Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Krásná za všech okolností: Permanentní make-up rtů, očních linek nebo obočí

4,8 / 5 Lili Clinic Praha - Vinoř  (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zdeňka Vandirkova

Zdravim…uz mam delsi dobu horni i dolni linky linky s jineho salonu a chtela bych to opet zvyraznit…Je mozna korekce u Vas?Dekuji Zdenka

Studio Lili

Dobry den,

ano, za korekci se plati mene. Vychazi priblizne na 1500Kc. Poukaz netreba, ale zalezi na Vas. Terminy jsou az na konec kvetna, zacatlem cervna. Pokud bude Vas zajem pretrvavat, napiste mi mail, nebo zavolejte ve vesedni dny. Pekny den.

Ivana

dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak budu vypadat po permanentních linkách očí. Budou oči oteklé, případně jak dlouho? Je možné ten den normálně fungovat, jít do práce, na jednání?
 děkuji

Studio Lili

Dobry den,
budete vypadat jeden den, jako kdyz jste proplakala noc. Jednani nedoporucuji. Jinak klientky funguji.

Eva Holatová

Dobrý den,prosím Vás mám trpím onemocněním SLE.Mohu podstoupit tvorbu make-upu očí?Děkuji Holatová

Studio Lili

Prosim muzete mi napsat cely nazev Vasi nemoci?

Pavla Kašpírková Nováková

Dobrý den,již několik let mám permanentní makeup horních i dolních očních linek,stále to je ještě vidět… chtěla bych to oživit a znovu udělat.Je to možné?Kolik stojí i následná korekce.Dekuji za veškeré info.

Studio Lili

Dobry den, to Vam udelam levneji, cca za 1500Kc, zavolejte si, nebo si napiste o termin, az to bude aktualni. Cena korekce je 500Kc do pul roku a dalsi oziveni po letech je 1000Kc, pokud uz budete zavedena u me v kartotece.

Yana

Dobrý den, kolik času asi zabere tvorba permanentního make-upu obočí?

Studio Lili

Dobry den, s anestetikem a kozultaci asi 90min, samotne tetovani cca 30min.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru