Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Střelecký zážitek v Mikulově: střelba z pistole, revolveru, pušky i ze samopalu

4,9 / 5 Teambuilding CZ Mikulov  (mapa) 23 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
vagi

Dobrý den, chtěl bych střelecký balíček pro přítelkyni k narozeninám. Šlo by přidat více nábojů, popřípadě, že bychom šli spolu zaráz? Zbrojní průkaz mám pouze v rámci služebního poměru. Děkuji za odpověď.

Teambuilding CZ

Dobrý den, pro bližší informace prosím volejte na telefonní číslo 775 99 69 69. S pozdravem Richard Stacha.

Radek

Dobrý den, měl bych zájem o balíček Basic 9 mm, ale chtěl bych do něho přidat i samopal vzor 58. Je to možné? děkuji

Teambuilding CZ

Dobrý den, určitě není to žádný problém. Pro bližší informace mne prosím kontaktujte na telefonním čísle 775 99 69 69.

Kristýna Sedláčková

Dobrý den, jako nezkušený člověk se rozhoduji mezi balíčkem Easy a Mix. Doporučíte mi volbu prosím? Balíček mix se mi líbí vzhledem k tomu, že jsou k vyzkoušení 4 různé zbraně, avšak mám dotaz, dala by se například jedna nahradit Revolverem z balíčku Easy? Děkuji

Teambuilding CZ

Dobry den, pro blizsi informace mne muzete kontaktovat na tel 775996969. Rad Vam poradim s vyberem. S pozdravem Richard Stacha.

Jana

Dobrý den,
střelnou zbraň mi zapůjčíte? Díky. Jana Š.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani, ano všechny střelné zbraně Vám budou půjčeny v rámci voucheru. Krásný víkend Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru