméno v pravém horním rohu zvolíte možnost „Mé nákupy.“ Hezký den, Tereza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru